Pôrod v Hainburgu

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉
dhaarma
30. júl 2017
@ivkadracova Vdaka 🙂 to mi hned aj napadlo, ziadat aj spatne..len neviem ci este najdem tie doklady. Dam vediet ako som dopadla 😉
isabellaa
25. okt 2017
@ivkadracova ahoj a kolko stoji porod v hainburgu?
steigrula
1. nov 2017
Ahojte dievcata sice som rodila pred rokom ale uz si presne nepamatam ake dokumenty trebalo doniest do nemocnice 😃 poradite mi ? 🙂 nechce sa mi to hladat v komentaroch.. vopred dikicko
ivkadracova
1. nov 2017
@dhaarma urcite na tom trvaj, kedze Ti odpovedali mylne a klamlivo ten prvy krat, a nezabudni sa opriet aj o zakon o rovnakom zaobchadzani .. rozumej ak poistovna preplaca anonymne porody, ktore su vlastne ambulantne, musi preplatit aj ambulantny na slovensku (ked zena odide na reverz do 24h od porodu), a taktiez musi preplatit aj ambulantny porod v EU, podla zakona o cezhranicnej zdravotnej starostlivosti
innather
20. nov 2017
Ahojte baby, neviete mi poradit, je v Hainburgu nejaky pediater? teraz nemyslim len v nemocnici, ale aj klasicky detsky
Dr.Proksch vraj odisiel do dochodku min.rok
majuska77
15. dec 2017
Ahojte, poradite mi prosim vás, co si musim vybavit, ked chcem ist rodit do Hainburgu. Manžel pracuje AT, a ževraj si ma môže nejako pripoistit?Alebo ako to funguje? Dakujem za rady
lauraa
16. dec 2017
@majuska77 pokial si na sk na urade prace alebo mas trvaly pobyt s manzellm v at moze ta pod seba pripojistit v at a didtanes e card. Pokial si vsak zdravotne poistena na sk nemozes mat dve poistenia v rotnych statoch eu. Takze najlepsie ked sa opytate priamo na rakuskej poistovni kde je manzel poisteny ...
monika155
23. dec 2017
@majuska77 moze ta pripoistit,nech sa informuje bud v praci alebo v poistovni.potom ti daju formular kt das v slovenskej poistovni.dostanes e card a mozes byt osetrovana aj tam aj tu na sk.