• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Trebišove. Aké to tam je?

3. novembra 2016 
Tak toto ani nech neskúšajú, že si zaplatíš izbu a nikto k tebe nedôjde, to kvôli debilnej chrípke robia toľko paniky, drbe im načisto.
6. dec 2009 o 00:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no je to tak ona je na nadstandarde a nechcu tam pustiť vôbec nikoho . ta je to trocha somarina no trocha dosť. ta to take na figu . važne oni s tej chripky robia...
6. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tak dievky. som hovorila s jankou.mi a je na nadstandarde na 1-cke a tiez tam nikoho nepustia. ze aj manzela tam ledva na 5min. prepasuje. to je svinstvo. nesuhlasim s tym, bude rosambo :angry:
6. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ta fajn. ta vydržíte toľko. alebo tiež budete pašovať
6. dec 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Keď to tak bude tak nám je zbytočne platiť nadštandard.
6. dec 2009 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je svätá pravda zbytočné peniaze. no ale uvidite aj podľa toho či tam nebude veľa romiek . ked hej tak by som išla radšej na nadštandard. akože nedaju vas s nimi na izbu ale bude to pre vas bezpečnejšie. vieš aby vam nechodili po izbách. joj to važne s tou chripkou na houby. ..
7. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurát som sa dozvedela že michelle ma dievčatko Karolínku. narodila sa minulu nedeľu.
7. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som bola na nadstandarte pred 5rokmi a je to obrovsky rozdiel a urcite si ho zaplatim aj teraz aj ked nepustaju navstevy...rozdiel je v tom,ze je tam chladnicka ,kanvica ,televizor a hlane pekna kupelka n akluc a nechodis sa kupat s cigankami....je to uplne o niecom inom...
7. dec 2009 o 13:22  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved už len kôli tomu sa oplati byť na nadstandartee . ja som tam bola pred troma rokmi a super bolo. aj telka aj chladnička no proste všetko ja k hovoriš
7. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja urcite beriem ten nadstandard, ale tie navstevy si budem snazit vyhadat. a maminej kolegyni svagrina tam robi sestricku tak snad nejak po protekcii to poriesim :sweat_smile:
7. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj meinkonka.no tak vyskušaš.inak na zajtra ti držím palce najsilnejšie. nech všetko dobre dopadne a nech ste obaja zdravý. ja mam akurát zajtra poradnu. idem si zistiť čo to bude. dufam že sa mi ukáže.
8. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Meinonka držím palce na zajtra, ja som bola dnes v poradni a doktor mi povedal, že to je už na spadnutie, takže čakám kedy to príde:slight_smile:
8. dec 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak žienky držte sa obidve. od ktorého týždna sa chodi každy týžden na poradne zabudla som už.
8. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik baby, snad to vsetko dobre dopadne. :sweat_smile:

danka posledny mesiac. cize asi od 36-37tt :wink:
8. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha no dobre diki meinkonka. neboj musi to dobre dopadnuť. predstav s i že už zajtra sa stretnes so svojím bábätkom to je super pocit.
8. dec 2009 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte žienky. tak meinkonka to už ma určite za sebou. a vy ako?
9. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Normálne závidim meinkonke, ja čakák a čakám a nič:slight_smile:
9. dec 2009 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja jej zavidim. dnes som bola na poradni a som sa dozvedela super správu. že budeme mať dievčatko. no dufam že videla dobre. tak sa teším že že strašne no.
9. dec 2009 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky tak aj ja to uz mam za sebou. Hoc trvalo to o nieco dlhsie ale konecne doma. Aj ja som sla cisarskym :frowning2: lebo ani po infuzii sa malej nechcelo von.

danka2920 ja som s Katkou bola aj na gynekologii a potom par dni na sestonedeli. Dnes ju mali pustit domov :slight_smile:
9. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Idris gratulujem, nech ste zdravučké a nech malá robí len radosť.

Danka neboj, určite videli dobre:slight_smile:
9. dec 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj idris . gratulujem. hej bola si s Katkou no super. tak už by mali byť doma hej?no tak fajn. a ako maličká?počuva?
10. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malinka je ako anielik placka minimalne :dizzy_face: , len sme chytili zapal ociek tak si kvapkame kvapky :unamused:

Dani katke po porode klesol tlak :dizzy_face: len sa spametavala po sekcii, a ak vsetko slo tak ako malo je uz doma :slight_smile:

Martinecka ty sa chystas rodit tiez v tv?
10. dec 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Idris, ja tiež idem rodiť do Trebišova k Bubanovi.
10. dec 2009 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to mas super on je velmi mily :slight_smile: jediny si vsimol ked osm tam lezala ze som bleda ako stena, naordinoval mi zelezo :slight_smile: a hned po vizite dosla sestra s liekmy xixixi :wink:
10. dec 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
On je milý ešte aj ku cigankam, tu v Michalovciach si ho každá chválila.Rodila si so spinálkou, či v celkovej narkóze?
10. dec 2009 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej tak ona išla len kôli tomu na cisársky že mala strašne vysoky tlak a nevedeli jej ho zbiť. no a už su doma . tak nech je len všetko o.k. no ja sa už tak teším na svoje . ževraj budeme mať dievčatko . no už sa neviem dočkať.
10. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,
:slight_smile: mam termín o 3 týždne, chcela by som rodiť v Trebišove, nevedela som, že treba vybavovať, napíšte mi za kým mám ísť, akí sú tam lekári a sestry. Mám z toho všetkého strach. :frowning2:
11. dec 2009 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fialka a ty si odkiaľ?
11. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj fialka. no nemusíš si nič vybavovať. iba ak si chceš vybrať lekára , ktorého chceš pri pôrode ina k ked nechceš vybavovať lekára tak pojdeš rodiť ku tomu kto bude mať službu. a lekári su tam v pohode daju sa teraz už.
11. dec 2009 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No dobre, ale ked si chcem vybrať lekára, tak koho? kto je taký dobrý??a koľko asi tak berie??
11. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok