Skúsenosti s MUDr. Čunderlíkom

verculiq92
18. jan 2013

Baby ake mate skusenosti s mudr. cunderlikom? je dobry?

nikaa81
18. jan 2013

@verculiq92 ahoj ja k nemu chodim...niekto hovori ze je dobry a niekto ze je zamotany 🙂 sice v cakarni cakas aj 3-4h :/ da sa nanho spolahnut...

verculiq92
autor
18. jan 2013

@nikaa81 to vazne tak dlho? jeemine ....hladam nejakeho dobreho doktora v ba...ja ich tu nepoznam lebo nepochadzam z BA :/...a neviem koho si mam vybrat :/

marcelatje
18. jan 2013

@verculiq92 Možno niektorí vravia že je zamotaný, ja hovorím že je dôsledný 😉 mne pomohol veľmi a šiel proti celému regimentu frflajúcich sestier a pôrodných asistentiek a výsledok bol že mám zdravé dieťatko 🙂 ale na Antolskej je dobrých lekárov veľa, takže ťažko vyberať 🙂

verculiq92
autor
18. jan 2013

@marcelatje a kde najdem mudr. cunderlika? niektore vravia na kramaroch a niektore v horskom parku ...tak neviem teraz :/

usacek79
18. jan 2013

@verculiq92 https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/mudr-cunderlik-z-bratislavy-aky-je-podla-vas/

ordinaciu ma v Horskom parku, rocny poplatok je 100eur, pre tehotne 250eur.
Na Kramaroch len rodi a robi utz tehotnym, tam nema normalnu ordinaciu.
ja som s nim velmi spokojna, je to v podstate nas "firemny" gynekolog, chodi k nemu vela kolegyn a aj u neho rodili.
Je sice mozno menej zovialny a osobny, ako ini, ale zato je to profesional. CO sa tyka utz, je to jeden z asi 5 najvacsich odbornikov v SR

hajajanka
18. jan 2013

@verculiq92 Najdes ho na Kramaroch a tam sa naozaj caka dlho, pretoze tehuliek je vela a lekarov malo. Ale sukromnu ambulanciu ma v Horskom parku v areali intrakov Ekonomickej univerzity. Ja k nemu chodim do Horskeho parku uz niekolko rokov. Pred rokom som s nim rodila moje druhe babatko a bol super. Pri vysetrovani bol vzdy dosledny, premeriava fakt od hlavy po paty kazdy detail babatka. Ja som s nim spokojna.

marcelatje
18. jan 2013

@verculiq92 Tak asi došlo k nedorozumeniu ja som bola na Antolskej 😕
skús hľadať tu http://www.navstevalekara.sk/lekari.html?params...

any395
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka38
28. feb 2013

@usacek79 ahoj, prosim ta vies ci v tom rocnom poplatku pre tehotne su vsetky naklady alebo sa doplaca za utz prip. nieco ine? dakujem 🙂

usacek79
28. feb 2013

@zuzka38 ahoj, nedoplaca sa tusim uz za nic - vsetky utz su urcite v cene, mimo je asi len amniocenteza

zuzka38
28. feb 2013

@usacek79 dakujem 🙂

barbora21
28. feb 2013

@zuzka38 nedoplaca sa vobec nic 🙂 vsetko je uz v tom rocnom a velakrat mi pekne prepol utz na 3D a pozerali sme na maleho takto 🙂 co bol vacsi zazitok ako klasicky 🙂

barbora21
28. feb 2013

@verculiq92 neviem ci to je este aktualne ale ja ho mozem len odporucit, odbornik, zlaty clovek, celych 9 mesiacov sa staral tak ako som si predstavovala a na svet nam pomohol priviest nasho drobca. Najdes tu na neho aj zle info...ale podla mna to na kazdeho, bolo by cudne keby vyhovoval uplne kazdemu. Ja na neho nemozem povedat jedno zle slovo prave naopak 🙂

verculiq92
autor
28. feb 2013

@barbora21 dakujem pekne za info 🙂 uz som si nasla ineho, hlavne kvolli tomu ze pyta dost vysoku sumu na rok :/ aspon pre mna je to moc velka suma ktoru som si nemohla naraz zaplatit...ale urcite by som k nemu isla na 3D ultrazvuk 🙂 pocula som ze je odbornik velmi dobry 🙂

moon1979
28. feb 2013

@verculiq92
ja tým ročným vysokým poplatkom nerozumiem .... keď žena nemá problém a ukáže sa u gynekologa len na preventívke tak ďakujem pekne za taký "špás" ... však vyšetrenia prepláca poisťovňa ...

alzbeta828
28. feb 2013

@zuzka38 ja k nemu chodim do sukromnej do horskeho parku, ked si zaplatis ten poplatok,nepriplacas k nemu uz nic,mas v tom komplet starostlivost vratane kontroly po sestonedeli, urobi ti hocikedy aj tie 3d fotky,aj napali cd 🙂ja som s nim velmi spokojna,sestricky su mile, v cakarni necakam dlhsie ako 10 minut 🙂

czechzuzanaba
28. feb 2013

@moon1979 taky jsem k nemu chodila. Mas tam za ten poplatek navic pri kazde navsteve ultrazvuk (poistovna proplaci 3 za cele tehu), myslim ze i tech navstev je vic nez normalne, cim vic tehu, tim vic navstev, ve finale uz kazdy tyden ultrazvuk plus monitor. Ke kazdemu ultrazvuku muze jit i manzel a taky ti da fotku miminka. Dal nemusis chodit na ty poradny na Kramare, to vsecko probiha u neho. Podle me jeste v tehu to nejaky vyznam ma.
Spis potom kdyz uz nejsi tehu, a jsi u neho jen jako normalni pacient, taky se plati dost vysoky rocni poplatek, ktery platis i kdyz jdes za ten rok treba jen jednou na preventivni prohlidku. ( se mi zda ze je to neco mezi 100 - 150 EUR rocne, nevim uz presne).

zuzka38
28. feb 2013

@alzbeta828
@barbora21 baby dakujem velmi pekne 🙂 ak sa neplati nic navyse tak sa to urcite oplati.. snad uz len dufat, ze berie novych pacientov.. ale tak to snad hej..

dadulienka
28. feb 2013

@moon1979 Ten poplatok 280 je len pre tehotné, chodíš každý mesiac a vždy robí ultrazvuk a potom posledné mesiace raz za 2 týždne a od 36 každý týžden, vždy ultrazvuk. Plus monitory, ktoré má na chodbe, nemusíš chodiť nikde inde. Pre mna sa to oplatí. U mojho bývalého gynekologa som síce neplatila nič aj bol zlatý...ale vždy som musela ráno vstať byť pred 7 ráno u sestričky kde mi dala por. číslo a lekár chodil o 9 hod. niekedy ako mohol...potom som išla domov a zase sa musela vrátiť a potom čakala....išiel ma šlak trafiť...najma ked teraz už mam aj dieťa, vždy som tým zabila celý den...takže som si potom platila tých 10 eur za prednostné a 3D nemal takže som išla inde...a tam zaplatila...takže koniec koncov uplne rovnako ma to vyšlo finančne...... plus ked som mala problém, kedže som nebola objednaná tak som čakala aj 4 hodiny...a to ešte setrička mala vždy hlavu v smútku, či je to také akútne a že je tam kopa objednaných......volala som vždy s nervami a čakala či sa dostanem na radu....
U čunderlíka niekedy sa čaká ked má nápor, ale uplne bez problémov môžem prísť hoc kedy a teda na poradnu objednáva na čas.... Mne to teda za tých 280 bez nervov uplne vyhovuje....
Pre netehotné bol poplatok asi 100 eur na rok....ale neviem ako je to teraz, ja som k nemu prešla ako tehotná....

dadulienka
28. feb 2013

@zuzka38 Ak ešte nie si tehotná tak zaplatíš len ten ročný poplatok ( bol 100 eur) a potom doplatíš...

verculiq92
autor
28. feb 2013

@dadulienka vidis a to som ani nevedela ze v tej cene je stale ulrazvuk :/..kebyze som vedela tak by som aj sla k nemu, lebo potom ta suma je celkom prijatelna k tomu vsetkemu 🙂

zuzka38
28. feb 2013

@dadulienka zatial k nemu nepojdem, dufam, ze otehu rychlo a potom k nemu prejdem.. 😀 teda to je plan, ved uvidime..

zuzka38
28. feb 2013

@verculiq92 a ku komu teraz chodis?

verculiq92
autor
28. feb 2013

@zuzka38 ku Kleinovi ...

alzbeta828
28. feb 2013

@zuzka38 ja som tiez teraz platila 280, sak nedavno to bolo, pred 2 mesiacmi som to platila, uz urcite neplatis nic navyse a je to jak pise dadulienka,nemusis chodit nikam inam do nemocnice alebo tak pred porodom na tie monitory a to vsetko,vsetky testy skriningove su v cene,v 20.tt ti spravi morfologicky utz, ako som pisala, stale mi spravi aj fotky nejake 🙂 aj cd ti napali 🙂 a co mne napriklad tiez velmi vyhovuje,mozes tam prist aj vecer o 19.00, si objednana presne na hodinu 🙂 rocny poplatok pre netehotne je 100 eur...

dadulienka
28. feb 2013

@verculiq92 No a už si podpísala zmluvu?...skus sa spýtať cez poistovnu či sa to dá zmeniť...

dadulienka
28. feb 2013

Veru ako píše @alzbeta828 on je tam do neskorého večera, takže nemám problém ísť až ked príde muž s roboty, stráži malú a on chodí velmi neskoro. Minule som tam oxidovala ešte o 20:30. Inak nechápem aj doktora aj sestričky...oni vysmiaty , ja by som už padala z noh...šak on takto funguje od rána na Kramároch a do večera každý den v Horskom parku....
Ja napr. viem že niektorí berú aj 500 na rok...tak nebolo o čom...
Ale tak nie je typ doktora, čo teraz Vám 20 min. vysvetluje..niekedy mi to chýba, ale tak pri tom nápore poacientok by sme tam potom čakali asi každá 3 hodiny 🙂 .....ale ked treba vždy komplet výtery aj všetko krv apod. , ja som mala rozne ťažkosti.....takže ja som spokojná a chcem aby ma aj odrodil....

verculiq92
autor
1. mar 2013

@dadulienka už mam zmluvu aj som u nho už platila vstupný poplatok :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre