• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

25. novembra 2012 
kupila som taku malicku z troch minislnecnic, celkom peknu, len pre ucitelku :wink: predavacka povedala, ze by mala vydrzat...a lukas si vybral minikarafiaty, tak tie viem, ze vydrzia, tak aj jemu do skolky pre obe ucitelky
31. aug 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela2410 zo slnečníc môže byť krásna kytička :dizzy_face: mne by sa určite páčila ako učiteľke :slight_smile:
31. aug 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte :slight_smile:
mamule akurat som riesila ci mam kupi kvety kazdy hovori inak jeden ze netreba vy kupuje tak neviem ale asi kupim aj ja kvety :slight_smile:
31. aug 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@michaela2410 slnecnice milujem :slight_smile:
@kety80 my tiez kupime a kamoska mi hovorila ... ze ked oni isli tak kupili len triednej a vsetci ostatni mali aj pre druzinarku ... tak nech kupim hned dve ... nieco mrknem rano na mileticke ... ale iba take malicke ... nic velke ...
31. aug 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak nemate nahodou nejaky typ na zajtra ? mam tu sesternicu s muzom a so synom z Kanady a neviem co zajtra v tomto pocku podniknut ... dnes sme boli v trampoline ... ale co zajtra :sweat_smile:
31. aug 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami - to detske muzeum je pekne zober ich tam my sme tam boli a detom sa pacilo :slight_smile:
31. aug 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som druzinarke nekupovala, ani neviem, ako to vlastne s druzinou bude, ci uz zajtra sa s druzinarkou stretneme, alebo az potom, ked pojde do druziny...
1. sep 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kety80 kde je detske muzeum ? a nebude dnes na sviatok zavrete ?
1. sep 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@michaela2410 mne povedali, ze sa pride s triednou ucitelkou predstavit aj druzinarka :sweat_smile:
1. sep 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby.uz sa nam to krati co? :grinning: a škola je za dverami :sweat_smile:
1. sep 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@janna24 uz je asi pred dverami :grinning:
a ako Adamko ? uz mate vsetko pripravene ? ja chcem este dnes kupit fixku na textil, aby som mu veci popodpisovala ...
1. sep 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ktovie, ci sa viac tesia deti alebo mamicky :grinning: :grinning: :grinning: bude to krok do neznama ...???
1. sep 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@michaela2410 no neviem, ci sa ten moj tesi .... skor to asi berie tak ... ze to musi byt :grinning:
1. sep 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@renca3 prave som pozerala na stranke a vy budete asi na prom poschodi a my na druhom :slight_smile: my sme 1.A
1. sep 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@renca3 inak ak ma tam uvidis .... tazko prehliadnut ... velke bruho a blondaty lotor :grinning: tak nas odchyt :wink:
1. sep 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule - tak už sa len 1x vyspinkáme a vypukne to :sweat_smile:

@kasami ..dobrýýý nápad tá fixka na textil - by ma nenapadlo, že by som mala popodpisovať :sweat_smile: - ale určo to urobím :wink:

Tak náš Juráš sa asi ako jediné decko teší do školy :sweat_smile: ...tak neviem, do kedy mu to vydrží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A kytička zo slnečníc môže byť nááádherná - ja uvažujem o 3 gerberkách ....inak aj u nás je veľká debata, či hneď dve - že možno tam bude aj družinárka ... tak ja to vyriešim tak, že aj tak tam bude chaos - tak prinesieme až v piatok - bo čo ak tam nebude - tam budem strašiť s dvoma???(nie je totiž vôbec jasné ako to bude )
1. sep 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz tak ja som tiez zvedava, dokety sa bude tomas do skoly tesit :grinning: a tiez chcel tomas z malych gerberiek, ale nemali bohvieake, tak nam kvetinarka navrhla slnecnicky, spravila kyticku za 5€ a boli sme vybaveni a spokojni :wink:
dnes je znova vonku otras pocasie, ale chystam sa s chalanmi do trencina na nakupy topanok, lebo tomas nema v com chodit, ma len jedny tenisky, ostatne cele topanky su mu male :frowning2:
1. sep 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela2410 ..u nás konečna ako tak s počaskom - malá mi už šalela čo chce ísť von ... je zvyknutá a teraz sa nedalo :rolling_eyes:

Tak to som rada že nie sme samy čo sa tešíme do školy - bo ako všade počúvam, tak nikto sa neteší :confounded: ...a ja tiež rátam takú kytičku cca 5 E :wink:

Nám ešte chýbajú nejaké tričká s dlhým rukávom - sme museli urobiť novú celú garderóbu - .... strááááášne zas narástol :-/
1. sep 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zmurkaz :wink:

moj robi prave troska ciarocky, ale vbec mu to nejde a strasne pri tom trucuje sam na seba ... alebo mi povie nevadi ... on to chce tak robit .... tak som mu povedala, ze pani ucitelka mu da za take 5 tak sa len potesil :angry:
fakt si to neviem predstavit ...
idem sa s nim za chvilku pozriet do Avionu ci je otorene klzisko ... a pojdem kupit aj tu fixku .... lebo uz par krat som nan nu stastie v obchode nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurát všetko dávam na bazárik - čo je menšie ako 134 .... čo s tým? :wink:
1. sep 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zmurkaz joooj to nezavidime .... my sme co to podoplnali ... kupila som mu tri bundy, siltovku, jedny tenisky, prezuvky a par gati ... ale ostatne nastastie tak nebolo treba
1. sep 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami :grinning: :grinning: ...poznám také ...hovorím mu že aby sa učil na samé jednotky .. a on že "šak asj sem tam dvojka môže byť - nie? - aj to je dobrá známka" :sweat_smile: ...no voľáko to už len dopadne :wink:
1. sep 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami ..my komplet :pensive:
1. sep 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zmurkaz aj ja som uz o tom rozmyslala .... ved mala po nom asi vela veci neponosi :sweat_smile:
1. sep 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami ...ja mám veľa vecí po sestrinej malej - má síce teraz 8 rokov :sweat_smile: - ale máme to kde skladovať :grinning: :grinning: ..a oni si dosť potrpeli na kvalitu ... tak dúfam, že to bude nositeľné - a ona je taký typ - že pekne si sadkám, nezašpiním sa, pozriem si v kľude rozprávaku - teraz je schopná za 2 hodky prečítať knihu :confused: ...tak sú tie veci hooooodne v dobrom stave :wink:
1. sep 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no nič - idem aj ja - malá spinká - tak trochu spracem hračky .. a potom hor sa von :wink: Pa
1. sep 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zmurkaz ano tak to je super .... len neviem clapcenske asi moc nosit nebude .... ale neviem ... take lyziarske veci .... tiez mame vela dobrych veci a kvalitnych .... no neviem ... nieco dam asi prec a nieco necham ... a uvidime ...
nastastie aj my to mame este kde skladovat :grinning:
1. sep 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zmurkaz tak si uzite posledny volny den :wink: a drzim paste na zajtra :wink: nech vykrocite spravnou nohou :wink:
1. sep 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tricka s dlhym rukavom pokupila v taliansku, ked sme boli, mali tam akcie, ale aj tak budem postupne vyradovat, ked si to oblecie a bude to male, u nas ponosi este lukas...ale co mam problem, su pancusky, tie asi az ked oblecu, zistim, ci su dobre :unamused:
1. sep 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@michaela2410 Miska my nenosime pancusky, ale rytierky .... to netreba kazdy den menit :slight_smile: a lahsie sa obliekaju :slight_smile:
1. sep 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok