Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lana28
5. sep 2009

lusi radsej ti napisem ip

katkapetrik
5. sep 2009

tak to dufam Lana, ze mas pravdu a nejako to uz dobojujeme do stastneho konca🙂)) malujem obyvacku, tak sa chvilu nebudem ozyvat,ale vecer si vas precitam🙂 papa

katica1
5. sep 2009

tak uz palma presadena...ufff...zapotila som sa.... 😝 ja som tiez chodila k lekarke...vsetko je ok ok...a nic neriesila...az ked som dosla ku Hermanovi...nam pozistoval nedoliecene zapaly....mne objavil polyp..ktory musel ist von..a tak som zmenila gynek... 😖 a stym spermiogramom...moj muz bol u troch rozdielnych urologov a kazdy mu inak povedal....no sice ten spg sa aj meni....raz dobre raz menej....ci sme taka generacia plana ci co...ne a ne sa dopracovat k detom.... 😒

lusinkaj
5. sep 2009

no ako baby?co robite?ja trosku tak pratkam bytik a kukam aj tu vas.. 😀

lana28
5. sep 2009

ja pozeram ordinaciu v ruzovej zahrade cez archiv a tiez sem tam tu nakuknem 🙂

lusinkaj
5. sep 2009

ta ja nic take nerobim,len tak tu nieco napravim,tu a tak...

katica1
5. sep 2009

ja som sa sprchovala...jak fajne.... 😉 a cakam muza z prace...a vecer asi kus von na kapuco..a na drink...baby inak ked beriem lieky /estrimax/namozem alkohol...ani male pivko..??,hmmmm 😒

lusinkaj
5. sep 2009

kati aj ja by som isla niekam tak na kafe 🙂
neviem,ale si myslim,ze asi sa nesmie...nepise v letaku?alebo popripade len nejaky jeden poharik... 🙂

katica1
5. sep 2009

ja si tiez mysli ,ze nie,,,no ale chod a nedaj si...a hned si podozriva v partii... 😠

lusinkaj
5. sep 2009

sak jasne...ale ved daj si napr.len jeden poharik vinka a staci alebo male pivko a urcite to neuskodi 😉

katica1
5. sep 2009

ano asi tak urobim....sak to pomoze na rast sliznice,,,mozno.... 😀

katkapetrik
5. sep 2009

no, obyvacka druhykrat namalovana,ale do kelu, budem musiet asi aj treti krat 😖 uz mam toho malovania po tyzdni tak akurat🙂 ale inak ma to bavi🙂))

inak co sa tyka toho podozrievania, ze som tehotna, mam toho tiez tak akurat dost, bolo jedno obdobie, ze sa ma to pytalo pravidelne tak 5 ludi za den a uz som raz tak vybuchla pri mojej svokrusi, ze som jej povedala na rozum, nech sa ma to nepyta kazdy druhy den, ze raz ked budem, tak jej to oznamim...tak odvtedy mam pokoj🙂)) a v praci som tiez raz vybchla, lebo som prestala fajcit a hned kazdy, ze som tehotna, tak som tiez raz verejne pred vsetkymi vyhlasila, ze nie som tehu a ze nech mi uz daju pokoj...a mam pokoj aj od svokry aj od kolegov🙂)) niekedy sa proste inak neda:(

katica1
5. sep 2009

no to je fakt otrava,,,ja to pocuvam uz 5rokov....dajak ma to uz neprekvapuje...ale dakedy to je fakt na nervy!!!...nech sa staraju o seba....tak....

katkapetrik
5. sep 2009

Ale co sa tyka kombinacie alkoholu s liekmi, ja by som to radsej neriskovala...nikdy nevies, ako na Tvoj organizmus zareaguje, ale zasa na druhej strane pokial letak na to vyslovene neupozornuje, tak jedno male pivo alebo deci vinka by mozno neuskodilo...ale som si ista, ze v kazdom letaku vylucuju lieky a alkohol...🙂 aj keby mali otestovane, ze to nic nerobi, to je proste poistka vyrobcov liekov...si myslim...ja laik🙂))

katkapetrik
5. sep 2009

katia, ty si moj clovek...nech sa stara kazdy sam o seba...ale ja mam zasa taky nejaky siesty zmysel,alebo co, lebo ja som sa to mojich kamaratok opytala az vtedy, ked uz naozaj tehotne boli...🙂 aj minule som isla na stretko s kamoskou a tusila som, ze nam povie, ze je tehu...a tak aj bolo...🙂 len pri mne samej to akosi nefunguje, lebo uz tolko krat som si myslela ze som, ze uz radsej pri testoch na nic nemyslim a beriem to akoby som si merala teplotu...nemam z toho potom stres🙂

katica1
5. sep 2009

to poznam...okolo mna same deti...uz aj po dva...a to sme sa prvy brali my...a vsetci az po nas a obehli nas....no co uz...my uzyvame ,,lietame kade tade...ale tie debaty viaznu...ti co maju deti sa stretavaju tiez viac stymi so maju deti..ale chapem to....cloveku je dakedy fakt lutomale nepomoze si... 😢 😢

lusinkaj
5. sep 2009

baby pripajam sa k vam aj ja,aj mne to lezie na nervy ak sa ma kazdy vypytuje kedy,sak uz najvyssi cas atd...
so svokrou v tom nemam problem,ona to pochopila,aj moja mama,len moj otec a co kedy budem dedo a ja vtedy 😠

katica1
5. sep 2009

no moj otec sa ani nedozil...umrel pred 4rokmi.... 😢 a svokra umrela pred rokom a pol... 😢 a bola to velmi dobra svokra....mamka to chape...a svokor tiez sa pyta....tak aj ta psychyka aten tlak okolia nam neprospievaju..... 😒

katica1
5. sep 2009

psychika /tvrdka/...fuuujjjjj

lusinkaj
5. sep 2009

aj ja som sa vydavala prva a moja kamoska rok po mne a uz ma 2 babo ☹ nevadi,prajem jej to...
aj mi budeme mat 😵

katica1
5. sep 2009

aj ja im to prajem,ale citim ten rozdiel v komunikacii...sak asi vies ....jasne ze vyhladavaju tiez ludi kde su deti..aby sa zahrali spolu...to mu rozumiem,,sak asi aj ja by som taka bola...ale je ti to luto...ale prajem im to ..to su ich deti..ja chcem nase... 🙂 🙂 🙂

katica1
5. sep 2009

budem stastna aj ked budem mat jedno...ja nenarocna,,,,aj ked som vzdy chcela dve.... 😔

lusinkaj
5. sep 2009

tak mi chceme len jedno...nam uplne staci 🙂

katica1
5. sep 2009

joj...ale kde sa tolko tula to nase dietatko........kde si....... 😕 dufajme,ze sa dockame...ale jake to je...pre niekoho to je hracka....a pre niekoho fakt viac ako zazrak...ta to filozoficke reci..hiiii

katica1
5. sep 2009

idem si kus polezat...bo uz ma nudia tie moje reci...hahahhahaa 😎

lusinkaj
5. sep 2009

ja idem urobit zem.salat k zajtrajsim rezniam 😎

sofia2008
5. sep 2009

my mame s manzelom obaja 29r, snazili sme sa rok, neslo to, PCO mi zistil Herman hned pri prvom utz, hlavna vec, ze mi moja gyn. tvrdila, ze som zdrava, ked som jej povedala, ze mam stale nepravid kramy, tak povedala, ze je to normalne 😠 ...tak som sa po roku nastvala a sama sa objednala k Hermanovi, nasadil mi lieky,ale aj tak sa to nepodarilo prirodzene, takze cakame este 3 tyzdne a mali by sme mat schvalenu ziadost a ide sa na vec 😀

lusinkaj
5. sep 2009

sofi a s cim budes stimulovat?zeby sme spoli v case... 😕

sofia2008
5. sep 2009

ja budem brat Gonal, ty budes tiez stimulovat v oktobri? bola by som rada, aspon nebudem sama 🙂

lusinkaj
5. sep 2009

uvidim,ako to vyjde,ale chcela by som velmi v oktobri,tak uvidim musim si najprv znizit hodnotu sti.zlazy
ja som mala pri 1ivf gonal,teraz mi predpisal Puregon... 🙂