• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
Hurááá... máme tu novú témičku :slight_smile:
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:

Super super. Aj ja vas vitam v novej teme? Nech sa nam tu dari tak ako v predoslej............... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu.....ano je už prihlaseny do skolky od marca 2010.
6. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len ak nebudem mat pracu tak neviem ci bude chodit a možno len na 4 hodiny....uvidime,lebo s tou pracou je dnes otrasne................a možno pojdem na dalsiu MD? Ale nie chcem ist už do prace medzi ludi,tak hadam sa mi o rok nieco postasti.
6. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste.............isli ste už spat?
6. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule dala som krátky, jasný, výstižný názov, hádam bude spokojnosť všestranná :slight_smile: :wink:
6. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na mojej strane je spokojnost:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
svori toto sú také veci, že sa nedajú naplánovať do bodky, ani ja ešte nerozmýšľam, kedy
pôjdem do práce, najskôr o rok, ak sa niečo "iné" :grinning: nevyskytne :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v každom prípade chcem byť teraz len s mojím drobčiatkom a užívať si naplno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
planovat sa nedaju,ale niekedy už nad tým rozmýšlam co bude o rok...ved som už 5rokov doma a patrilo by sa ist niekam do práce. Este si užívam MD.
6. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto zamkne tu predoslu temu? Admin?
6. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslím materstvo :wink:
ten čas tak neskutočne letí a chcem byť pri všetkom čo sa týka malého,
prvá lyžička, prvé krôčky, prvé pády, úspechy, slovíčka... veď o to práve ide... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mali by... písala som im :wink:
6. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu tak to mas pravdu,ten cas leti.....a preto si aj ja uživam matersku,lebo už cas sa nebude dat vratit
6. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kočky idem do hajan :slight_smile: prajem dobrú nôcku a sladké sníčky :wink: zajtra sa vidíme...
6. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa dadu a dobru noc.... :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc zakladacky! :wink:
6. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wau mame novu temu.To je super.Uz tu asi nik nie je tak zelam vsetkým dobru noc. :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko v novej teme. Tak co? Dnes cvicime? :grinning:
7. júl 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ma napadlo,ze eliska je chora,tak asi nie,ze?
7. júl 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej bree ranecko kocandy!!!

To sa tu ako vcera vecer zvrhlo,ze ste sa az do novej temy presupli??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ja viem,teraz sa asi lepsie pismenkuje vecer,ked slniecko zajde..... :wink:

Moj mangel bol vcera veeelmo aktivny a stihol namontovat este 4 policky.....tak sa tesim a dnes idem na ne nalozit.... :grinning: lebo uz som vcera opat odpadla o 21,00 a tahala do rana... :unamused:
7. júl 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
To čo toto :astonished: :astonished: Vy nemáte po večeroch čo robiť? :fearful: :grinning: Toľko ste toho popísali, že vás ani nemám kedy prečítať a už to ani nedočítam a ešte ste aj novú tému stihli založiť? Ts-ts-ts... :grinning:

A sú nejaké dôležité novinky o ktorých by som mala vedieť zo včera? Alebo nič moc dôležité sa nestalo?
7. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......
toto kde som??? :grinning:
7. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj fionka!!!

aj ja som bola ranko prekvapkana..... :grinning: :grinning: :grinning:

a ty uz mas ,ze 30tt..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ja viem,ze tusim o 2 menej,ale to uz ako rychlo bezi......ved za chvilu budes rodit.... :sweat_smile:
7. júl 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru...nestras.. :grinning: uz sme sa vcera akurat rozpravali s maminou....mala by som si nachastat vecicky pomaly....
svori
vy ste boli vo vyhniach? aj my je to tam parada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. júl 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte ženičky :sunglasses:
ufff na dnes som si vymyslela veľké varenie :sweat_smile: guláš a slané koláčiky, je to mňamka, ale
dosť dlho pobudnem v kuchyni, najmä teraz v takom teple :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nejako to vydržkáme :wink:
potom budeme len hamkať :slight_smile: :slight_smile: :wink:

Luci novinky... no ani nie... včera sme tu jašili v starej téme, aby sme založili novú :grinning: :wink:
7. júl 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fion veru veru, pomaly si taštičku chystaj :wink: :slight_smile:

tehuľkám kinderkám :slight_smile: sme pripravili kindersurprice :grinning: :grinning: :wink:
7. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi,aky gulasik?Taky klasicky z bravcoveho?A slane kolaciky?To mozem.... :grinning: Ja som skor na slane ako na sladke....ale sa mi minule stalo,ze som tu papala slane a doma pekne isli aj von... :unamused:
Ale sem-*tam mi chuti,ako napr. vcera 2 chlebiky a predvcerom slanina+cibula+pohar mlieka+pohar dzusu a este mi bolo malo,tak som supla 2 zakusky.....To som sa Vam zabudla pochvalit,ze uz mi asi zacinaju tie "tehu" chutky... :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka :grinning: :grinning: :grinning:
no ja uz som ake knderko :grinning: ledva sa gulam....daj si ventilator ked budes varit...nie ze padnes do hrncov ze chytis infartk z toho teplla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: fion joooj to by som nerada :grinning: :grinning: ale veď tu mám malého rytiera, hádam by ma zachránil :grinning: :grinning:

klaudi hej, klasa bravčový :wink: a slané sú fajné, ak nájdem hodím link, receptík je MMB
7. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja dnes nic nestiham :wink: , este len teraz idem kavu zalievat a to uz mlatim do klavesnice od 7.00 :confused:

ale vecer sa zastavim a cakam vas vsetkych a mozno bude aj vrable 3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok