Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
22. okt 2009

mam cas,tak sem-tam nakuknem a nikde nikoho
☹ ☹ ☹

matelko1
22. okt 2009

no baby tak nic ☹
idem uz domov.prajem pekny zvysok vecera.
pa 🙂

lusinkaj
22. okt 2009

ahoojte,matelko ja som dnes bola na navsteve u kamosky ma 2 babatka jedno po sebe a bola som jej pomoct lebo ani na wc netsiha...ale su zlati dvaja chlapci... 🙂

lusinkaj
23. okt 2009

dobre ranko baby,pride tu dnes niekto? 🙂

fredy27
23. okt 2009

Ahojte baby.Dávno som tu nebola,lebo som bola dva týždne mimo domu.No,včera som bola u Hermana.Konečne mi urobil prvé vyšetrenie-ultrazvuk,krv.O dva týždne znovu,aj s manželom.Neviete,čo mi bude robiť?A načo chce tam môjho muža?Nebodaj na spermiogram?Ale on ho už má dva mesiace urobený a mal ho super,doktor ho pochválil,že som si vybrala dobrého muža 😀 Len má zlú ženu ☹

lusinkaj
23. okt 2009

fredy,zase ti bude robit vysetrenia...a ano manzelovi spg...herman chce mat svoj a nie od ineho dr.

fredy27
23. okt 2009

Nechápem prečo,ale dobre,ked sa ináč nedá 😖 A môžeš mi napísať presne čo?,lebo mám trochu strach,ked idem do niečoho neznámeho...

matelko1
23. okt 2009

ahojte.prajem pekny den.dnes je prijemne teplucko,
fredy ano,hermi potrebuje si urobit svoje vysetrenia.od inych neakceptuje,takze manzel pojde pekne dat spermijky a tbe zoberie sestricka krv,hermi urobi utz a myslim,ze aj na koze ta vysetri.
lusi ty ako?

lusinkaj
23. okt 2009

matelko ahooojky 🙂 ja sa mam dobre,len netrpezlivo cakam na 18.11.uz nevydtzim dlhsie to cakanie je zabijak

fredy,bude ti robit utz,krv ti zoberie ...nic zvlastne a samozrejme muzovi spg

fredy27
24. okt 2009

Dakujem matelko za info.Ale už mi raz bral krv,aj ultrazvuk robil,to musí ešte raz?možno sa ti zdá,že sa pýtam hlúpo,ale som iba začiatočníčka,takže neviem ako to chodí.a kedy mi zistí,čo mi je,aký mám problém?a ty ako?pozerám,že čakáš dvojičky a už sa ti to kráti.ty si mala aký problém?bývaš v snv?ja som niekedy bývala v kežmarku.

fredy27
24. okt 2009

lusinkaj,aj tebe dakujem za odpoved.a ty na čo čakáš,aby som bola v obraze? 🙂 nevyznám sa nejak do týchto vecí...

lusinkaj
24. okt 2009

ahojte,fredy nemas zaco... 🙂 ak nieco tak sa kludne spytaj 🙂
ja cakam na vysledok zo stitnej zlazi,mam ju velmi zvysenu tak nemozem ist na ivf...musim brat lieky ak sa znizi vetdy az pojdem...

lusinkaj
25. okt 2009

pekny zvysok nedele prajem... 🙂

beadz
26. okt 2009

ahojte kocky. nejako to tu viazne. kde ste vsetky ?

lusinkaj
27. okt 2009

ahojte 🙂 bea mas pravdu,uz tu nikto ani nepride... 😒
ja tu nebudem teraz chodit,lebo ideme odniest notbook na reklamaciu...tak sa majte pekne

matelko1
27. okt 2009

ahojte baby.prajem pekny uz pomaly podvecer.

lusinkaj
27. okt 2009

matelko ahoj.ved uz pridaj nejake foto...som zvedava na teba 🙂

matelko1
27. okt 2009

baby fakt akosi to tu vazne.ja som uz bola kukat,ze aky internet si dame,takze onedlho uz tu budem kazdy den 🙂

lusinkaj
27. okt 2009

matelko daj si,je to droga net... 🙂 😀

matelko1
27. okt 2009

lusi ja viem,ze je to droga,ale aspon cas mi zbehne.

lusinkaj
27. okt 2009

jasne,ja si bez toho ani uz neviem predstavit 😀 🙂 ale aj ked nieco potrebujes najst,pozriet tak super vec

astrid55
28. okt 2009

caute baby, len som k vam nakukla z fora splnacok...chcem sa vas opytat na gyncare ake ma dr.herman uspechy, ci nahodou neviete..respektive, ci tu nie je medzi vami niekto kto presiel zo splnu do gyncare a bol uspesnejsi...som po prvom neuspesnom ivf a skumam dalsie alternativy...vopred dakujem za akekolvek info...pekny den a drzim palce!

valery08
28. okt 2009

Ahojky Astrid, ja som bola v Splne na 1IVF-ET neúspešný, 2xKET neúspešné. V Gyncare sa nám podarilo 2IVF. Tiež som sa nevedela rozhodnúť, či zmeniť centrum alebo nie, ale neľutujem. Teraz sa tešíme z našej malej lásky Nataly. Máme ešte nejakých snehuliačikov, tak veríme, že Natálke čoskoro pribudne súrodenec. Všetkým Vám držím palce, aby ste mohli držať v náručí vytúžené bábatko/á 🙂 .

valery08
28. okt 2009

Beadz super fotky😀 . Šimonko je veľký fešák 🙂 .

astrid55
28. okt 2009

ahoj valery, vdaka za povzbudenie a blahozelam k dcerke...chcem sa ta opytat, ci si myslis, ze v gyncare robi herman nieco ine prip. lepsie ako hredzak alebo v com myslis spociva uspech? my mame tiez este mrazacikov, tak skusim casom KET. Vdaka za info a povzbudenie este raz

matelko1
28. okt 2009

ahojte baby.prajem pekny den 🙂
astrid ja som pocula,ze herman ma vacsi uspech ako hredzak.neviem ake vysetrenia robi hredzak,ale herman napusti nikoho na prenos,kym nieje poriadne prelieceny.
lusi ty ako?november je tu,takze zacinas zo stimulkou,ze?

petronelka77
28. okt 2009

Ahojte babulky.
Matelko, ako sa citis? pozeram, ako ti tie tyzdne rychle ubiehaju 😉 . Co sa tyka Hermana, tak ma vacsiu uspesnost ako Hredzak, ja som prestupila a som spokojna.
Matelko, uz mas porodnika? Kde budes rodit?

matelko1
28. okt 2009

ahoj petronelka.ja budem tu u nas vo spisskej rodit.tu mame sikovnych lekarov....citim sa fajn.veru ubiehaju tie tyzdne.
ty ako?ved ty o chvilu mas termin.

petronelka77
28. okt 2009

..este mam cas Matelko, az zaciatkom januara 😉 ...este nemam kocik ani postielku, ale to si nechavam az na december, aj ked zhruba viem, aky chcem...
A ako sa ma nasa mamina, co caka trojciatka?

matelko1
28. okt 2009

sonikah je v nemocke.idu jej robit serklaz,lenze vcera mala strasne vysoky tlak,tak jej nic nerobili,a bolo jej zle na odpadnutie.
my uz postielky mame.my si to nemozme nechat na poslednu chvilu,lebo vsetko potrebujeme dvojmo,tak postupne uz kupujeme.vybavicku zakladnu mam skoro celu,este nejake drobnosti.
zajtra idem na kontrolu do KE na 3D utz.tak som zvedava.dam vediet.