Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
7. jan 2010

ahoj arianat,ides na ktore ivf?vitaj...ja idem na 2ivf 😉 mam pichnuty tiez decapeptyl,uz som zacala so stimulkou picham si Puregon...ja uz mam predoperacne spravne dnes 😉 taze super,budeme spolu chodit...
ano budes si pichat sama,nic to nieje je to malina...ako dlho,to stale urci dr.podla kontorly budes chodit na utz a on uvidi ako rastu vajicka...ja som si gonal pri 1ivf pichala cca 7 dni
odkial si?

lusinkaj
7. jan 2010

terasa aha,jasne...tak drzim prsty...

matelko1
7. jan 2010

ahoj ariana ja som si gonal pichala asi 7 dni.ale budes chodit na kontroly,doki bude pozerat ako sa jajka vyvijaju a on ti povie aj kedy bude odber.

terasa drzim palce.myom som mala aj ja pred tehu a prave preto mi nechcel hermi robit prenos,ale riskol to.nebol velky,potom som sla na kontrolu,myom sa zvacsil mal nejakych 4x3cm,teraz chodim na utz a nikto mi nic nehovori ci myom je tam,alebo co.

arianat
7. jan 2010

Idem na 1. IVF, preto ešte neviem presne čo ma čaká, ale mám dosť obavy z hyperstimulačného syndrómu. Som z Košíc.

lusinkaj
7. jan 2010

matelko co porabas?ja som sa napapala..som si dala salatik tresku som kupila,dufam ze bol dobry tak cudne mi zavonal raz 😀 idem si pichnut druhu inj. 😵

lusinkaj
7. jan 2010

no z ohss ma kazdy strach ale nie kazdy ho ma...taze nebojaj,pi vela tekutin to hovori ta prava co ja nic nepijem,dnes mozno ani nie pol.litra 😝
aky je u vas problem,kolko mate rokov?

lusinkaj
7. jan 2010

tak a uz je druha inj.za mnou...dufam,ze vsetko dobre robim nejak nic necitim dufam ze vajka rastu,mnozia sa 😉

matelko1
7. jan 2010

lusi bola som si dat pichnut injekciu a teraz robim veceru.rybaciu pomazanku a varim si zazvorovy caj,lebo dnes ma akosi zacala zaha palit.tyzden som mala klud.
a preco nepijes tekutiny,ha.....dostanes na zadok 😀

matelko1
7. jan 2010

ariana ani nemysli na ohss....nie kazda baba to ma......hlavne treba vela pit...

lusinkaj
7. jan 2010

matelko pijem trosku,ked ja sa neviem prinutit verim ze ho enbudem mat...nemala som ani pri 1ivf ta dufam,ze ani teraz 😝

matelko1
7. jan 2010

lusi jasne mysli pozitivne 🙂 ....tak vsetko mam pripravene,o chvilku pride manzelik domov...

lusinkaj
7. jan 2010

matelko nic mi ine neostava 😉 musim...ja uz nepamätam ako to bolo pri 1ivf uz to bolo davno,pocitovala si nieco pri pichani? 😀

matelko1
7. jan 2010

lusi nic som nepocitovala...

lusinkaj
7. jan 2010

dobre..lebo ani ja zatial 😉 tak dufam,ze vsetko robim dobre ale mizne z tej inj.tak snad ano 😨

matelko1
7. jan 2010

urcite robis dobre...

lusinkaj
7. jan 2010

tak dufam 😉 verim v to..ty uz mas vsetko nakupene?

arianat
7. jan 2010

Lusinka, mne diagnostikoval Dr. Herman endometriózu a myjóm. Máme 35 a 36 rokov.

lusinkaj
7. jan 2010

aha,tak to je vek uz vsak,tak nech sa zadari... 😉 uuuhhh,endomtr.to je svin... 😒 myom ma vela zien
malo komu sa zadari ivf s endom.ale co vravel dr.co nato vsetko? 😨

matelko1
7. jan 2010

veru endometrioza je svina,ale poznam babu,co jej hned prve ivf vyslo,takze treba verit.
uz sme po veceri.
bavim sa s botbookom,chcem prehrat fotky z fotaku,do pc a nedari sa mi,uz som nervozna.nechce mi spolupracovat nb s fotakom,ani s telefonom,a aj tam mam nejake fotky.ja tomu nerozumiem.
v robote mi vsetko hned na prvu supu slo a doma si neviem rady.

lusinkaj
7. jan 2010

matelko nech pomoze muzik,musi to ist...lebo uz chceme nejake tvoje foto vidiet 😉

svetluska23
7. jan 2010

ahoj, ako sa dnes máte. ja som sa dnes celý deň len tak poflakovala. ani internet sa mi nechcelo zapnúť. teraz mám chuť robiť tisíc vecí, ale asi ich nechám na zajtra. aj zajtra je den.
lusi k tomu pitiu,ja si každý deň napustím plnú 1,5 l fľašu vody, mám ju v kuchyni, alebo v práci na stole a vždy ju vypijem. niekedy minerálku, ale tie nie je až tak zdravé piť každý deň. zvyšok vody máš čaj, polievka,...

lusinkaj
7. jan 2010

sveti no snazim sa pit,tak dufam ze bude stacit...ja pijem mamadrink napoj dobre to je 😉

matelko1
7. jan 2010

zakukala som sa na film na jojke.
ja vypijem denne 2l vody najlepsia je cista voda,potom caje,ale aj mineralku si dam.
pre dnesok koncim.zajtra som tu.
pa a dobru noc

klo
7. jan 2010

ahojte tu klo po roku ako evi a csilla ?

klo
7. jan 2010

No čo už spite ?

matelko1
8. jan 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
ahoj klo,veru vsetci asi sli vcera skoro spat.evka s csillou dobre.sem-tam k nam zavitaju 🙂

baby co porabiate.

matelko1
8. jan 2010

halooo,kde ste kto..... ☹

vecernica76
8. jan 2010

Ahoj matelko ako sa dnes mas?

matelko1
8. jan 2010

ahoj vecernica.celkom dobre sa mam.uz len pocitam dni 🙂
a ty ako?

vecernica76
8. jan 2010

to je super....o chvilku sa potesis z drobcekov 🙂....ja celkom fajn az na to ze som v praci a vobec sa mi dnes nic nechce....tak som tu nakukla.... a citam co mate nove 🙂