Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
14. jún 2010

@lusinkaj a na co si bola za hermanon.

@lienka2 jeeej ako sa mas.ani nekuknes na mk.veru ten cas rychlo leti.aj moji chlapci maju uz 4,5 mes.

matelko1
14. jún 2010

@lienka2 ako sa ti dari.a co maly lukasko.ako ti papa a spinka.a kojis,alebo nie.davno si nic nenapisala,tak teraz som zvedava.

lienka2
14. jún 2010

matelko, nemam cas .. ale nestazujem sa.. kazdu volnu chvilku sa snazim byt s lukaskom, je to krasne babo, spinka pekne celu noc uz dost dlho, bohuzial sme uz takmer uplne na sunare.. ale inak je vsetko ok.. len keby nebol taky lenivy a pomaly sa skusil aj otocit na bok a na brusko.. a nazad.. ale tak chlap.. ma cas na vsetko 🙂

lusinkaj
14. jún 2010

@matelko1 ano mame vybraty kocik bumbleride 😉
lienka,no veru budeme potom spominat na tehu....ale ja fakt by som to chcela mat uz za sebou,lebo nemam lahke teh.tak len kvoli tomu 😉

lienka2
14. jún 2010

lusi, ani ja som nemala lahke.. v 23tt ma zasivali, potom som uz len lezala.. napriek tomu by som si to rada zopakovala, snad sa podari 🙂

lusinkaj
14. jún 2010

@lienka2 jaaaaj,si sa otvarala?ako ti nato prisli ked ti merali krcok?alebo ti tvrdlo brucho?

lienka2
14. jún 2010

@lusinkaj klasicky pri vysetreni na poradni.. krcok sa otvaral, brucho mi praveze vobec netrvrdlo.. ja som isla do porodnice na 5cm otvorena bez bolesti.. 😖 tyzden pred porodom som bola na 4cm..

arianat
14. jún 2010

Ahojte, velmi sa ospravedlňujem, že som sa tu od februára neukázala, ale mala som neúspešné I. IVF a chcela som na to čím skôr zabudnúť, tak som sa vrhla v robote do práce, aby som sa odreagovala a na modrykonik som ani nezakukla.
Teraz znova stymulujem, pichám si puregon spolu s jednou ampulkou merionalu, takže mám zvýšenú dávku. Dúfam, že nám to tentokrát vyjde.
Nesmierne sa teším s tebou Lusi,lebo my sme v januári stymulovali spolu a tebe to fakt vyšlo a budeš mamina. Matelko aj tebe to letí, nedávno si rodila a už máš doma poriadnych chlapov.
Pozdravujem aj ostatné spolubojovníčky po prenose, azda nám to vyjde.....

lusinkaj
14. jún 2010

@lienka2 aha,tak to mi je cudne fakt 😒 ale co,uz ma doma snyceka a to je zaklad 🙂
ja neviem,preco mam take tvrde brucho....krcok je ok.... 😒 🙂

@arianat tak ti drzim prsty 🙂 aby to tentokrat vyslo.... 🙂
uz si nepamätam,spolu sme stimulkovali?

arianat
14. jún 2010

áno lusi, ja som mala prenos asi týždeň po tebe, ale moje hcg bolo nakoniec negatívne

lusinkaj
14. jún 2010

aha,jasne.... 🙂 tak musis verit,ze to teraz vyjde....to je tvoje ktore ivf v poradi?

arianat
14. jún 2010

teraz to bude druhé IVF a dúfam, že aj posledné

arianat
14. jún 2010

lusi ako ste si zvykli na to , že budú dvojičky, ty si chcela jedno aj ti vložil jedno nie? A čiže to budú jednovaječné dvojičky? Asi máte dvojčatá v rodine nie ?

lusinkaj
14. jún 2010

@arianat no uz sme si zvykli ze budu dvojky,tesime sa na ne hlavne nech su zdrave a nech je vsetko v poriadku 🙂
nie v rodine dvojky nemame 😉

matelko1
14. jún 2010

ahojte.
arianat veru nedavno som bolana vklade,potom tehu a teraz maju chlapci 4,5mes.leti to velmi rychlo.

@lusinkaj veru nech su zdrave.zajtra cakam na spravy 🙂

walle
14. jún 2010

arianat - veľmi ti prajem, aby ti to vyšlo... 😔
- dnes som akosi unavená...aj kríže a brucho ma bolí...
😒 ale nenamýšľam si...

dievčatá...ďakujem za podporu...objímam vás...

felicita2
15. jún 2010

ja som mala hroznu migrenu od vcera vecera - celu noc som nespala a pocity ako pred mrchou
ja zvyknem mat pred menzesom migrenu tak som myslela ze je to uz v keli, zatial chvalabohu krvacanie nemam , ale strasne ma bolia krize a brucho , vzdy ked idem na wcko tak sa modlim....

makovicka53
15. jún 2010

ahojte holky...neviete nahodou poradit?dnes je to 35 den cyklu a mrcha nikde...bolest podbruska je dost intenzívna uz par dni aj bolest prs....som z toho hotova...lebo mavam pravidelnu tak cca na 30 den...robila som si aj test vcera a vysiel negativny...v strede cyklu som mala zapal mocovych ciest brala som lieky, ale to som aj inokedy brala antibiotika a nikdy mi takto nemeskalo...bojim sa ci nahodou to nie je daco vazne...nemate niektora podobnu skusenost?

katarina822
15. jún 2010

@makovicka53 opakuj test o par dni a ja by som po 14dnoch meskania zasla na gyn.
@felicita2 18.6.a
@walle drzim prsteky

felicita2
15. jún 2010

@katarina822 dakujem

dost ma laka kupit test a skusit , ale bojim sa 🙂
7.6. som mala vklad PK - uz by to mohlo ukazat na teste nie?

lusinkaj
15. jún 2010

awojte 🙂
tak 3D utz dopadol vyborne 😉 vsetko je v absolutnom poriadku,je to krasny zazitok 😉
dr.Dankovcik je zlaty vsetko nam pekne vysvetlil 🙂
pohlavie len potvrdil-dve dievcatka 🙂 😵 🙂
chceli sme fotku,ale neurobil nam....nedalo sa 😉 ale to nevadi,zaklad je ze su ok 🙂

sofia2008
15. jún 2010

@lusinkaj gratulujem k utz a dievcatkam 🙂
takze aj ty aj ja cakame baby, my sice jednu, ale brali by sme aj dve 😀

lusinkaj
15. jún 2010

@sofia2008 tesime sa aj mi velmiiiii 🙂 nam by stacila jedna ale uz ich nevymenime za nic 🙂

walle
15. jún 2010

makovicka - starosti by som si nerobila...ja pred dvoma mesiacmi som tiež mala meškanie asi 10 dní po 31 DC. Bolo to prvý krát v živote a mám 34! A navyše stále mávam ms v 28 DC.Bolesti som mala strašné, test nič...už som si aj myslela, že som tehu no nakoniec to prišlo.
A ináč, mesiac predtým som brala antibiotiká!!! To bol dôvod. A tiež po minulé roky som brala antibiotiká a nespôsobili mi meškanie...

Na 99% ti to spôsobili antibiotiká ale keby naozaj ms neprišla aj po dvoch týždňoch asi by trebalo pre istotu ísť k lekárovi.Neboj!!!! 😉

walle
15. jún 2010

felicita!!! ideš testovať???? 😕 😅 ináč, chápem ten strach keď ideš cikať...prežívam to isté!!!! 😖

felicita2
16. jún 2010

@walle vcera som nevydrzala a testla som - bola tam slaba druha ciarka, tak skusim este zajtra
ten test bol dobry aspon na to , ze som sa trochu ukludnila, lebo to bolo sialene chodit na wcko s takym strachom😀

felicita2
16. jún 2010

no ako som sa docitala v jednej teme, jedna baba mala tiez slabu ciarku a nakonic nic - tak zatial sa netesim ani len potichu a pockam si na krv

matelko1
16. jún 2010

ahojte.
lusi blahozelam k dievcatkam.
felicita drzim palce,uvidis krv ti to potvrdi.

lusinkaj
16. jún 2010

@matelko1 dakujem 🙂
ako sa mate?chlapci? 🙂

sofia2008
16. jún 2010

felicita..tak potichucky gratulujem 🙂