Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

kukulik30
13. okt 2010

ahojte, dakujem Vam dievcata 😵

eva7780
autor
13. okt 2010

ahojte 🙂

@kukulik30 blahozelam 😵 😵 😵 super,ze zmena car pomohla hned na 1.krat 😵

kukulik30
13. okt 2010

@eva7780 no ..neviem, ci zmena...ja si myslim, ze mam vyssiu sancu pri cerstvych embryjkach, ja som aj pri 2. IVF mala testy pozitivne, len hcg uz bolo zostatkove, akoby sa embryjka vzdali po par dnoch, alebo co...mozno boli chore a telo sa s tym samo vysporiadalo..neviem....ale jednoznacne sa tesim, ze to teraz do tretice vyslo 🙂 uz len nech sme zdravi 😉

babulko
13. okt 2010

@eva7780 ahoj evka a ty ako sa mas,co mas nove a co je zo csillou,ako sa ma ona 🙂

lienka2
13. okt 2010

@kukulik30 😵 drzte sa 🙂

eva7780
autor
13. okt 2010

@babulko IP 😉

matelko1
13. okt 2010

@eva7780 ahoj.ty sa ako mas.co mas nove.....sem-tam napis,my sa potesime 😵 ...vidis ja som ostala verna tejto teme na mk 😀 😀 😀 .....mas pracu,co robis.napis mi do ip,alebo na fb...

matelko1
13. okt 2010

@lienka2 a ty,alebo vy sa ako mate.maly ako.uz ste tiez velki 😵 ....

lienka2
13. okt 2010

@matelko1 mame sa fajn, uz stojima na nozickach, pri vsetkom sa vytiahne hore a posuva sa kade-tade 🙂 zato na zubky stale iba cakame.. ale je strasne zlatucky 🙂

matelko1
13. okt 2010

@lienka2 tak my zubky mame spodne dva a vrchne sa uz prerezali,alexovi pred tyzdnom,maximovi vcera.my este nestojime,ale plazime sa 😵 je to super,su vsade..roztruseni 😵

gerena
13. okt 2010

@kukulik30 blahozelam 😵 😵 😵
eva7780 zijes dievca? co sa neozyvas? len furd do mna stuchas 😉 😀

eva7780
autor
13. okt 2010

@gerena 😀 😀 😀 😀 😀

matelko1
14. okt 2010

dobre ranko prajem 🙂
@gerena a ty mas co nove 😉 .

babulko
14. okt 2010

@matelko1 ahoj no ako sa mate ako chlapci,mi mame kiahne teda iba Danielko ma Davidko zatial nic tak uvidime ci bude mat aj on ci ma silnu imunitu 🙂 krasny dnicek prajem 🙂

matelko1
14. okt 2010

@babulko najlepsie by bolo keby aj ten druhy dostal a mate pokoj.ale akosi skoro dostal,kde steboli,ze sa nakazil.
my sa mame fajn,teraz mi alex vstal,maxim este buba.

babulko
14. okt 2010

@matelko1 ved aj by som chcela aby mal aj on nech je to za nami.......aj mne to bolo cudne ze uz dostal teraz ale ze aj mensie deti maju tak skoro....tazko povedat kde to chytil len niekde od deti z vonku vies jak to je ked sme vonku tak je okolo nas vela deti 🙂 ale aj dobre ze to ma uz teraz a on je taky statocny ani sa neskrabe vobec 🙂 kludasik

ofs
14. okt 2010

Ahojte,
Pozdravujem každú babenku, blahoželám Lusi, aj tebe kukulik.
Matelko tvoji synovia sú nádherní. Ja nemám nič nové, budeme bojovať naďalej.
Deni, zajtra ideš na vklad? Držím ti palce, na ktorú ideš? Ráno, asi, nie? Neboj nič, všetko bude ok, nie kvantita je dôležitá, ale kvalita. A tebe stačia aj dve detičky, nie? Budem na teba myslieť.
Pozdravujem aj gerenu, aj wale... ozaj všetky, papa

sofia2008
14. okt 2010

ahojte..hlasim sa z nemocnice..mali mi dnes robit sekciu, ale nedalo sa, mali vela operacii..takze nakoniec mi ju spravia az v nedelu 🙂
majte sa pekne..pozdravujem vsetky 🙂

gerena
14. okt 2010

@matelko1 klasika, nic..........
@babulko a fotky mame kde?????????aj my sme tak mali, brat mal kiahne, ja nie 😉 ale ja som ani herpes nikdy nemala a brat mava casto (virusy so z rovnakej rodinky zato to porovnavam 😉)
@sofia tak drzime palce dalej, katastrofa to nase zdravotnictvo...........
@ofs ani o tebe nebolo 100 rokov pocut 🙂

deni73
14. okt 2010

@ofs Ahoj, áno, zajtra idem na vklad, na 10. hod. Samozrejme stačia dve detičky, neviem, či sa dám ešte raz na ivf, mám už 37. Ja dúfam, že to vyjde...Držte mi palce dievčatá. Ďakujem.

matelko1
15. okt 2010

dobre ranko prajem.
@sofia2008 drzim palce,uz to vydrz,nedela je tu coskoro.....

matelko1
15. okt 2010

@babulko dakujem a drzi palce.ano treba bojovat dalej....ved raz to pride,ale hlavne je,ze sa nevzdavas.

babulko
15. okt 2010

@matelko1 ta odpoved patri asi niekomu inemu ze 🙂 🙂 🙂

babulko
15. okt 2010

@gerena ahoj moja no ake fotky ved v albume su ci ake chces?

matelko1
15. okt 2010

@babulko ano ta odpoved patrila......ofs
@ofs

babulko
15. okt 2010

@matelko1 🙂

lusinkaj
15. okt 2010

ahojte 🙂
drobci spia tak som tu nakukla 🙂

matelko1
15. okt 2010

@lusinkaj ahoj.no ako sa mate.stale na vas myslim... 🙂

lusinkaj
15. okt 2010

@matelko1 mame sa dobre...len ta väcsia s nou je to tak,ze niekedy sa pekne ulozi zaspi ale niekedy horor aj 2-3h pokial ale hlavne v noci a place

gerena
15. okt 2010

@babulko ano ja som ich potom nasla 😅 😅 asi som klikla na ineho .... krasni su 🙂