Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilly77
28. nov 2010

@tremonti ale mám aj kamošku čo podávla žiadosť vo februari ako ja a Januari už ma termín bude mať dievčatko podarilo sa jej to na prvý krát. 😉

matelko1
29. nov 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
u nas navalalo riadne vela snehu.je tak krasne bielo.
@tremonti vitaj.prajem aby ti to vyslo.herman je velmi sikovny.ja mam krasnych chlapcov dvojcata a som stastna,ze sme sa prave pre hermana rozhodli 🙂

sobka
29. nov 2010

ahojte hermanky, u nás celú noc prsalo brrrr, vsetok sniežik sa nám roztopil, len dufam, že nebude poladovica, treba mi ist domov do Košíc, zajtra mám konzultáciu v gyncare...kto tam z vas tiež zajtra ide? Nám KETko nevyšlo, ideme do 5IVF ☹ Pekný den prajem všetkým 😉

valery08
29. nov 2010

@sobka tak to je mi ľúto ☹ , prajem veľa, veľa síl do ďalšieho boja...

matakrok
29. nov 2010

@sobka ahoj, v Kosicoch tak isto, este k tomu vietor tradicne ☹ tiez mi je to luto, nech sa vam to konecne zadari.uz to musi vyjst! drzte sa

matelko1
29. nov 2010

@sobka aj ja prajem vela sil do dalsieho boja.u nas zase celu noc snezilo,mame asi 50cm snehu a snezi este aj teraz.tolko snehu uz davno nebolo.

sobka
29. nov 2010

dakujem dievčatá, určite to nevzdáme....matelko, juj ten sniežik, malí sa ako vytešujú? 🙂 to musí byť nádhera....dufam, že aj Košice budu také nádherné, v nedelu bude na Hlavnej slávnostné rozsvietenie stromčeka, kto ide? dufam, že bude sniežik 😉

mima263
29. nov 2010

@sobka ja idem 😉
A všetky zdravím

matelko1
29. nov 2010

@sobka chlapci su zlati,mmehuliaka tak sa tesili a smiali,no nechapali co to je.m postavil sn

marcelka83s
29. nov 2010

@sobka škoda, že ťi to nevišlo ☹ o ktorej sa to začína v nedelu ?išla by som aj ja 🙂 mala by som mať volno

sobka
29. nov 2010

http://www.kosice.sk/clanok.asp?file=vianoce201...
tak košicanky, citajte a stretneme sa tam!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

lilly77
29. nov 2010

@sobka verím že bude vekne snežikovať my určite prídeme 😀

stovka
29. nov 2010

@sobka to mi je velmi luto 😢
neviem kde mate problem, ale opytaj sa Hermana na Prednison a Anopyrin. Nam prave toto pomohlo pri 3. IVF + muz bral 3 mesiace predtym Profertil..
drzim palce

sobka
30. nov 2010

ahojte hermanky 🙂 takže u lekára som pochodila asi tak, že si mám zohnat decapeptyl a menopur 2balenia...neostal niekomu? liecbu mi nenavrhol žiadnu, ževraj som zdravá mladá a implantácia tam prebehla pri jeho pokusoch 2x, takže nevidí problém, aby som neotehotnela a neporodila zdravé dieta....na prednison a fraxiparin mi povedal len tolko, že pokial nemám diagnozu, a vážne problémy z trombofoliou, nízke davky prednisonu mi nepomožui, len možu poskodit resp. narusiť zdravý vývoj embrií, kedže je to samá chémia....ani žiadne vitamíny, okrem kys.listovej nemám brať, nic mi proste netreba a mám mu doverovať...tak ano, doverujem panovi doktorovi a verím, že rok 2011 nám prinesie štastie🙂 juj, uý sa neviem dockať.....tak babule, kolkí ideme do mesta v nedelu?..trhy zacinaju už v sobotu...ale bez stromceka to nebude atmoska 😖

mima263
30. nov 2010

@sobka tak teraz si ma vystrašila s tým fraxiparinom a prednisonom 😕

tremonti
30. nov 2010

ahojt prosim vas do ktorej ma gyncare otvorene nikde to tam na stranke nevidim...????

sobka
30. nov 2010

tremonti, dr. tam je cca do 14.00, záleží od objednávok🙂

tremonti
30. nov 2010

sobka a ked tak sa neda objednat tak zeby ma zobral niekedy poobede nevies?

gerena
30. nov 2010

@tremonti 055/ 62 57 900 zavolaj a spytaj sa, povie ti kedy ma volno poobede 😉
@sobka poslala som ti ip

tremonti
30. nov 2010

@gerena dikes skusim,neviem ako to mam poriesit lebo mam problem uvolnit sa z prace....

gerena
30. nov 2010

kludne mu o tom povedz, da sa s nim dohodnut, niekedy taha aj dlhsie ako do 14.00

tremonti
30. nov 2010

@gerena ked mne by fantasticky vyhovovalo keby robil aj v sobotu myslim ze vela dievcat a parov by to prijalo...

gerena
30. nov 2010

skus mu to navrhnut 😉

tremonti
30. nov 2010

@gerena 🙂 nie nie budem musiet nieco v praci vymysliet ...myslis ze sa mi s tym oplati zacinat teraz na december abo mam pockat do januara?

matakrok
30. nov 2010

@sobka ahoj, no fajn. a co doporucil partnerovi? lebo u nas, ja som plne funkcna 🙂 ale maznela nik nikdy nelieci,len co mu vitaminy kupujem. ani urolog,ani v CARe. pri IVF by sa to hodilo,nie?

sobka
30. nov 2010

matakrok, moj drahý ma spg dobrý....takže len bojovat dalej nam odporucil🙂 tremonti, pockajte na január...teraz už nestihate....ani my nestihame....aj ked mi dr. kazal volať, ked dostanem ms, ale neverím, že ju dostanem skor ako na stedrý den🙂

matakrok
30. nov 2010

@sobka , tak som asi zle citala. pepac 🙂dzrim palce

matelko1
1. dec 2010

ahojte.pekny vecer prajem.
nestiham ani na net,venujem sa chlapcom,som sama na nich cele dni a ked trosku nedam pozor,tak tu sa buchnu,tam sa buchnu,no proste pady,patri to vsetko k tomu,ja viem,ale mi je ich luto.vcera som chcela v lekarni topanocky kupit.mysliet,ze som kupila,nikde nemaju 2 rovanake velkosti.

@matakrok mal by ist tvoj drahy k urologovi,ved nic hrozne to nieje,my zeny si kolko toho vytrpime....aspon by vedel na com je.predpisal by mu pripadne nejake lieky,vitaminy..

matakrok
1. dec 2010

@matelko1 cauko,
manzel chodil k urologovi. od septembra.bol aj v taknivovej banke. uz vieme,co mu je. urolog zatial ho len skumal, mal ist na posledne vysetrenie.
no nejako sa mi demotivoval. 😠 ako sme zacali chodit k dr.H. a v piatok ide dat vzorku, sa rozhodol, ze sa bude liecit v CARe. ockava ze mu v CARe daju lieky. 😒 tak uz pockam,co mu dr.H.povie a potom ho pozeniem svinskym krokom na urologiu 😀 .

mima263
1. dec 2010

@matakrok
v CAR ho nebudu liečiť, čosi