• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

27. marca 2017 
Ahoj janiiiii, jééj ty máš rovnaký týžden ako pozerám, žeby sme spolu rodili? :grinning: :grinning: :grinning:
Jani ja už nič nevládzem, ani chodiť poriadne ,a to ani nemám až také veľké bruško..... sem tam fučím :grinning:
A ty? Ako????A vy budete mať dvojičky, superrrrr
5. mar 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru cakame dvojky a daju mi riadne zabrat...mili ja uz ani nechodim, bez pomoci manzela uz nic nedokazem :frowning2: strasne sa mi to vlecie kedze nemozem nic robit a kazdy krok ma priserne boli...hlavne v slabinach. Ale ani tie nase babatka sa asi nemaju v brusku lepsie, sa tam poriadne tlacia...kolko si doteraz pribrala? :slight_smile:
5. mar 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ja už tiež dlho chodiť nevydržím a teraz posledný týžden ani po dome :unamused: musím si sadnuť lahnuť , no a mne sa to tiež vlečie pomaly, som doma a už ani neviem čo robiť :unamused: a nepribrala som vela 6 kg a ty?
A to mi každý hovorí že nemám veľké bruško, ale lekár povedal že to je v poriadku :wink:
5. mar 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja uz ani lezat nevladzem :grinning: pribrala som 10kg ale ja mam zasa velke brusko a trci mi dopredu, takze je dost tazke ho pred sebou vlacit :slight_smile: a to mi lekar na poslednej poradni povedal ze az teraz porastieme, tak sa mam na co tesit :grinning: uz mas vybratu porodnicu a porodnika?
5. mar 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne povedal to isté lekár tak som zvedavá :grinning: Ano pôrodnicu už máme vybratú aj pôrodníka asi :wink: len sa ešte rozhodujeme lebo ako to zariadiť lebo máme to od domu trocha ďalej :unamused:
A vy????
5. mar 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.........som rada ze sa konecne objavili aj nase nevernice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj gerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, že nevernice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jani dáme jej po zadku však????
Ako sa máš ger????
5. mar 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem rodit tu v PO a lekara tiez uz mam, je to ten isty ku ktoremu chodim na rizikovu poradnu :slight_smile: mozno uz o 7 tyzdnov ma hospitalizuju lebo dvojky sa hlasia na svet trosku skor tak pre istotu si ma vezmu na pozorovanie ...
aj zakladne vecicky sme uz pokupili a dobre sme spravili lebo teraz uz nie som schopna labzovat po obchodoch
5. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ger :wink: :dizzy_face:
mili mas este silu na mlatenie po zadku? :grinning: nenechame na potom??...alebo jej naraz zverime decka na opatrovanie nech ma trocha vzrusa :grinning:
5. mar 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mám doktora ktorý sa o mna stará od začiatku a chcem u neho rodiť :wink: No hej dvojky sa skôr rodia :wink:
My ešte nemáme nič pokúpené lebo prvé mesiace som bola doma a potom tiež a teraz už nevládzem ale chceme ísť nabudúci týžden pokupiť niečo tak som zvedavá či budem visc sedieť alebo kupovať :grinning: :grinning:
Ale postielku už máme aj zopár vecí od sestry tak ešteže to :slight_smile:
5. mar 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už nemám ani ja veľa sily a to trocha čo mám si musím nechať :wink: To zverenie je lepšie :grinning: :grinning: :grinning: schvalujem a bude mať naraz tri tak sa nebude aspon nudiť :grinning:
však ger? :grinning:
5. mar 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim sa uz zlakla a zmizla :grinning: geeeeeer??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na to som aj ja myslela :grinning: :grinning: ger bojiš sa bitky???? Kde si zmizla?
5. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre babulky idem si ž lahnuť lebo ma začína bolieť bruško , majte sa pekne :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa sa vsetky objavia az vecer ked tu uz nebudeme :unamused: asi vsetky varia veceru :slight_smile:
5. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mili asi rok :unamused:
5. mar 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili drz sa a davaj pozor :slight_smile: a beries magnezium na to brusko?
5. mar 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby bojim..................................... :confused: :confused: :confused: :confused:
5. mar 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela som nieco vybavit.a vy ste ma tu dovtedy nechali :cry: :cry:
5. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj,čoho sa bojíš? :sunglasses: :sunglasses:
ako v práci kolegovia posluchaju?
5. mar 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
evi zase boli hlavička?...si to na oslave prehnala ?:grinning:....srandujem
5. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj puglee ,nie neprehnala,ja nepijem :wink: si myslim že s pocasia,ale uz je to lepsie,pomohol mi studeny obklad
5. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty sa máš s tou hlavičkou :unamused: ....veru, počasie v týchto dňoch je hrozné
5. mar 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posluchaju evy posluchaju :slight_smile: :slight_smile: aj ty by si sa bala keby tta takto nase nevernice natreli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: no zase take strašné to nebolo :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerenka má fešákov kolegov :grinning:
5. mar 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
áno????????si videla?
no kym sa ja dohrabem do KE tak už budú narobený a starý
5. mar 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evy ty mas drzat somnou :wink:
5. mar 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som naspat, bola tu suseda vcelicka tak sme sa zakecali :slight_smile:
5. mar 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janapko este fraxik?