Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

mili1
5. mar 2009

Ahoj janiiiii, jééj ty máš rovnaký týžden ako pozerám, žeby sme spolu rodili? 😀 😀 😀
Jani ja už nič nevládzem, ani chodiť poriadne ,a to ani nemám až také veľké bruško..... sem tam fučím 😀
A ty? Ako????A vy budete mať dvojičky, superrrrr

janapo
5. mar 2009

no veru cakame dvojky a daju mi riadne zabrat...mili ja uz ani nechodim, bez pomoci manzela uz nic nedokazem ☹ strasne sa mi to vlecie kedze nemozem nic robit a kazdy krok ma priserne boli...hlavne v slabinach. Ale ani tie nase babatka sa asi nemaju v brusku lepsie, sa tam poriadne tlacia...kolko si doteraz pribrala? 🙂

mili1
5. mar 2009

Jani ja už tiež dlho chodiť nevydržím a teraz posledný týžden ani po dome 😒 musím si sadnuť lahnuť , no a mne sa to tiež vlečie pomaly, som doma a už ani neviem čo robiť 😒 a nepribrala som vela 6 kg a ty?
A to mi každý hovorí že nemám veľké bruško, ale lekár povedal že to je v poriadku 😉

janapo
5. mar 2009

No ja uz ani lezat nevladzem 😀 pribrala som 10kg ale ja mam zasa velke brusko a trci mi dopredu, takze je dost tazke ho pred sebou vlacit 🙂 a to mi lekar na poslednej poradni povedal ze az teraz porastieme, tak sa mam na co tesit 😀 uz mas vybratu porodnicu a porodnika?

mili1
5. mar 2009

Mne povedal to isté lekár tak som zvedavá 😀 Ano pôrodnicu už máme vybratú aj pôrodníka asi 😉 len sa ešte rozhodujeme lebo ako to zariadiť lebo máme to od domu trocha ďalej 😒
A vy????

gerena
5. mar 2009

ahojte kocky.........som rada ze sa konecne objavili aj nase nevernice 🙂 🙂 🙂

mili1
5. mar 2009

Ahoj gerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, že nevernice 😀 😀 😀 😀 jani dáme jej po zadku však????
Ako sa máš ger????

janapo
5. mar 2009

ja budem rodit tu v PO a lekara tiez uz mam, je to ten isty ku ktoremu chodim na rizikovu poradnu 🙂 mozno uz o 7 tyzdnov ma hospitalizuju lebo dvojky sa hlasia na svet trosku skor tak pre istotu si ma vezmu na pozorovanie ...
aj zakladne vecicky sme uz pokupili a dobre sme spravili lebo teraz uz nie som schopna labzovat po obchodoch

janapo
5. mar 2009

ahojky ger 😉 😵
mili mas este silu na mlatenie po zadku? 😀 nenechame na potom??...alebo jej naraz zverime decka na opatrovanie nech ma trocha vzrusa 😀

mili1
5. mar 2009

Aj ja mám doktora ktorý sa o mna stará od začiatku a chcem u neho rodiť 😉 No hej dvojky sa skôr rodia 😉
My ešte nemáme nič pokúpené lebo prvé mesiace som bola doma a potom tiež a teraz už nevládzem ale chceme ísť nabudúci týžden pokupiť niečo tak som zvedavá či budem visc sedieť alebo kupovať 😀 😀
Ale postielku už máme aj zopár vecí od sestry tak ešteže to 🙂

mili1
5. mar 2009

Už nemám ani ja veľa sily a to trocha čo mám si musím nechať 😉 To zverenie je lepšie 😀 😀 😀 schvalujem a bude mať naraz tri tak sa nebude aspon nudiť 😀
však ger? 😀

janapo
5. mar 2009

tusim sa uz zlakla a zmizla 😀 geeeeeer??? 😝

mili1
5. mar 2009

Na to som aj ja myslela 😀 😀 ger bojiš sa bitky???? Kde si zmizla?

mili1
5. mar 2009

Dobre babulky idem si ž lahnuť lebo ma začína bolieť bruško , majte sa pekne 🙂 🙂

janapo
5. mar 2009

zasa sa vsetky objavia az vecer ked tu uz nebudeme 😒 asi vsetky varia veceru 🙂

eva7780
autor
5. mar 2009

mili asi rok 😒

janapo
5. mar 2009

mili drz sa a davaj pozor 🙂 a beries magnezium na to brusko?

gerena
5. mar 2009

baby bojim..................................... 😕 😕 😕 😕

gerena
5. mar 2009

musela som nieco vybavit.a vy ste ma tu dovtedy nechali 😢 😢

eva7780
autor
5. mar 2009

ahoj,čoho sa bojíš? 😎 😎
ako v práci kolegovia posluchaju?

puglee
5. mar 2009

ahojte 😉
evi zase boli hlavička?...si to na oslave prehnala ?😀....srandujem

eva7780
autor
5. mar 2009

ahoj puglee ,nie neprehnala,ja nepijem 😉 si myslim že s pocasia,ale uz je to lepsie,pomohol mi studeny obklad

puglee
5. mar 2009

ty sa máš s tou hlavičkou 😒 ....veru, počasie v týchto dňoch je hrozné

gerena
5. mar 2009

posluchaju evy posluchaju 🙂 🙂 aj ty by si sa bala keby tta takto nase nevernice natreli 😝 😝

eva7780
autor
5. mar 2009

😀 😀 😀 no zase take strašné to nebolo 😀 😀 😀

puglee
5. mar 2009

gerenka má fešákov kolegov 😀

eva7780
autor
5. mar 2009

áno????????si videla?
no kym sa ja dohrabem do KE tak už budú narobený a starý

gerena
5. mar 2009

evy ty mas drzat somnou 😉

janapo
5. mar 2009

uz som naspat, bola tu suseda vcelicka tak sme sa zakecali 🙂

gerena
5. mar 2009

janapko este fraxik?