Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
30. aug 2011

@katica1 blahozelam 🙂

@sofia2008 dg nadhera.....viacmenej.....pani nebojte sa, viacmenej umierate....fantasticka vyrecna schopnost nasho zdravotnictva 😠

sofia2008
30. aug 2011

@gerena asi tak

ixi
30. aug 2011

ahojte kocky za kolko vam dvovera schvalila ziadost? ja som posielala pred mesiacom a este stale to namam ☹
a este taka otazocka ked bude ziadost schvalena potom dalej co? hned sa zacne v ten mesiac stymulka ci ako to chodi? 🤐

matelko1
31. aug 2011

dobre ranko prajem.
@katica1 no male sa schovavava,nechce sa ukazat...budes mat aspon prekvapko.

sofia2008
31. aug 2011

@matelko1 tak moj vyter negativny..cakame na vysledok mojho otca a v piatok ide babka s dedkom..len sa bojim, ze sa nic nenajde a aby to zasa nechytila 😠

matelko1
31. aug 2011

@sofia2008 no super a som zvedava,ze kto je tym siritelom.....co robkate....
my sme po obede,chlapci spia,alex uz 2hod.maxim hodinu,nemohol zaspat,plakal a idu nam zubky,lebo ma zltu stolicu..poobede pojdeme von

matelko1
31. aug 2011

@ixi ja nemam doveru,ale cakala som zo VSZP vyse mesiaca na ziadost,maju cas a co dalej,no zavolas hermanovi,on si ta obje na vysetr.a povie,ze kedy zacinas.....neviem ako dovera,ale vszp posiela papier hermanovi,takze ja som mu kazdu chvilu volala,ci tam je ziadost.....

sofia2008
31. aug 2011

@matelko1 mala tiez spi, uz hodku a pol, doobedu sme boli u babky, poobede pojdeme do lesa na prechadzku, akurat varim pretlak z domacich paradajok 😝

leya
31. aug 2011

@ixi ja mam doveru, schvalenie trvalo 4 tyzdne, plus navyse 1 tyzden, kym to prislo postou do gyncare. hned prvy cyklus po schvaleni ziadosti zacala stimulka. drzim palce! 😉

sfera
31. aug 2011

Taaak dnes 1. vyšetrenie za mnou

gerena
31. aug 2011

@ixi oni maju dovolenky.....aj ja mam problem sa niekomu dovolat....ale pondelok ich zacni bombardovat, lebo oni maju cas aj do vianoc 😉

@sofia2008 thiller ten vas povodca nakazy 😉 ked to bude prekvapivy zaver, mohli by sme film natocit 😀

@matelko1 mladenci perfektni 😅 aj ja chtem take...

matelko1
1. sep 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@gerena a kde je problem 😀 .....partnera mas?...tak si urobte 😀
@sfera a aky mas z dokiho pocit....ze to nebolo nic strasne.....druhe vysetr.bude ta aj na koze vysetr.+krv ti zoberie a utz urobi

sfera
1. sep 2011

@matelko1 išlo to celkom rýchlo, ďalšie vyšetrenie budúci štvrtok aj s mangelom, nevieš náhodou kedy bude to posledné tretie? myslím asi na ktorý DC....

matelko1
1. sep 2011

@sfera este bude 3 vysetr.na 14,15DC.tam ti urobi utz,zoberie krva a az 4 posedenie je konzultacia a tam vam povie vsetko.

sfera
1. sep 2011

@matelko1 aha, tak díky

ixi
1. sep 2011

ahojte dakujem za odpovede a na ake cislo mam volat do poistovne? 😅

ixi
1. sep 2011

@matelko1 moja pytam sa preto lebo ked som chodila do splnu tam som v jeden mesiac dostala po 18 dc injekciu a na dalsi mesiac po mrske som zacala stymulovat 😎

pempusik
1. sep 2011

@ixi mozem sa spytat, preco si presla zo splnu do gyncare? 🙂

ixi
1. sep 2011

@pempusik po 4 neuspechoch som potrebovala zmenu a vobec nelutujem a hlavne ked dakto sa zaobere aj tym v com je problem vela veci sam teraz zistila a hlavne to ze mam testosteron co som aj vedela len nikoho nezaujmalo skadial a nakoniec to mam z nadobliciek a budem brat kortikoidy adufam ze teraz to aj vynde

pempusik
1. sep 2011

@ixi drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo. Ja sa chystam este len k svojmu dokimu, ale uz sondujem a rozhodujem sa kam pojdem na dalsie pripadne vysetrena.

ixi
1. sep 2011

@pempusik tazko dakoho nutit kam ma ist al keby som mohla vratit cas tak jednoznacne herman 😵

sofia2008
1. sep 2011

@ixi drzim ti silno palce 😵

matelko1
2. sep 2011

@ixi tak drzim palce....takze v septembri pravdupovediac zacinas stymulovat....

ahojte.prajem pekny den 🙂

ixi
2. sep 2011

@matelko1 no neviem lebo mrsku uz mam lenze ziadost nemam este schvalenu tak ci to stihnem asi ne 😠

sobka
2. sep 2011

@ixi stihnes to, aj tak sa picha decapeptyl az na cca 20 ty den cyklu...rychlo volaj do poistovne, ci sa nezapotrosila.....ahojte baby , inak ako sa máte? u mna nic new, tak ani neprispievam 😒

walle
3. sep 2011

ahoooojte dievčatá, čo si ma pamätáte i nepamätáte....vidím, že skalné skalničky tu ešte stále chodia...matelko, jéj...ty máš už veľké detičky, ako ten čas letí...a to som nepozrela ostatné dievčatá...

ja sa mám dobre...prijala som realitu, detičky nemáme a na umelé oplodnenie ma už nikto nedostane...som po operácii...resekovali mi aj druhý vaječník, odstránili cysty ( mimochodom, znova ich mám), spriechodnili mi obidva vajcovody ( vraj boli nepriechodné), zdvihli mi maternicu a aj prišili...odstránili staré zrasty aj z čriev...takže super... ☹
odkedy som prijala realitu ( aj s manželom) a začali sme žiť naplno, našla som konečne pokoj na duši...a ak zázrak sa má stať, tak sa stane ...

objímam vás...

lienka2
3. sep 2011

@walle naozaj velmi drzim palce aby vas ten zazrak postretol 😵

walle
3. sep 2011

🙂 ďakujem krásne.... 😔

ixi
4. sep 2011

babulky prosim na ake cislo mam volat ohladom tej ziadosti do poistovne?

sofia2008
4. sep 2011

@walle 😵 😵 😵 😵