• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
26. okt 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi moja zlata..silno držim palčeky..s gonalom su dobre,kvalitne vajka...a máš ich aj neurečkom...tak nech sa uchyti to najlepšie... :wink: myslím na Teba...ja sa nieked výívam do Vás,tie čo idete na IVF..akoby som to prežívala aj ja...niekedy mi to až chýba :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
26. okt 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem :slight_smile:
27. okt 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 dakujem dufam ze aj stebou to budeme coskoro prezivat :dizzy_face: tesim sa na et :sunglasses:
@matelko1 aj mi tebe :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 aj stvoju muchu na fotke :grinning: :grinning: :grinning: a ja pozeram skadial tam na pc sedi mucha a odhanam :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mrcha este nerpisla :frowning2: a ani dnes nepride , BT vysoka :frowning2: , mam zavolat dr.??? nebudem ho otravovat? co v takom pripade sa robi??? velmi to prezivam, bojim sa ze budem cakat cely cyklus :frowning2:
27. okt 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka neboj sa....tak pride zajtra a v pondelok pojdes za nim.....
27. okt 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 ked ja sa stale obavam, lebo povedal, ze najneskor na 2DC sa mam dostavit, skusim mu zavola a uvidime, dufam ze nebude nervozny
27. okt 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaa volala som mu, tak ma zjazdil ci neviem cez vikend telefonovat :grinning: :grinning: :grinning: , ze pracuje aj cez vikend, tak ma asi vysetri, joooj odlahlo mi, normalne som si vydychla :grinning:
27. okt 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka no super.....takze sa nemusis obavat....
27. okt 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 joooj ako mi odlahlo :wink: :dizzy_face: uz len sa dockat tej mrchy
27. okt 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timmka veru ked chces aby dorazila vcas,tak vtedy nepride a ked chces aby jeden jediny den meskala,tak vtedy dostanes skor...to je zakon schvalnosti....
27. okt 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivera Ahojky tak to neviem lebo ja som cez celu stimulku nebola ani raz na ultrazvuk iba som pichala 10dni a potom som šla na kontrolu
27. okt 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte jaj :wink: zajtra idem na odber držte palce :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bojim mne je stale zle po narkoze ble :angry: :angry: :angry:
27. okt 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile:
@matelko1 cauko..tak ako sa mate? chlapci uz ok dufam :slight_smile: ja som vcera mala kamosku cely den a zajtra jej ideme aj s mm na 30tku na oslavu, tak sa troska odreagujeme :slight_smile:
27. okt 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bol z vás niekto už na KET, neviete ako to prebieha, ja zajtra mám ísť za Hermanom.
27. okt 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi ahoj..tak ako?
27. okt 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka a vy ste teraz isli prvy krát na vysetrenia alebo ako????
27. okt 2011 o 18:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 mame sa dobre.uz chodime von....pocasie pekne a takto by to mohlo este vydrzat...
@baletacka ja som bola na ket....neviem v akom si stadiu,ale budes brat estrimax a duphaston,pojdes na kontrolu a povie ti kedy je vklad.....
27. okt 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 drzim palce a daj vediet kolko mas jajok.....
27. okt 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 no to hej..pamatam Vsetkych svatych pred dvoma rokmi, ako som sneh odhrnala z hrobov a teraz chodim von este v mikine..ale je to super pre deti, ze este mozeme chodit von :sunglasses:
27. okt 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Matelko, ja ešte len zajtra ide prvýkrát za Hermanom, bola som na UO ešte v roku 2008, mám tri mrazáčiky, UO mi vyšlo na prvýkrát. Vtedy som tiež chodievala tu na fórum. Veľa sa tu človek dozvie.
27. okt 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baletacka veru aj ja som sa tu vela dozvedela....takze zajtra ides za hermanom...budem drzat palce a daj vediet ako si dopadla.mne vysiel aj et,ale bohuzial v 7tt som potratila a hned som mala ket a ten bol uspesny a mam krasnych chlapcov :slight_smile:
@sofia2008 veru nech je take pocasie este mesiac.....
popijame s mm cervene vinko.dnes som kupila,mala som chut.som,ale akoholik
27. okt 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilli202 nie, ja idem na ivf a neviem preco ma chce dr. vysetrit na 2DC :unamused: ta asi tak....
28. okt 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka a uz mas u neho absolvovane vsetky vysetr?...

ahojte...
28. okt 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 vysetrenia som mala urobene este v marci, potom nam kazal sa preliecit a povedal, ze ona nam moze pomoct len ivf, ale my sme verili, ze ked sa vyliecime tak sa podari :frowning2: , no ale nestalo sa, tak ideme na ivf :frowning2: , myslis ze mi bude robit nejake vysetrenia? kedy to vlastne stihne, pocas mrchy?
28. okt 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka urobi ti len utz.uz ziadne ine vysetr.ti nebude robit.ziadost mas urcite schvalenu....o chvilku zacnes stimulovat...
28. okt 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 len mrcha musi prist, nedaj boze...... myslela som, ze dnes pride, ale pri mojom stasti pride v pondelok a v utorok cez sviatok budem letiet do kosic :angry:
28. okt 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka a robi aj cez sviatky,ano?....a uz si mala dostat ms...a z coho vsetkeho ste sa museli preliecit....
28. okt 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 no dufam, ze aj v utorok, cez vikend ano lebo som mu vcera volala, no my sme mali mycoplazmu a ureoplazmu, manzel mal horsi spermiogram, tak sme sa vyliecili, ale zial to nepomohla, nezlepsil sa, tak nebudem viac cakat, tuzime po babatku :wink:
28. okt 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok