• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
@gerena z Gyncare??? kolke IVF? Joj, tak to blahozelam....a tisko zavidim
30. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 teoreticky je to aj mozne, prakticky menej- ide o to ci dokaze spermia oplodnit do vajicko ked nie je riadena ako pri ivf, a hrozi tam hyperstimulacny syndrom
30. okt 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerena gratulujeme:slight_smile:) co to znamena mimo MK?
30. okt 2012 o 20:08  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 ano, uz cakaju druhe babo po ivf, prve ma asi 4 roky :slight_smile:
MK- modry konik teda toto forum som mala na mysli :wink:
30. okt 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerena tak uz by som tym spermiam skusila verit :slight_smile: ohss som mala aj tak ... podla mna som mala byt sledovana castejsie od zacatia s Gonalom, nie az o tyzden, kedy bol dr. sokovany...ale nevadi, uz je po tom.
A "kolegynke" vyslo IVF na prvy pokus? Aj jedno aj druhe?
30. okt 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 ano
a ty mas vyhodu, ze uz doktor vie ako reagujes na lieky, a to tolko to bude menej problemove....drzim palce :wink:
30. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerena dakujem krasne, ach keby to teraz uz vyslo. Ale bojim sa toho, ze to potrva, kedze aj on povedal, ze sa s nami bude musiet viac "pohrat" :unamused:
30. okt 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes som bola na predčasnej kontrole nakoľko mi chýbalo Diphereline, tak ma Dr. vyšetril a v pondelok mám odber, tak uvidíme ako dopadneme...niekto ďalší?
30. okt 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...vsetkym vam drzim palce ... nam vyslo IVF na prvy pokus...dnes nam uz spinka 5-mesacny anjelik v postielke...nestracajte nadej, raz sa to musi podarit :slight_smile:
30. okt 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@linka ako sa mas?? any news?
31. okt 2012 o 07:47  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maarcy Ahoj, konecne taky optimisticky prispevok, blahozelam, ze sa Vam to podarilo na prvykrat a pevne dufam, ze aj nam sa podari. Sice Dr.Herman sa tvaril tak nejak skepticky, ostatni mi vlievaju trochu viac nadeje. Endokrinologicka u mna nevidi zasadny problem a vzhladom na moj vek (27) by sa to mohlopodarit. Velmi by sme si babatko priali :dizzy_face: pekny den prajem
31. okt 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 ano prvy krat som tam bola a mala som aj menstruaciu teda ju este mam..
31. okt 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milagrosss20 kedy ides na druhé vysetrenie?
31. okt 2012 o 18:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 ahoj...musime verit ze sa podari.ty kedy ides do toho zas???uz aj predoperacné mám urobené pondelok idem k nemu..
31. okt 2012 o 18:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 ked dojde najblizsie mrcha, ale ja mavam dlhe cykly, tak povedal, ze zaciatkom decembra to skusime znovu, aby sme to do Vianoc stihli. A kolko dni ty uz pichas?
31. okt 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 pekny darcek bude pod stromcek ak sa podari co?dobre by bolo...ja si nepichám nic.mne len jednu ampulku dal Dipherile a tolko.
31. okt 2012 o 18:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pocuvajte baby ja som si uz dala urobit predoperacné uz my dal herman papier ze mozem ist neviem kedy budem mat odber tak to nevadi ??????
31. okt 2012 o 18:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 no to ano, nic ine by som si nepriala :pensive: Jaj, cize ty mas len jednu. Teraz bude kontrola a dalej ako?
31. okt 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 zatial som mala len jednu..neviem ako bude dalej..
31. okt 2012 o 18:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 ja som bola na interné v pondelok a internista vravel že papier platí tak 2-3tyzdne a že keby sa to dovtedy nestihlo tak mám prist a už len niečo doplni,tak predpokladám nové EKG,možno tlak...
31. okt 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfera no ja newiem men nic nevravela..a ty si bola u takého dr ktory ty povie kolko tej narkőzi treba??no neviem ako sa volá ten dr kto to robi
31. okt 2012 o 18:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som len na interné predoperacne vyšetrenie. No ale mám urobené aj anesteziologicke vyšetrenie nakoľko aj MM bude operovaný pre azoospermiu,tak sme to vybehali spoločne, ale neviem či to anesteziologicke je potrebné..
31. okt 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfera no ano to myslim aj anesteziologoa.ci to treba????
31. okt 2012 o 19:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 no to neviem ale boli sme v KE vo FN robili to MM a bola tam strasne zlata pani doktorka a trvala na tom že to vyšetrenie urobí aj mne ale Dr. Herman o anesteziologickom nevravel nič, len to predoperacne stale spomínal,takže neviem to je skôr otázka na tie ktoré to už podstúpili..
31. okt 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfera ani mne nevravel nic ze by to trebalo..mozno on tam ma anesteziologa.ci ja neviem.ty si pichas injekcie?
31. okt 2012 o 19:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 picham si uz Puregon 225Iu a v pondelok už idem na odber, ale akosi má začína bolieť brucho, dnes som mu volala tak vravel že to je vraj normálna reakcia tak dúfam že to nebude OHSS
31. okt 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak objednala som si dnes ten caj co tu bol spominany, tak som zvedava co to spravi :slight_smile:
...teda, dlhsie som tu nebola, a pozeram, ze tu uz mame zase nejake vysledky zo zakrokov aj ked ma velmi netesi, ze tie negativne prevysuju
@cerkutka je mi luto, ze sa to nepodarili, vyzeralo to tak nadejne u teba, som verila aj ja , ze sa vam to podari
31. okt 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xeni81 ahoj, tak co dr. povedal na dalsi neuspech iui?
31. okt 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 asi si mala byt sledovana castejsie, ale to asi kazda, no asi dr. nema tolko casu aby mohol robit tak casto ultrazvuk ako by mal, no potom by sa predislo aspon takymto neuspechom. ja som uz zvedava ako budem reagovat ja, lebo co si tu citam vase skusenosti tak mi to nahana celkom strach.
31. okt 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok