Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
26. jún 2010

@sofia2008 veru o mesiac maju polrok,strasne to leti,ale vychutnavam si kazducky dnik 😵
aj ty mas uz krasny tyzden a vacsiu polovicu mas za sebou.ze to leti.... 🙂

boli sme trosku von.chlapci este spinkaju.tento tyzden sme boli na rehabilitacii,cvicili na fit lopte a u neurologa sme boli,tak je vsetko ok,co som velmi rada.chlapci napreduju,ani nie je vidiet,ze sa o 3 tyzdne skor narodili.dalsia kontrola az o 2 mesiace.

sofia2008
26. jún 2010

@matelko1 no super, ze mate dobre vysledky 🙂 len tak dalej 🙂

matelko1
26. jún 2010

@sofia2008 ved aj sme stastni 🙂 ,ze tak napreduju chlapci 🙂
ale ty si nic nenapisala ako sa citis 🙂 a pozeram,ze cakas dievcatko 🙂

sofia2008
26. jún 2010

@matelko1 ja sa mam fajn, sice mam stale nejake vaginalne mykozy, ale da sa 🙂 ja som velmi chcela chlapceka, ale teraz sa velmi tesime na dievcatko 😵

matelko1
26. jún 2010

@sofia2008 tak super dievcatko.a mne to bolo jedno,ze co to bude,lebo sme dlho na to cakali a bum naraz dvaja chlapci,ale velmi sme boli stastni a aj sme 😵
chlapci uz bubaju.o 19-tej kupeme,potom papame a sup do postele.dnes som sama obriadila chlapcov,lebo manzel bol na chalupe ocovi pomahat komin stavat.

bara4444
28. jún 2010

ahojte dievcata ja som bola na ket 22.juna v KE vkladadli mi 2 embria plus blc a morulku ale trochu spinim tak sa bojim ze sa to neujalo.dala som si aj lepidielko vtedy a snazim sa na to nemysliet ale som sa zlakla trochu.na krv idem vo stvrtok.dnes by som mala mat svoju menstruaciu beznu a aj ma pobolievaju prsia.som z toho paf a neviem ci sa vobec oplati ist na tu krv

katarina822
28. jún 2010

@bara4444 oplati musis verit nevzdavaj sa 😉

felicita2
29. jún 2010

ahojte, no uz mam prvy bluci den ☹ uz vnoci to zacalo , prave sa snazim rozdychat obed- dufam, ze ho nevyvratim, lebo som uz taka hladna bola a asi som zjedla trosku viac ...len keby ma aj hlava pri tom tak nebolela , tak by sa to dalo zniest - dufam, ze nebudem mat migreny cele tehu, lebo ma porazi...aleinac som happy 🙂

nemate pre mna niejake rady, ako to rozdychat aby som nezvracala , lebo zda sa mi to nemozne
a tie co ste mavali migreny pred tehu mate aj pocas ?

felicita2
30. jún 2010

@bara4444 ak trochu spinis tak to nevadi, neboj a na krv sa urcite oplati ist a v stredu si mozes urobit testik,
drzim palceky nech to vyjde 🙂

felicita2
30. jún 2010

baby, tie co ste brali po IVFku nadalej hormony do ktoreho tt ste ich brali ?

minule som grcala asi necele 2 hodky po tom co som zobrala tie hormony, myslite ze sa uz vstrebali, ze som ich nevygrcala? co robit ak to neudrzim a tie hormony vyvratim skor ? to je hnusne obdobie toto, ale som stastna 🙂
ibaze mi je zle aj v noci, budim sa na to , ze mi je zle a vacsiu cast ,,prespim,, po sediacky , takze vela toho nenaspim

bara4444
30. jún 2010

@felicita2 ahoj test som si spravila najprv som sa potesila bola tam taka slabucka druha ciarka ako duch a potom nic a ktomu spineniu tak to je len take ze na gatkach vobec iba sem tam na toaletnom slabucky hlien s ruzovou farbou alebo len taka cievka ale nie vzdy

bara4444
30. jún 2010

@felicita2 jezisi tak ja take problemy chvalabohu nemam keby bolo v poriadku tak ich beriem v kuse 😀 😀

bara4444
30. jún 2010

@felicita2 este som a chcela spytat v kolky den sisi po transfere robila doma test 😉

felicita2
1. júl 2010

@bara4444 tak cakam na dobru spravicku 🙂

matelko1
2. júl 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
cely tyzden som tu nebola,tak si vas idem precitat,ze co mate nove.

felicita2
2. júl 2010

@matelko1 qhoj, ved pozeram, ze to tu niejak spustlo - dovolenkove obdobie 😀

felicita2
2. júl 2010

@bara4444 ahoj moja tak ako, uz si volala o vysledok ?

bara4444
2. júl 2010

@felicita2 ahoj volala som krv je negativna .je to moje prve ivf a aj ketko takze sa pojde dalej.sak raz sa to musi podarit nie.a kedy mozem ist do druheho

felicita2
2. júl 2010

@bara4444 tak to mi je luto , ze to teraz nevyslo ☹ ale ako hovoris, raz to urcite vyjde, len sa netreba vzdavat.
kedy mozes ist na druhe to neviem, viem ze ma byt niejaka pauza , ale kolko neviem - mozno poradia ine baby

lusinkaj
2. júl 2010

ahojte 🙂
prisla som vas pozdravit... 🙂 mame sa dobre,uz sme domka z nemocnice,serklaz vykonana len musime odychovat,lezat,nenamahat sa 🙂
malicke su v poriadku,hybu,kopu,tocia sa o 106 🙂 😵 🙂

matelko1
2. júl 2010

ahoj lusi.tak to som rada,ze vsetko dobre dopadlo a ze ste doma.

sofia2008
2. júl 2010

ahoj lusi..super, ze si uz doma 🙂 tak sa ta to snaz hlavne vydrzat, viem, je to tazke, ja som lezala skoro mesiac a pol doma na zaciatku, ked zo mna vypadol hematom 😒 citaj si nejake dobre knihy, popozeraj filmy.. 🙂

matelko1
3. júl 2010

dobre ranko prajem 🙂
no dnes vyzera,ze bude dalsi horuci den.
u nas sa robia schody na z kuchyne na terasu.doteraz sme mali len take provizorne,drevene 😀 😀 😀 .chceme na jesen este 2 strany zateplit,min.rok sme zateplili 2 strany.....

matelko1
6. júl 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
to nik tu nebol 3 dni......no pekne.
my sme boli na vylete v nedelu na mlynkach a vcera v tatrach v starom smokovci.pocasie bolo vselijake,aj prsalo,aj slnko svietilo,ale bolo fajn.chlapci boli zlati,aj napapat sme sa boli na kolibe... 🙂

katarina822
6. júl 2010

ahoj matelko baby snazilkuju 🙂 alebo s babetkami v brusku odychuju 🙂
my ideme dnes ockovat a do poradne 🙂

mejja
7. júl 2010

ahojte baby.. dlho som tu nebola, chcem sa spytat ci nejaka z vas nemala podobny problem, v aprili som bola 1x na ivf - neuspesne, s doktorom som sa dohodla, ze hned dalsi mesiac v juni ked dostanem mrchu sa mu ozvem a pojdeme odznova, avsak mrcha nedorazila teraz v juli tiez nie, bola som u svojho gynekologa pichol mi vyvolavacku, ale stale nic... v centre mi nik nedviha tak neviem ci maju dovolenku alebo co ....len by som chcela vediet ci to nie je kvoli tym hormonom alebo aky moze byt dovod

nivejka
7. júl 2010

@lusinkaj ahoj moja..len pekne oddychuj a teším sa,že to dopadlo dobre....držte sa!!! 😉

katka_
7. júl 2010

Ahojte baby,
rada by som podporila všetky baby snažiace sa o bábätko.
S manželom sme tiež pacienti doktora Hermana. Po vstupných vyšetreniach to vyzeralo s nami biedne - manžel zlý spermiogram (slabá pohyblivosť aj morfológia) a mne tiež našiel nejaké problémy. Herman nám oznámil že výsledky sú zlé a budu len časom horšie . Podali sme preto žiadosť na IVF čakali na odpoveď s poisťovne.

Medzitým som zistila že menštr. nejako nechodí. Urobila som si preto test a vyšiel pozitívny pričom tehotenstvo potvrdila už ja moja gynekologička.
U nás s vysokou pravdepodobnosťou zabrala vitamínová "liečba", ktorú môžem len všetkým doporučiť. Manžel bral vitamíny podľa rád užívateľa stingraya
(viď strana 88 https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/neplodnost-u-muze-jak-se-postupuje-jsou-nejake-leky/

arianat
7. júl 2010

Ahojte, moje hcg po II. IVF je znova negatívne. Tak smútime. Ešte máme niečo mrazené, ale veľkú nádej tomu nedávam. V lete naberieme silu a o 4 mesiace zrejme pôjdeme na 3. IVF.

arianat
7. júl 2010

@katka_ prečítala som si tú ličbu pre muža, zdá sa, že to písal odborník. Chcem sa ťa opýtať, či to muž užíval naraz aj to L-ARGININE aj ten TRUBULUS.