Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

valery08
27. nov 2010

Ahojte, prajem krásny zasnežený deň 🙂 🙂 🙂
@mima263 na kontrolu HCG si bola aj u Hermana alebo len u svojho gynekológa, ja mám ísť 3.12. a to bude ešte len 10 deň po KETKU tak tiež mám trošku obavy, že či to nie je skoro, lebo predtým som bola na krv až na 12 deň od ET a mala som hodnotu HCG 430. Ja viem, že ak sa to podarí, tak by už krv mala ukázať, ale aj tak sa obávam... Ty si bola kedy na odber krvy, ona ak sa ti hodnota strojnásobila, tak by to malo byť určite dobré, neboj 🙂, možno sa len embryjko neskôr uhniezdilo 🙂.

mima263
27. nov 2010

@valery08
ja som bola na krv aj v centre aj u sv. gynekológa. Pozerám sa na to realisticky, stúpa to, ale aj tak je to málo.
Podľa mňa môžeš ísť kľudne aj na ten 10 deň. Ale aj tak by som si ešte išla skontrolovať hcg na ten 14 deň.
Držím palce

valery08
27. nov 2010

a ináč dr. vravel, že u nich je pozitívny výsledok ak je hodnota nad 5

mima263
27. nov 2010

@valery08
hmm ale môže byť z výsledku 5 normálne tehotenstvo?

valery08
27. nov 2010

@mima263 a za svojím gynekológom si bola po koľkých dňoch od potvrdenia tehotenstva od Hermana 🙂 , hneď na druhý deň alebo obdeň?

mima263
27. nov 2010

na 14 deň po KET - o 3 dni

valery08
27. nov 2010

@mima263 podľa mňa sa len neskôr zahniezdilo, tak preto bola hodnota nižšia, ale keď teraz stúpa tak je to určite dobré. A doktor spomínal, že aj pri nižších hodnotách hcg môže byť tehotenstvo úspešné ak je dobrý genetický základ embryjka. Treba veriť, pozitívne myslenie robí veľa, aj keď sa mi to teraz ľahko píše, už sa vidím, ako budem ja stresovať, aj pri prvom pozitívnom výsledku som sa bála až dokiaľ sa malá nenarodila, hoci bolo všetko v poriadku, to proste patrí k tomu 🙂 .

matelko1
27. nov 2010

@valery08 ja som si tiez myslela,ze 10 den je skoro na odber krvy,ale nieje to tak.ak si tehu,tak to ukaze a potom ta hodnota len stupa. a myslim si,ze kazde laboratorium to robi inac.u hermana je hranicna hodnota 50,lebo ja som tak mala po et a povedal,ze su to hranicne hodnoty.tak teda neviem.

@mima263 a ty urcite si tehu,neboj sa.teraz si uz kolky den po ketku.

valery08
27. nov 2010

@matelko1 tak môžno to má rozdelené pri ET, lebo ja som počula ako vravel kočke na telefóne po ketku, že pozitivita je nad 5 tak neviem

mima263
27. nov 2010

@matelko1
dnes mám 16 deň. Keby som nepočula o tých výsledkoch tak ani neverím, že je nejaký problém. Test zosilnel, bolia ma prsia.
@valery08
čo mi iné ostáva, len veriť a čakať

valery08
27. nov 2010

@mima263 a na ktorý deň si si robila prvykrát testík 🙂 , ja si chcem spraviť ráno pred odberom krvy, aby som bola pripravená na verdikt pána doktora, čiže na 10 deň ak to vôbec vydržím 🙂 🙂 🙂

mima263
27. nov 2010

@valery08
test som si robila na 7 deň - bol tam taký slabý dúšik, ktorý každý deň silnel

valery08
27. nov 2010

@mima263 a aký testík si mala, ten s vyššou citlivosťou alebo stačí obyčajný.

mima263
27. nov 2010

@valery08 mala som 10tkový, citlivejší

valery08
27. nov 2010

@mima263 ja len, aby som sa vedela nachystať a zásobiť 🙂 🙂 🙂

valery08
27. nov 2010

@mima263 a u Hermana to bolo tvoje prvé KETKO?

mima263
27. nov 2010
matelko1
27. nov 2010

@mima263 ty si urcite tehu,neboj sa,uvidis bude dobre 🙂 ..drzim silno,silno palce aj s chlapcami 🙂

mima263
27. nov 2010

@matelko1 ďakujem 🙂

stovka
27. nov 2010

mima263 neda mi nereagovat..
neboj, neplac, bude to dobre.. ja som mala hcg 21 na 12 den po ET, na 14 den od ET bolo hcg 40.. Stupalo to velmi pomaly.. A mam z toho zdraveho synceka 🙂 Podla Hermana sa maly zahniezdil az po 10 dni od ET, testy co som si robila doma od 8 do 11 dna po ET boli negativne..
Drzim palce, bude to dobre.. len bud v pokoji, ak to stupa je to OK..

lilly77
28. nov 2010

Ahoj ,tak aj ja sa pridávaman k vám Hermankám v utorok 23.11 som mala KET.Tak ako Valery a depa.Depa mám pocit že sme boli spolu 😉 . Ja som bola na vklad pred tebou rozpravali sme sa o vianočnom stromčeku 🙂 tak držím palce aby bol pod ním krásny darček. 😀

valery08
28. nov 2010

Ahojte, prajem všetkým krásny deň 🙂
@lilly77 ahoj, aj keď sme sa zrejme nevideli, lebo ja som bola na vklad až po depe tak Ti tiež silno držím palčeky, aby sme všetky čakateľky dostali naozaj ten najkrajší darček 🙂 . Pozerám, že máž už jedno dieťatko. To sa Vám podarilo prirodzene alebo ste boli tiež na umelé oplodnenie? A toto je tvoje 1 KETKO, moje 3 ale u Hermana prvé 🙂 . A koľko máš vložených bobáčikov? Tak verím, že budeme úspešné 🙂 🙂 🙂 .

tremonti
28. nov 2010

ahojte dievcata asi sa pridam k vam do klubu... poradite mi ako to tam funguje ako sa objednat a tak dalej???

lilly77
28. nov 2010

@valery08 ahoj asi sme sa nevideli ja som bola niečo po 10tej Adko sa nám zadaril prirodzene je z prveho manželstna.Máme zlý spermiogram tak teraz ideme cez IVF Mala som jeden ET a teraz KET máme dve bambulky v brušku tak ako ty.Verím že sa nám to podarí. 😉 Herman je šikulka 😀

valery08
28. nov 2010

@lilly77 tak to hej, Herman je šikovný 🙂 . Aj my máme zlý spermiogram, tak preto IVF ☹ . A bol ešte niekto pred tebou na vklad, možno sa k nám ešte niekto pridá 😀 . Super, že sme sa tu takto stretli, aspoň sa vzájomne môžme posilňovať 🙂 .
@tremonti vitaj v klube 🙂 . Objednať sa môžeš telefonicky, zmapuje ti jeden menštruačný cyklus a podľa toho stanoví diagnózu. Spolu to sú 3 kontroly v cykle a na záver konzultácia. Tak asi tak v skratke 🙂 . Držím palčeky 🙂 .

tremonti
28. nov 2010

@valery08 a nevies su tam aj sobotu?

valery08
28. nov 2010

@tremonti pokiaľ viem, tak nie. Aspoň mňa tak nikdy neobjednával, ani na kontroly, ani na vklad, ani na prenos 🙂 . Ale možno sa s ním dá dohodnúť, fakt neviem.

lilly77
28. nov 2010

@valery08 Asi som bola prvá.Neviem videla som len depu.Veru je to super že sa môžme takto podporovať júúj to bude dvojičiek. 😲 😲 .

tremonti
28. nov 2010

@lilly77 ako dlho trvalo kym ste sa konecne dopracovali ku vkladu?

lilly77
28. nov 2010

@tremonti žiadosť som podavala februar 2010 v lete som mala prvé stymulovanie.Len žiaľ stymulovala som Bravelle a bohužial sa to muselo celé stopnuť pretože mi vajička nerastli tak ako mali.Potom sme čakali 75 dní na mršku aby sme mohli začať zas. Prvý ET bol neuspešný ☹ tak snad teraz budeme mať šťastie. 😀