Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

slniecko001
22. sep 2012

@linka
@21majka žienky, nebola som na krvičke, bola som včera odcestovaná, idem v pondelok, ale urobila som si dnes ráno test a ......... nič, negatívny 😠 V pondelok sa to predpokladám ešte potvrdí, lebo vôbec sa necítim, žeby som mala byť tehu 😒 Stále som nejaká podráždená, aj doma mi hovoria, nech už vysadím tie hormóny, lebo som na nich nevrlá 😖

slniecko001
22. sep 2012

@xeni81 keď máš pocit, že to vyjde, tak musí ... držím palec 😉

linka
22. sep 2012

@slniecko001 ahoj,este nezufaj,testy nie su spolahlive,ja verim,ze je to tam 😉 aj ked sa necitis byt tehu...

slniecko001
22. sep 2012

@linka uvidíme v pondelok 😉

lamilka
23. sep 2012

@xeni81 drzim ti palce, ked mas pocit ,ze to dobre dopadne, tak uz to je dobry signal na uspech....mna boli stale brucho od zakrokuako by som mala dostat menzes, tak neviem ci je dobre, alebo zle.uvidim, no chcem vydrzat , ze si neurobim test pred tym ako pojdem na krv, ale neviem ci sa mi to podari.

bambula27
23. sep 2012

Halo, zenusky...mate niektora skusenost s tym, ze pri pichani DIphereline krvacanie trvalo dlhsie ako zvycajne? Zacala som pichat na 3DC, na 7DC vyzeralo, ze je koniec...no dalsi den to pokracovalo. CIze dnes som 9DC a stale to nekonci. Uz som z toho pekne na nervy. Dr.Herman povedal, ze mam si pichat bez ohladu na to, ci bude alebo nebude krvacanie a ake bude. Ale 9 dni???? Kurnik....

bambula27
23. sep 2012

@slniecko001
@lamilka jaj, ako vam drzim silno prsty...nech sa to podari. A uz sa nemozem dockat dobrych a pozitivnych sprav.

lamilka
23. sep 2012

@bambula27 joj, dakujem , no dufam,ze to dopadne dobre. no a ty vidis, nie a nie dostat menzes, a teraz tak dlho.no ja nemam este s tymto skusenost ale asi by som zavolala lekara, ci sa to moze predlzit, ved 9 dni krvacat, tak to nie je sranda.

bambula27
23. sep 2012

@lamilka Tak idem za nim v stredu na kontrolu, tak neviem, ci mam mu este zajtra volat ci co?!Ked ja uz sa mu normalne bojim volat, stale ho s niecim otravujem a neznasam, ked zacne obcas mliet totalne zbytocne reci. 😠

lamilka
23. sep 2012

@bambula27 joj vies co, ved to, ze on bud nepovie skoro nic, alebo povie nieco uplne ine, ako sa ho pytas.To moj manzel mal uz tiez nervy, ked sme boli na ten ukoncievaci pohovor, tak sa ho na nieco pytal, a on stale dookola to svoje a na jeho otazku neodpovedal...no a ja ked idem od neho, a muz sa ma opyta ze co hovoril a poviem ze skoro nic tak ma dost. a ze co sa ho nespytam, tak lebo mam pocit ze ho moje otazky obtazuju....joj no, ale tak pomaha nam a zase ho aj chapem, musi mat aj on toho dost.

bambula27
23. sep 2012

@lamilka ale ved jasne, pomaha nam, preto tam stale chodim, ale mam rovnaky pocit ako ty, ze ho moje otazky obtazuju. A moj manzel tiez ma nervy nanho, ked mu poviem, co mi odpovedal, alebo ze skoro nic nepovie. Podla neho je cudak. Mne to je fuk, je odbornik a pomoze, verim tomu a to mi staci. Ale bojim sa ho uz cokolvek opytat.

cerkutka
23. sep 2012

@linka Ahoj...dostala som uz dnes "navstevu" tak pohoda🙂) asi prvykrat po troch rokoch sa tomu tesim lol🙂 dokoncao 3 dni skor ako obycajne. Zajtra mu volam🙂)

bambula27
23. sep 2012

Zeny...inak akurat som citala, ze niektore zeny odisli z Gynare do Ferticent v BA. Ze tam namiesto 1000-1200€ co my zacvakame v KE oni platitli vo FErticente v BA 200€. A to len doplatok za lieky. PK a ICSI je u nich standard za ktory sa neplati. POculi ste o tom nieco?

slniecko001
24. sep 2012

žienky, krvička v labáku, výsledok o 14.00..... Čakám ...., ale nič necítim, žiadne príznaky, tak uvidíme .... 😒

slniecko001
24. sep 2012

@linka volala som dokymu, povedal mi, že je to pozitívne, ale som z toho jeleň 😒 vo štvrtok mám ísť na opakovaný test, normu vraj majú do 5 a ja mám 4. Nerozumiem tomu. ☹

xeni81
24. sep 2012

@slniecko001 gratulujem!!! 🙂

slniecko001
24. sep 2012

@xeni81 ďakujem, ale ešte neviem, či bude k čomu .... vo štvrtok sa to potvrdí alebo vyvráti... ☹ a Ty ako si na tom?

xeni81
24. sep 2012

@slniecko001 ja zajtra idem k nemu ukázať sa, zatiaľ si pichám. uvidím čo povie

slniecko001
24. sep 2012

@xeni81 tak držím palce, nech sa to tentokrát podarí 😉

slniecko001
24. sep 2012

@amali ahoj, bola si na testík? Ako dopadol? Ja som bola dnes a nie som z toho 2x múdra. Vo štvrtok idem opäť.

linka
24. sep 2012

@slniecko001 ahoj moja,nechcem byt zla,ale asi je to negativne ☹ nechapem naco ta tak zbytocne natahuju,ja som pri prvom ete mala na 13den hcg 14 a to uz mi klesalo... 😔 a Hermanovi si nevolala?

21majka
24. sep 2012

ahojte zienky,ako sa mate?dufam,ze si uzivate este akych takych teplych dni,lebo nam tu uz druhy den nonstop prsi a o chvilku cakame zaplavy 🙂 🙂 🙂 Takze gumaky a prsiplaste to istia 😀
@slniecko001 velmi velmi drzim prsteky

@bambula27 akurat rozmyslam,ze to krvacanie je asi normalne,lebo ja som po tej silnej injekcii diphereline dostala taktiez menzes a bol extremne dlhy 🙂

bambula27
24. sep 2012

@21majka ach moja, tak mozno je to tak, ale ja som z toho uz zufala, ved uz to je 10DC a normalne idu zo mna velke kusy ☹

21majka
24. sep 2012

@bambula27 no akurat som pozerala svoj graf spätne,lebo uz si presne nepamätam...takze ja som dostala hned na druhy den po injekcii 4 dni silne krvacanie,dva dni nic-sucho a potom sa mi vratil menzes na dalsie 4 dni...a inak vseobecne som mavala krvacanie tak 3-4 dni.Takze ta injekcia asi fakt vplyva nejako na dlzku a silu menzesu...

bambula27
24. sep 2012

@21majka tak urcite to je z tych injekcii. Ale lezie to pekne na nervy. Ja tiez mavam bezne 4-5 dni a teraz toto. To je sok aj pre moje telo 🤐 No co uz. Som zvedava, co povie Herman v stredu.

slniecko001
24. sep 2012

@linka ahoj, ja si to tiež myslím, u Hermana som bola na krv, on mi povedal, aby som brala ďalej lieky a vo štvrtok prišla na opakovaný test, tiež nechápem načo, keď spodná hranica je 5 a ja mám údajne 4 😔

21majka
24. sep 2012

@linka a ty si tehulka??? 😀 😀 😀 Gratulujeeeem 🙂 🙂 🙂

cerkutka
24. sep 2012

@slniecko001 nikdy nevies...mozno je to o tom ze ti este iba slabo stupa,preto mas ist vo stvrtok, mozno ti dovtedy vystupi vyssie,,...nezufaj🙂 ved kopec zien pisalo ze podla krvi hned zistili ci hej ci nie, ked povedal ze je to pozitivne to znamena ze tam nieco je....a uvidi ci sa to bude rozvijat dalej🙂 to preto ti test nic neukazal...este to nebolo dost silne...
skus sama otestovat niekedy v stredu ...mozno uz ukaze🙂)

cerkutka
24. sep 2012

@bambula27 ahoj🙂 ty tam ides v stredu?? aj ja🙂 mozno sa stretneme🙂 mna ide pozriet a mozno uz si zacnem pichat injekcie, povedal ze zalezi od stavu..tha som zvedava🙂) ozaj a vy ste za tu injekciu platili? lebo ja nie...

cerkutka
24. sep 2012

@21majka toto obdobie som v irsku neznasala🙂 jesen...juuuj..pomedzi kvapky furt treba behat,lebo dazdnik ti polame🙂 ty sa kedy chystas na SKK pokracovat v svojom babyplane??