Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
29. okt 2012

@cerkutka moja pozerala som ty to beta hcg a toto som nasla toto jedna pisala co pracuje v labáku kukaj :, v našom laboratóriu je pozitívna hodnota /tehotenstvo/ pre beta HCG 0,1 IU/ml. "

cerkutka
29. okt 2012

@bambula27 je to hranicny vysledok a je to hranicne pozitivne, lenze ja som dnes 14DC...to neviem ze ako ..ci to skoro je a preto je hranicny alebo sa uz neposuva...kazdopadne tymto vysledkom nie som o nic mudrejsia a musim brat dalej hormony...mne slo o to aby som ich uz vysadila ak nie som a aby som dostala mrchu a isla na KET....teraz som vlastne tam kde som bola cele dva tyzdne predtym....t.j. v nevedomosti...:(

cerkutka
29. okt 2012

@lilli202 no ja som to tiez nasla...ale je to hranicny vysledok a tiez som citala ze baby co si pichali Puregon (tod ja) maju zvysenu hodnotu toho beta hcg...doriti...to nemohli mi merat normalne hcg?? som sklamana...neviem na com som teraz..podla mna by to ale uz bolo pozitivnejsie v 14den....to bars malo je...

lilli202
29. okt 2012

@cerkutka nie moja podla mna si tehulka.co citam tu na googlu tak to je uz tehotenstvo..jupiii.tak sa tesim.neni ic malo ..beta hcg je presnejsi nez hcg..

cerkutka
29. okt 2012

@lilli202 neviem neviem, podla mna hranicne hodnoty su hrozne....uvidime,zajtra rano tam zavolam ze co vlastne..🙂

slniecko001
29. okt 2012

@cerkutka každopádne ak je pozitívne, hoci aj hraničná hodnota, je treba urobiť o cca 3 dni kontrolný test. 😒 a výsledky porovnať. Až potom ti doky povie, či môžeš vysadiť lieky.

lilli202
29. okt 2012

Cerkutka neboj sa teraz si uz pripravena na vsetko bud alebo podla mna si ......aj ja idem zajtra pre vysledky na predoperacne.

cerkutka
30. okt 2012

@lilli202 uz vies kolko mas vajok?

cerkutka
30. okt 2012

je to NEGATIVNE teraz mi to potvrdili, takze nic z toho 😒

slniecko001
30. okt 2012

@cerkutka to mi je ľúto, predpokladám, že mňa dnes čaká tá istá správa ☹ Ale nevzdávaj sa, hore hlavu, vysaď lieky, zajtra večer, najneskôr štvrtok príde mrcha a ideš hneď na KET. Ja si dám teraz pauzu, nech si oddýchnem a uvidíme o 2-3 mesiace.

cerkutka
30. okt 2012

@slniecko001 drz sa moja!! ty si uz teraz bola na KET? este mas dakych mrazacikov alebo v priapade neuspechu musis ist odznova?? ako dlho cakas na KET. teda ktory den cyklu sa robi vklad? moj manzel haluzi ze ci nemal zle spermie ze to nevyslo....lebo mal cely cas dobre a prave vtedy ked sme potrebovali tak mal tak zle a stresove obdobie ze lekar povedal ze nam treba ISCI.....tak je teraz z toho cely smutny. ale sme si povedali ze hlava hore ide sa dalej🙂 drz sa a daj vediet co a ako...

matelko1
30. okt 2012

@cerkutka tak to mi je luto,hlavu hore a nevzdavaj sa.....KET vklad som mala v strede cyklu myslim na 16-ty den....budes brat len estrimax a duphaston....
a hranicne hodnoty tie niesu dobre,ja som mala tiez hranicne,pomaly sice to rastlo hcg,ale aj tak v 7tt to odislo.....takze lepsie tak ako potom....

linka
30. okt 2012

@slniecko001 drzim prsty na dnesnu krvicku 😉
@cerkutka mrzi ma to moja,ale chod do toho hned jak budes mat chut,drzim prsty 😉

mikloska2012
30. okt 2012

ahojt baby,
viete mi niektora poradit kolko nas priblizne bude stat umele oplodnenie? chodime do SPLN v KE. Alebo ci mi neviete poradit nejaku stranku kde sa dozviem kolko plati poistovna? chcem to vediet len aby som vedela scim ratat ... dakujem vam za kazdu odpoved- Tinka

cerkutka
30. okt 2012

@matelko1 presne aj ja si to myslim🙂 lepsie skor ako mat nadej a potom neskor o babo prist...takze idem na to odznova🙂) som volala dnes do Gyncare, zdalo sa ze aj Dr. Herman bol prekvapeny ze to nevyslo....tak mi povedal ze hned ako dostanem menzes mam volat hoci aj cez vikend...

cerkutka
30. okt 2012

@mikloska2012 pocitaj od 400 do 1250 eur...🙂 injekcie+ zakrok+podla toho co vsetko si doplatis na to aby si si vylepsila svoje sance...

mikloska2012
30. okt 2012

@cerkutka

paaaaaaani tak zacineme setrit ... 🙂 chceme urobit vsetko aby to bolo nakoniec premenene na krasny uzlicek 🙂 dakujeeem za info.

slniecko001
30. okt 2012

@cerkutka ahoj moja, takže krvička negatívna ako som predpokladala, pretože aj test bol negatívny 😒 Dám si teraz pauzu a potom uvidím. Neviem prečo nevyšiel ani ET ani KET, mali sme predlženú kultiváciu i embryoscop a neuhniezdilo sa, pritom doky hovoril, že sa pekne delia ☹

slniecko001
30. okt 2012

@linka krvička je negatívna, neviem ako tomu pomôcť, aby sa to chytilo 😢

lilli202
30. okt 2012

cerkutka :nie neviem kolko mam vajok pondelok idem na kontrolu.to my je velmi lúto ja som tak dúfala ze to vislo :(((((

lilli202
30. okt 2012

@slniecko001 ani tebe to nevyslo?boze tak toto je co kedy niekto napise ze to vyslo???kolko krát si bola?

slniecko001
30. okt 2012

@lilli202 teraz som mala KET, mesiac predtým som mala stimulku, odber a vklad. Nevyšiel ani prvý ani druhý. Pri prvom som mala hodnotu HCG 4 a teraz pri druhom 0,1 čo je negat. ☹

lilli202
30. okt 2012

@slniecko001 tak to je smutné ze sa nepodarilo a uz dlho tu nenapisali baby ze sa podarilo niekomu......musime bojovat dalejjjj

bambula27
30. okt 2012

@slniecko001
@cerkutka ale noooo....to vazne? Mrzi ma to dievcata, ja som tak strasne verila ☹ Velmi, velmi som chcela prave od vas konecne pocut pozitivne spravy. ALe ako viem, tak ste silneee....ved ktora z nas nie je silna, ktora si tymto vsetkym prejde?! Zienky moje, drzte sa, ide sa dalej bojovat. "Kracame" spolu 😉

@lilli202 a inak vazne, ja som z toho zdeptana, ze tu skoro ziadna nenapise, ze sa to PODARILO. 😔 Ja som sa nedostala ani k ET, tak sa s tym mozno lahsie zmieruje, ale tak strasne verim v ten dalsi pokus, ze sa bojim, ze prave tak strasne sa znova sklamem...Co tam do pekla v tom CAR robia??!!!!! 😢 😢 😢

timmka
30. okt 2012

@slniecko001
@cerkutka to mi je luto, ale drzte sa, bojujte a verte!!!!
skuste si kupit cajik ivf, pije sa pred vkladom cca 4 tyzdne, mozno pomoze, je dobry na uhniezdenie, ja som ho pila

bambula27
30. okt 2012

Zeny, pocujte...ja len tak par dni rozmyslam. Myslite, ze Gonal je vhodny iba na IVF? Nebolo by mozne ho pichat, byt sledovany folikulometriou, podat potom Pregnyl a skusit to prirodzene? To by nebolo mozne? CI uz vymyslam hluposti?

cerkutka
30. okt 2012

@bambula27 ja som inak nad tym tiez rozmyslala....neviem..ty si sestricka ty musis vediet🙂)

cerkutka
30. okt 2012

@slniecko001 jaaaj moja....to mi je luto, to si mala rovnaku hodnotu ako ja🙂) ja uz som vsetko vysadila dnes som volala dokimu sam bol z toho sklamany....takze ked dostanem menstruaciu (coz ako citim na mojom bruchu sa stane coskoro) mu mam volat...a ze ideme na KET..

bambula27
30. okt 2012

@cerkutka 😀 si ma teraz dostala. Noo, ja som ten pribalovy letak studovala dookola a tam pisu 3 moznosti. A jedna z nich tam je, ze pichas, potom Pregnyl a skusame. Len preco nam to nikto nikdy neodporucil? Aj napriek tomu, ze tie lieky su pridrahe. VKuse o tom rozmyslam...mam 2 krabicky cele (to vraj na 2.IVF bude stacit) a este tretiu, ale tam nie je plne pero....neviem kolko tam toho je.

gerena
30. okt 2012

@bambula27 tak aspon jedna dobra sprava- vasa "kolegyna" mimo MK tehulka po ivf 🙂