Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

emee
23. feb 2013

@katka30129 alebo sa pozri v protokole, do toho ti musel napisat kedy co mas brat.

katka30129
23. feb 2013

@emee no v piatok este vsetko tak ako som brala...v sobotu uz nizku davku gonalu+cetroitde obe rano...a o 22.00 ovitrelle...len ide o to ze ten gonal mi napisal: 75iu rano rano,len neviem ci to rano rano sa iba pomylil a napisal to 2x alebo ci to je ze aj v nedelu si mam este pichnut ten gonal...ale to si skor myslim,ze sa pomylil 😅 ci?neviem rozmyslam,ze ci mu mam zavolat,ci mi to dvihne...ale kazdopadne velmi pekne dakujem za odpoved 😎 🙂

emee
23. feb 2013

@katka30129 podla mna uz v nedelu netreba pichat nic. v sobotu rano este tu nizku davku, potom vecer tu inj. na dozretie a v nedelu uz len tabl. ale aby si si bola ista, skus mu zavolat, mal by zdvihnut.

lilli202
23. feb 2013

@katka30129 hej ako pise emee aj ja som to tak mala stredu ráno gonal vecer ovitrele aj o 3/4amp. a uz len tabletky vo stvrtok a piatok som mala odber nato tyzden stredu vklad.

lilli202
23. feb 2013

@emee po akych testoch si??

katka30129
23. feb 2013

@lilli202 ja som si to aj myslela,len som z toho vsetkeho zmatena 😕 dakujeem 😀 a mozem sa ta spytat tebe vyslo ivf na prvy krat?bojim sa dost,ale uz nech to je za mnou.... 😲 😲 😲

lilli202
23. feb 2013

@katka30129 pravda co ta len napadne sa opytaj.ano vyslo nám to hned na prvy sups aj duplom haha:D.ani ja som si to nemyslela ze nám to pojde na prvy pokus ale vyslo to.aj ja som sa bála.kolko si chces dat vkladat????

katka30129
24. feb 2013

@lilli202 no,,,ak by som mala viac ako 3 vajka tak asi len jedno,ale ak by boli iba 2 tak obe naraz by som si chcela dat vlozit...len neviem ci na to doky pristane,lebo mi povedal ze mam malu maternicu..uvidime,lebo ja sa teraz hlavne bojim ci budu vajicka {mam vyse 20filiikov} ☹ ach jaaaj uz zajtra sa dozviem,ze co bude dalej..Bojiiiiim sa...a aky problem ste mali?ja mam PCOS a aj inzulinovu rezistenciu...

lilli202
24. feb 2013

@katka30129 dufajme ze budes mat este viacej a dobrej kvaliti.u nas mal len manzel lenivé spermie ja som okej vsetko mám dobre mozno aj preto sa my ujali obe.aké vysetrenia si mala??mala si aj LPSK?

cerkutka
24. feb 2013

@slniecko001 ahoj tak ako? netestujes?

katka30129
24. feb 2013

@lilli202 ano,bola som na laparoskopii,tam vsetko bolo vraj v najlepsom poriadku...potom som bola este na endokrinologii a tam mi povedal,ze mam tu inz.rezistenciu ale ze z jeho strany to az taky problem nie je,ze to nebrani tomu aby som otehotnela...ale problemy s mrchou mam uz od zaciatku ☹ celkovo sa liecim uz nieco vyse 3 rokov a o mimi sa pokusame asi 4 rok-bez uspechu...som velmi rada,ze ti to vyslo na prvy krat 😀 kiez by to bolo aj v mojom pripade 😅 ☹ a ako tehulkujes?

lilli202
24. feb 2013

@katka30129 hej hej aj ja som tieto vysetrenia absolvovala.my sme sa snazili 2roky no nic sa nedialo tak sme isli na to.tehulkovanie ???co je to hahah.niekedy naozaj rozmyslam ci som tehu nic nemám vobec ziadné priznaky az na to ze teraz si uz kopkajú trocha ale inác nic nemám ani raz som este nezvracala co som rada hahha.neboj sa ked budes poslúchat na hermana tak to pojde vsetko po svojom...musis poslúchat...zajtra mas odber??co si chces priplatit??predlzenú si daj stoji to penazi ale co ja viem mozno to pomoze.

katka30129
24. feb 2013

@lilli202 tak to sa tesiiim s tebou ze ti to tak super ide-tfuj tfuj,len tak dalej 😀 ja vobec neviem co si mam dat,lepidlo nechcem,embrioskop neviem a dalsie moznosti nepoznam...ty by si mi co poradila?a od kolkej nemozem jest a pit?

linka
24. feb 2013

@katka30129 ak ti mozem poradit,tak lepidlo a embrioskop si nedavaj,zbytocne vyhodene peniaze,ked sa ma chytit,tak sa chyti aj bez toho...od 22:00 nejedz ani nepi,ale ja som sa skoro rano napila len trochu,vsak uvidis ci vydrzis...

lafia
24. feb 2013

@linuska1 určite, ja tiež neznášam čakanie u doktorov. My sme po 2 neúspešnom IVF ☹ pred 3 týždňami. Dáme si teraz trochu pauzu a potom pôjdeme na ďalšie.Nič iné neostáva. 😉

linuska1
24. feb 2013

@lafia to mi je luto... ☹ a ides zase do gyncare?... ale zmenis?..

lafia
24. feb 2013

@linuska1 Hej, ostaneme tam. Nemám dôvod meniť centrum. Už som si na Hermanove spôsoby zvykla a myslím si, že je odborník. To je pre mňa dôležitejšie, než aby sa na mňa niekto usmieval a trepal blbosti...no to sú moje dojmy...Verím mu..zatiaľ 😉

21majka
24. feb 2013

zienky co sa chystate na ivf drzim prstiky nech sa podari 🙂 🙂 🙂

@lilli202 ako sa mas?citala som, ze beries lieky na toxoplazmozu...ako sa citis?uz ti je lepsie?dufem,ze babatka su a aj budu oki 🙂
A len tak pre trosku srandy:v piatok som bola tu v IRL na prvej navsteve v porodnici a predstavte si,ze ma vazili v uplnom zimnom obleceni-takze vazim 58kg aj s vysokymi cizmami a kabatom 🙂 a meriam zrazu o 10cm viac,lebo som mala dost vysoke cizmy 🙂 🙂 🙂 to je krajina 🙂 🙂 ;)

lilli202
25. feb 2013

@21majka ahoj moja hej beriemn tie blbé tabletky na toxoplazmu.este my zobrali krv ci to neslo na deti ale dufam ze nie.teraz ma boli kus hrdlo :((( a ty ako vies uz co bude?ja zajtra idem na sono ci by my vedeli povedat co sa tam schovaju.

lilli202
25. feb 2013

@katka30129 ahoj uz asi si potom hahah.vecer som nepozerala modry konik prepac.ja som si dávala len predlzenú ale majka mala aj embrioskop.tak ja neviem.icsi asi mas.

lilli202
25. feb 2013

viem ze to sem nepatri ale prosim vas hlasujte. http://lesk.cas.sk/zlaticko2013/profil/3723/voted

tromboska
25. feb 2013

@21majka mne tak na pohotovosti merala sestricka krvny tlak pri prijme, ze cez rolak a hruby pulover v novej nemocnici v KE 😀

slniecko001
25. feb 2013

@cerkutka ahoj, zatiaľ som netestovala, darí sa mi tomu odolávať 😀 , nejako na to ani nemyslím, ale aj keby, tak ešte nič by neukázalo, dnes je iba 6. deň od vkladu a v piatok mám ísť na krvičku, tak to hádam vydržím 😀 Idem k svojmu gyndošovi a tak výsledok budem vedieť až v pondelok, keď budem veľmi zvedavá, tak možno skúsim testnúť v piatok. To bude 10. deň od vkladu, už by malo vyť čosi aj vidieť, keď sa zadarí. 😉

katka30129
25. feb 2013

@lilli202 ahooj to nevadiii....ano uz mam po tom...mam 15 vajicok 😀 som tak stastna,ze tomu nemozem ani uverit 🙂 zajtra mam volat kolko sa ich oplodnilo,takze este nie sme za vodou....ale tesim sa velmi,vobec som to necakala...uz len aby aspon jedno z nich bolo to prave,ktore sa chytiiiii 😅

lilli202
25. feb 2013

@katka30129 fihha to je dobreeee aj ja som mala nejako takto 16som mala z toho 11bolo dobre a 8sa oplodnilo .neboj to uz bude dobre.daj si vlozit dve co ak sa podari aj tebe dvojky brala by si???

katka30129
25. feb 2013

@lilli202 jeej aj ty si mala taky pocet....tak dufam,ze vsetko bude ok a ze sa ich cim viac oplodniiii 🙂 🙂 🙂 no 1.krat si chcem dat 1-ako to zoberie moje telicko...a ak by sa nechytilo,tak po 2x si chcem dat 2 embrijka 😎 🙂 😀 aj dvojky su super,akurat ze mam malu maternicu a bojim sa ci by som ich udrzala keby vyrastli 😢 len preto chcem pockat ci sa nahodou prijme na 1x 🙂 😎 😀 😵 dala som si PK a aj embrijoskop,tak uvidime kolko sa oplodni a vydrziiii 😎 este stale sa velmi bojim ako to dopadne...a ty si si dala ostatne zmrazit?

lilli202
25. feb 2013

@katka30129 neboj uz to bude dobre..hej dala som co ak sa raz rozhodneme pre surodenca (co pochybujem hahha) a pojdeme pre to.neplatila si teraz nic vsak az pri vklade sa plati ak sa dobre pamatám.jojj mna tak boli hrdlooooooo

katka30129
25. feb 2013

@lilli202 no tak do dufam,akurat ten cas ide straaaaaaaaasne pomaly 😖 neplatila som este nic,ale po spocitani,uffffff tak ale co uz...a kolko si platila za zmrazenie?ja som bola v takom soku 😀 ,ze som len zakruzkovala zobralla papier a odisla a ani som sa nic nepytala ani nic...

katka30129
25. feb 2013

@lilli202 juuj to mi je velmi luto,skus nejake tabletky na cmulanie alebo aj stopangin je velmi dobry akurat neviem ci je vhodny pre tehu....skus ist do lekarne,tam ti urcite poradia...nech su malicke ako vo vatickeeeee 😵

emee
25. feb 2013

@lilli202 po tehotenskych 😵 ktoré mi už na 6. deň ukázali ducha a odvtedy to silnie. no zatiaľ sa teším len tak potichučky, už sa neviem dočkať na výsledok z krvi...

@katka30129 máš peknú úrodu 🙂 a podľa mňa dobre že si si dala aj ten embryoskop, predsa je väčšia istota že ti vyberú tie najlepšie emrijká na vklad. a lili má pravdu, platíš až pri vklade.