Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
29. máj 2009

evy u nas sa uz vycasilo a je pekne teplucko.
katica tak nic ine ti neostava,len vydrzat 🙂 ..na kavu aj ja mam chut 🙂
a stym KETko si ma potesila,ze to vyslo babam,takze je tam sanca.super 🙂

lusinkaj
29. máj 2009

ahojte,tak som uz doma,bola som dnes na stretku s Diou...na kavicku sme boli,kolacik a zmrzku... 🙂 bolo super,mala prist aj Bea so Šimonkom,ale prsalo tak neprisla... 🙂 teraz idem urobit vajickovy salat a idem s krsniatkom do cirkusu 😉

matelko1
29. máj 2009

ahoj lusi.tak ty/vy/kavickujete.no pekne.uz som chcela dii napisat do ip-ka,ze kde sa flaka 😀
cirkus si pekne uzite.

lusinkaj
29. máj 2009

ano matelko flakali sme sa boli sme si sadnut a potom sme tak na skok pozreli do 2 butikov,bolo super,dia je zlata
v cirkuse bude urcite super... 😉

matelko1
29. máj 2009

veru dia je zlata.mala by prist na vikend do spisskej,tak sa urcite aj my dve stretneme.
v cirkuse bude super,to si pis 😀

lusinkaj
29. máj 2009

ano spominala ze idu hned teraz k svokrovcom.... 😉

matelko1
29. máj 2009

juj,ale sa ochladilo.slniecko zaslo,zatiahlo sa a ide prsat.este aj vietor fuka.
baby zajtra pracujem.

lusinkaj
29. máj 2009

ano aj u nas je tak isto matelko,zajtra mame ist k nasim na grilovacku,mame party lebo brat dnes zmaturoval tak chceme oslavit....moj otec organizator 😉 tesim sa,ale ked bude zima,nebude dobre... 😒

matelko1
29. máj 2009

no,pocasie nehlasie nejake pekne,chladno ma byt.u nas sa prehnala burka.

lusinkaj
29. máj 2009

ano pocasie nehlasia najlepsie,ale snad aj ked nebude teplo,nech nech nefuka vietor a nech neprsi...

lusinkaj
29. máj 2009

pomaly sa s vami lucim idem sa chystat do cirkusu o chvilu po mna pridu...
prajem pekny vecer 🙂

matelko1
29. máj 2009

lusi aj tebe pekny vecer a uzite si to.

katica1
29. máj 2009

Tak ja som sa uz prebrala...aspon som trosku pospala..pkny vikend vsetkym!! 😀 aj ked si chladnyyy brrr

matelko1
29. máj 2009

katica a co budes robit v noci ha? 😀

katica1
29. máj 2009

Tiez spat.. 😨 ..mam dajake filmy dvdcka...

matelko1
29. máj 2009

ja by som nezaspala uz vecer....pocasie je ako v aprili,raz prsi,raz slnko svieti hruza.

katica1
29. máj 2009

A ty kedy ides prec z tej prace??nech uz mas vikend.... 😉

katica1
29. máj 2009

Pocasie hrozne...som zvedava ake bude leto...asi vselijakeee 😎 😎

matelko1
29. máj 2009

baby prajem pekny vecer.idem domov.
leto ma byt vraj tropicke 🙂 ,tak uvidime...zajtra este 3 hod.pracujem.nejako vydrzim.

lusinkaj
29. máj 2009

ahojte,tak som spät doma v cirkuse bolo perfektne,ale cim dalej tak menej predstaveni je... 😉
asi sa im uz nechce nove nacvicovat,stale to iste... 😉 ale pekne 😉

lusinkaj
29. máj 2009

Dobru noc vam prajem,pekne snicky... 😉
Pekny vikend 🙂

dicinka1
29. máj 2009

dobry vecer..ja som sa dohodla s dokym,ze ak je babo donosene..a je vsetko ok..zbytocne pretahovat.... 😉

dicinka1
29. máj 2009

a mala som poz. test na streptokoka ☹ tak sa bojim...budu mi davat atb a dava sa to 4 hodky pred porodom..tak to chcem stihnut..pretoze inac hrozi zapal mozg. blan a ine veci..a to by som nechcela.. 😉

matelko1
30. máj 2009

dobre ranko.prajem pekny den 🙂 .von je sice dost chladno.

katica1
30. máj 2009

Ty si uz v praci...??sikulka... 😉 je chladno,,,

matelko1
30. máj 2009

ano ja som uz v praci.je koniec mesiaca tak treba urobit uzavierky atd.
ty mas co dnes v plane?...riadne sa ochladilo.

katica1
30. máj 2009

Ani nic...oddych---ale uz som oddychnuta...trebalo by povysavat,no neviem,ci to nevelka namaha...hrozne... 😖 to cakanie je zase blbe...odznova...

katica1
30. máj 2009

Pri prvom som bola viac pozitivna,ale to sa teraz neda...bojim sa sklamaniaaa... ☹

katica1
30. máj 2009

Matelko ty si bola na krv u Hermiho???ja teraz asi uz pojdem k svojmu,,,a inak netestovala som vobec,,,cakala som az do krvi... 😝

matelko1
30. máj 2009

ano ja som bola u hermiho na krv a dokonca az 2 x ci mi stupa hcg.keby som sla ku mojej gynek.tak cakam 2-3 dni na vysledky.u hermiho su este v ten den.
vysavanie nieje namahave.ja som pri ivf aj upratovala.ja som testovala a 4 testy mi ukazali len jednu / a u hermiho som mala krv pozitivnu,takze moc na testy neverim.