Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

walle
20. nov 2009

sofi...to milovanie pred KET...poznám dievčatá, tkoré to tiež robili pred...neviem, či to pomôže, ale asi uškodiť to neuškodí...je to nejaká Francúzska metóda...vraj je dobré, keď ten ejakulát tam je...tak hor sa na to! 😉 😀

lusinkaj
20. nov 2009

ahojte baby,snad si este tu namna pamätate 😀 mi este stale mame na reklamacii notbook,uz mi z toho rohy rastu strasne sa nudim a hlavne neviem vobec co je nove tu u vas a na koniku 😒
veri,ze v pondelok max.v utorok bude opraveny viac im nedavam 😀 😝

tak v skratke ja nemam nic nove,bola som 18.11.na tu krv so stitkou vysledok bude o tyzden taze som zase v nervach co ako...ak bude ok idem hned na ivf ak nie ma porazi... ☹ drzte mi prsty

ani vas necitam co mate nove lebo to je na dlho a ja som len na skok na navsteve a som sa prihlasila

tak sa majte pekne a dufam,ze na druhy tyzden tu uz budem s vami 😉 🙂
pekny vikend 🙂

walle
20. nov 2009

ahooooooooooj lusinkaj...kto by si ťa zo skalných nepamätal...to sa nedá...keď pôjdeš myškou na moje " foto" uvidíš novinku u mňa...som po KET tretí deň, dve blastocysty vo mne dúfam spinkajú... 🙂 a rastú...
tak pa...a nech už máš ten notebook! 😠 🙂

lusinkaj
20. nov 2009

walle super...drzim potichucky prsty a snad bude vsetko ok aspon 9 mesiacov a potom tiez 🙂

sobka
20. nov 2009

ahojte "hermanky", ja sa k vam tiež chcem pridať...chcela by som 3.IVF podstupiť v tomto centre, ale počula som, že dr. teraz skoro každu pacientku posiela na genetiku, viete mi baby poradiť či je to pravda? No, uvažujem, že ak sa k nemu dostanem na vysetrenia, potom na konzultáciu a on mi odporuci genetiku, tak radsej by som sa objednala na genetiku už teraz, aby som potom nečakala tak dlho. Co poviete, moj drahý má dobrý spmg a ja zatial okrem nepriechod. vajíčkovodu ževraj nemám žiaden problém a napriek tomu mi ani jedno IVF nevyšlo ☹

eva7780
autor
20. nov 2009

ahojte hermanky,čo je nové? 😉
sobka aj my sme boli na genetike,hermi nás poslal,my sme boli v Humennom

walle
20. nov 2009

ahojte babenky... 🙂
sobka:ak my sme boli na genetike v Ke, myslím si, že treba si to urobiť...určite to neuškodí a aspoň v tejto oblasti budete mať istotu, že ste v poriadku... 😉 a nádej určite máte...neviem kde som to tu vo fore čítala, ale páčilo sa mi to..." pri takejto diagnoze to vyjde určite, len treba skúšať...niekomu to vyjde aj na 9 krát!! i viac...ale to už sú extrémy...takže treba skúšať... 😉a navyše...ak som dobre pochopila, až teraz ideš k Hermimu...dobrý výber...neboj 😉

evka ahoj...niekde som ťa už videla...len prosím, pripomeň sa mi...
ja..keď pôjdeš myškou na moje "foto"tam si nájdeš aktuálne info o mne....

---------------------------------------------------------- 🙂------------------------------------------------------------------------------------
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-znova vyzývam bambuľky, prosím dajte si aktuálne info o sebe k foto...lepšie sa nám orientuje... 🙂
ďakujem moc

eva7780
autor
20. nov 2009

walle ahoj,mna si mohla vidieť len tu,max.vo volnej diskusiii 😉
držím ti palce 😵 😵 😵
nám to nevyšlo ☹

eva7780
autor
20. nov 2009

ja tu moc nechodím,kedže teraz máme pauzu

walle
20. nov 2009

☹ ☹ vážne, nevyšlo? boli ste prvý krát...a nemáte mrazáčikov???

eva7780
autor
20. nov 2009

walle áno 1x,u mna nedošlo ani k odberu,ivf mi bolo stopnuté,dokonca mi nestačil ani menopur,musela som dokupovať merional a aj tak nič,moje vajka nechceli rásť 😒

walle
20. nov 2009

jáááááááááááj, už viem, kde som ťa videla...veď ty si otvorila túto miestnosť!!! 😉 ďakujeme...

no, tak presne tento problém mala moja švagriná v Martine...no ona dopadla horšie...po tejto skúsenosti to už vzdala a nebojuje...v 37 mich rokoch sa dala na školu... ☹ škoda...ty to nevzdávaj!!

eva7780
autor
20. nov 2009

😀 😀 😀 to bolo už dávno
zatial to nevzdávam,ale teraz máme pauzu 😉 aj ked roky idú 😠

matelko1
20. nov 2009

ahojte.tak som tu.idem si vas precitat.

eva7780
autor
20. nov 2009

ahoj matelko 🙂 ja idem panelákovať 😉 pekný zvyšok večera 😵

matelko1
20. nov 2009

ahoj evy.ja tiez kukam panelak,notbook mam v obyvacke,takze pisem,kukam.... 🙂

walle
20. nov 2009

ahoj matelko 😉
matelko jedna otázočka...povzbudzovala som jednu zlatú snažilku,ktorá je po KET a neukázal jej testík dve čiarky ani deň pred krvou, že to nemusí znamenať 0 , že ty...matelko tiež jej neukázalo a krvička ukázala niečo iné...ona mi napísala, že to vie, ale vraj potom aj ti to nevyšlo...že to, že teraz čakáš miminká, to bol ďalší pokus...neviem či mi rozumieš... 😒 🙂

matelko1
20. nov 2009

walle ano rozumiem,ja som potom potaratila vo 4 tt a potom som sla na KET,ale ani tam mi testy neukazali a krv bola pozitivna a teraz som uz v 27tt.

walle
20. nov 2009

no vidíš...chcela som ju aj povzbudiť...no dnes poobede sa potvrdilo HCG 0 ☹ bolo mi jej ľúto... 😔

matelko1
20. nov 2009

a ty budes testovat?

walle
20. nov 2009

hm, nechcem testovať...dúfam že vydržím... ☹ ☹

sobka
20. nov 2009

ahojte dakujem za info, len som chcela vedieť, či vám dával nejaké odporucanie co vsetko treba odlsedovať na tej genetike z krvi, ak by som tam sla sama za seba a platili ste vela?

matelko1
20. nov 2009

sobka nie kazdu pacientku posiela na genetiku.to zalezi ake ti vyjdu vysledky.mna napr.neposlal.

matelko1
20. nov 2009

baby tak ja idem pomalya iste spat.
dobru noc.

sobka
20. nov 2009

dakujem matelko, tak hádam len tie co potratili alebo maju zlý spermiogram, ja by som si len chcela ušetriť čas, ale skusim si to vybaviť cesz svoju obvodnu. dobru nocku

ixi
20. nov 2009

ahojte 😀 😀 sobka co ty tu 😉 😀

mima263
20. nov 2009

ahoj ixi, no asi to čo aj ja 😀
Zrejme sa tu viaceré stretneme 😉

matelko1
21. nov 2009

dobre ranko prajem a krasny vikend 🙂

matelko1
21. nov 2009

no kde ste spachtosky.....
aspon nas posuniem vyssie.

sofia2008
21. nov 2009

ahojte..prajem pekny vikend 🙂