Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

babulko
15. okt 2010

@gerena 🙂 dakujem

dicinka1
17. okt 2010

baby ahojte..vidim,že to tu pekne ide..blahozelam vsetkym novym tehulkam..a gratulujem lusy 😵 😵 😵 nech ste zdraví..

cumlicek2011
17. okt 2010

ahojte baby..som tu nova...planujeme babetko,kedze to prirodzene nejde,tak chceme ist do centa asit. repro...rozhodli sme sa pre Gyncare..Vie mi niekto povedat,aky je pan doktor Herman?a aky ma cenník?

walle
17. okt 2010

dievčatá...objímam vás...
v prvom rade dnes aktívne myslím na sofinku!!!!!!
špeci pozdravujem ofs
lusi - veľa síl prajem, máš krásne dcérky!!! 🙂 také slniečka!!! 🙂
kukulík -nádherná správa!!!! blahoželám!!!!
felicita - tak budú dvaja futbalisti???? supeeeer - ty si pre mňa špeci, veď spolu sme boli na krvičku u Hermiho ...iba s tým rozdielom, že mne to nevyšlo...

tak ja som predvčerom bola u lekárky v nemocnici - zobrali mi výter, cytologiu...atď.ak výsledky budú dobré tak sa ide na to tak o týždeň -dva...myslím tým operácia...takže momentálne sa netrápim tým, či ísť na IVF alebo nie...ale tým, aby som vôbec bola v poriadku a mohla sa tešiť z vecí, ktoré som predtým ( včase, keď som mala hlavu plnú iba IVF a Hermana)nevidela...len aby sme boli zdravé...babuľky 😔

dicinka1
17. okt 2010

@walle ahoj walle..kolko si platila za ketko?

dicinka1
17. okt 2010

@mima263 mima,alebo ked vieš,tak aj ty mi odpovedz..kolko berie Hermi za ket?a čo všetko sa da doplatit?

lusinkaj
17. okt 2010

@dicinka1 dakujem pekne 🙂
@walle dakujem,drzim prsty 😉
@dicinka1 najlepsie bude ak napises maeil dr.hermimu a sa ho spytas,ci anhodou neisli hore ceny-ale.dole a budes vediet presne on stale odpise 🙂

dicinka1
17. okt 2010

das mi mail? 😉

ofs
17. okt 2010

Ahojte všetky
Wale, ahooooooooooooooooj! To som rada, že si napísala. Ja tiež nemám nič nové, ale už si pichám fraxiparin, takže riešime to..... zistili mi trombofiliu aj dedičnú aj získanú. Tak uvidíme. Keď si dobre pamätám, aj ty si bola u Hulikovej, že? Prosim ťa keď to nevyjde prirodzene, skúste ešte IVF.Veľmi ti držím palce, ja mám pozitívne myslenie. Deti sú zmysel života..........Posielam aj tebe veľa pozíivnych myšlienok, vyjde to aj nám, pa

matelko1
18. okt 2010

dobre ranko prajem

matelko1
18. okt 2010

@cumlicek2011 herman nieje moc zhovorcivy,ale je velky odbornik.dobre si sa rozhodla.a cennik ti neviem povedat.ja som absolvovala et aj ket min roku a odvtedy sli ceny hore.

matelko1
18. okt 2010

@dicinka1 ahoj ako sa mate.davno si tu nebola.uz ste velki.mala sa ako drzi.mala nejake problemy s mocovymi cestami aspon si myslim.uz je to ok,ano.

nina7
18. okt 2010

ahoj, KET stojí 200 € a priplatiť si môžeš lepidlo za 120 €

sofia2008
18. okt 2010

ahojte 🙂
pisem z nemocky, mala sa vcera narodila sekciou, mala 3200g a 50cm 😵
zajtra napisem viac..pa

lienka2
18. okt 2010

@sofia2008 gratulujem 😵

katarina822
19. okt 2010

@sofia2008 blahozelam 🙂 🙂 🙂

matelko1
19. okt 2010

@sofia2008 co to citam... 🙂 blahozelam a prajem vela,vela mliecka.....a tebe skore uzdravenie po sekcii.
ahojte a prajem pekny den 🙂

@lienka2 tak co uz vsetko dokazete,uz lozi maly po styroch,alebo este nie....my uz ano 🙂 ...uz su vsade rozlezeni 😵

kukulik30
19. okt 2010

ahojte
@sofia2008 blahozelaaaaaaaam, hlavne vela mliecka a zdravicka obom 😵

matelko1
19. okt 2010

@kukulik30 a ty mas co nove,ako sa citis.

kukulik30
19. okt 2010

@matelko1 som doma na Pn a zatial ok...nemam ziadne priznaky , okrem obcasneho pobolievania a napnutia podbruska..inak nic...a cakam netrpezlivo na ten uzv..preco tak dlho???...zda sa mi to vecnost 3 tyzdne 😅 😀

cumlicek2011
19. okt 2010

@matelko1 ok dakujem 😉

matelko1
19. okt 2010

@kukulik30 no ja som tiez zvedava co ti povie herman.

kukulik30
19. okt 2010

@matelko1 aj ja ..aj ja 😀

matelko1
19. okt 2010

@kukulik30 veru keby sa to dalo skor zistit,to cakanie je hrozne...
idem obliect deti a ideme von sa prejst...

lienka2
19. okt 2010

@matelko1 maly uz asi treti tyzden lozi po dvoch 😀 to je ina sranda, pockaj ked aj tvoji budu.. to si neviem predstavit ako by som ustriehla 😅

broskina
19. okt 2010

gratulujem sofia 🙂

sofia2008
20. okt 2010

dakujem pekne za gratulacie 🙂

matelko1
20. okt 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
@lienka2 neboj,ustriehla by si aj dvoch,nasla by si si svioj system,mne to zatial ide,lozia pekne po styroch,su ako sipy,ale idu jeden za druhym 😀
@sofia2008 ako sa mate,ako sa zotavujes po sekcii.bola si v celkovej narkoze,alebo si mala spinal.emka ako....kedy idete domov.mliecka mas.....napis

babulko
20. okt 2010

Danielkovi kiahne skoncili a Davidkovi zacali 🙂 takze zase odznova na to...ale aspon budeme mat uz pokoj s tym🙂pekny dnicek prajeme 🙂

sofia2008
20. okt 2010

Nasa Emma 😵