Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

timmka
13. okt 2012

@lusinkaj DAKUJEM 😵

lilli202
13. okt 2012

@cerkutka uvidime.mozno o mesiac my budeme tu pisat podarilo sa jupiiiiii..ja poznam takych co sa im na prvé podarilo len tu nepisu.nechcu si s nami podelit o to :Dno to aj ja si furt pocitam od kedy som tam hahhh..ak sa nám podari mesiac bude medzi nami rozdiel ty prides z porodnice ja pojdem moja..urcite to tak bude.musime verit v tam tom hore a bude vsetko dobre.ty uz ides v pondelok nma kolkú si objednaná??budem na teba mysliet a podlit saaaaaaaa a vsetko naj v k meninám...

jania023
13. okt 2012

@bambula27 ahoj tak ja dnes tak podobne ako aj ty..na utz nasli iba 1 folik tak zrusili IUI ze mame skusat doma ze sa to neoplati robit..mala som 100 gonalu denne a i tak nic ziadna reakcia..tak bud. mesiac mam ist na 112,5 na den a ze sa vraj nemam bat ze davku mozem mat 300 denne ale to asi na ivf myslel ci co bo pichat 300 a mat ze 2-3 foliky je blbost..nechapem preco nereagujem na gonal 😒

milagrosss20
13. okt 2012

@bambula27 no o tehotnestve, a ze ma moj podvadzal sa mi teraz snivalo ☹ a casto sa mi sniva ze si robim tehu test a je pozitvny alebo ze uz som tehu a mam aj brusko 😀 chiiii,..a ako sa mas ako ti je?

bambula27
13. okt 2012

@jania023 ahoj ... to fakt? Ach , to ma mrzi. Ale skusajte doma, mozno prave s tym jednym to vyjde. Ten Gonal mas teraz prvykrat? Ty nanho nereagujes a ja zas az prilis 😒

bambula27
13. okt 2012

@milagrosss20 ach jaj, o tom, ze som tehotna, alebo ze uz rodim sa snivalo aj mne a nie raz. Nemam sa najlepsie...bolesti mam dost neprijemne, no zda sa mi, ze brusko mi trosku kleslo, tak aspon nieco.

jania023
13. okt 2012

@bambula27 mam ho uz 3 cyklus a stale sa snazia o viac vajok ako 1 a stale je iba jedno skusali uz mi dat 75 potom 87,5 a teraz 100 a stale iba jedno..a to mam aj ked nestimulujem takze u mna bez reakcie..dal mi aj tak ovitrelle a mame skusit doma ale neverim

bambula27
13. okt 2012

@jania023 Tak skusit urcite skuste. CO ak sa stane zazrak? 😉 Ale nepovedali ti, preco to tak je? To zeby bolo len to davkou? Ze je mala? Neviem...netreba vyskusat nieco ine a nie Gonal?

jania023
13. okt 2012

@bambula27 aj ja som sa pytala to iste tak povedal ze je to davkou ze noekto potrebuje viac niekto menej a az zistime dostatocnu davku tak mozeme ist nato

bambula27
13. okt 2012

@jania023 no paaana....cize budu postupne na tebe skusat vzdy o trosicku viac... 😒 A este pamätam, ako si ty mne hovorila, ci 180 nie je malo pred IVF. Bolo vela...Nechapem. To su obrovske rozdiely, ze ty 100 a 1 vajko, ja 180 a vajok 20 - zial prazdnych.

jania023
13. okt 2012

@bambula27 np ved podla teba som pocitala ze budem mat cca 5-10 a porazi ma a nakoniec nic ..nechapem ako je mozne ze nemam ziadnu reakciu na gonal

lamilka
13. okt 2012

@bambula27 ahoj, tak to mi je luto , čo sa ti stalo.ale hlavná vec, že si ty v poriadku a nezašlo to až k hospitalizácii.dáš sa dokopy a určite sa to už podarí v nasledujúcom zákroku, už si dá pri tebe dr.určite záležať.drž sa 😉

lamilka
13. okt 2012

dievčatá chcela by som sa vás spýtať, ako to prebieha vlastne keď rozhodne dr. dať dlhý prototol. mňa čaká, ale zatiaľ čakám na papiere z poisťovne.a mala niektorá z vás túto kombináciu liekov : gonal, decapeptyl depot, fostimon, duphaston??? a ako ste na to reagovali?kedy sa začína s pichaním?ďakujem

lamilka
13. okt 2012

@xeni81 ahoj, tak ako sa máš po druhej IUI?

bambula27
13. okt 2012

@lamilka dakujem...no som v poriadku, len bolesti mam dost neprijemne, dycham zatial v pohode, tak snad hospitalizacia nie je potrebna. Ale neviem, ci som schopna v pondelok ist do prace 😖 Hermi bol mily, videl, ze ma to dost zobralo...snazil sa ma povzbudit. No hadam sa nam to nabuduce podari...

lilli202
13. okt 2012

@lamilka ahoj aj ja mam dlhy protok.utorok idem takze utorok ty viem napisat .ja si zacnem pichat na 22dc...to bude presne utorok.kedy si poslala papiere?ale ja mám iné injekcie a tabletky ako ty.

lamilka
13. okt 2012

@lilli202 dakujem, papiere som posielala len pred týždňom, takže ja sa ešte načakám.a potom asi budem ešte čakať , lebo keď sa začína 22 dnom cyklu tak ja ešte asi budem podľa mojich výpočtov čakať ešte ďalši mesiac.

bambula27
13. okt 2012

Baby, prosim vas, povedzte mi, AKO a KEDY sa tie moje vajecniky znormalizuju? Dr. povedal, ze su velke a tazke teraz. A mna boli kazdy jeden krok, kazdy pohyb.....ach, uz nech to skonci... ☹

xeni81
13. okt 2012

@lamilka Ahoj! mám sa tak že nijak. Ešte ani to pichanie v brušku čo som cítila minulý mesiac, teraz ani to necítim. Ale ináč v robote som mala strašné nervy tento týždeň a popritom v škole dneska skúška, takže žiadny kľud.

lamilka
14. okt 2012

@xeni81 možno práve teraz je to v poriadku, keď ťa nepichá v brušku a sa to podarí. Vidíš aj mňa vtedy bolelo brucho od prvého dňa a sa to nepodarilo.A kedy by si mala ísť na krv?

matelko1
14. okt 2012

@timmka mas uz pekny tt 🙂 ....ako sa citis...

lilli202
14. okt 2012

@lamilka niekto zacina na 16den.neviem moja.ja mám na 22dc..uvidime co ako budem..a tebe sa iui nepodarilo??v akej poistovni si??

timmka
14. okt 2012

@matelko1 ano, ale uz aby bol aspon 35tt a mohla by som ist na to 🙂 , citim sa celkom fajn, bolesti nejako presli, sem tam zaboli brusko ako na menzes, od piatku mam pesar, tak hadam potiahne cim dlhsie....
moja chcela som sa opytat, donedavna babatka kopkali o 106 a uz dva dni su nejako kludne 😒 , kopkaju len sem tam.... a nie take silne dela ako davali.... aj u teba sa to zmenilo? moze byt ze su uz vacsi a maju malo miesta?

timmka
14. okt 2012

@bambula27 kazdym dnom by sa malo z lepsovat a uplne sa daju do poriadku po menzese 😉

bambula27
14. okt 2012

@timmka ale moze to trvat aj tyzden a viac? Uz aby som dostala mrchu. Nedycha sa mi sice tazko, ale dnes mam taky zvlastny pocit na hrudi, ked urobim hlboky nadych....dufam, ze to horsie nebude.

timmka
14. okt 2012

@bambula27 neboj moja, ja som sa nemohla uplne z hlboka nadychnut a trvalo to cca 5 dni a preslo to aj napriek tomu ze som otehotnela, sice nie na dlho ale vyslo...., ono to prejde ked dostanes menzes, ale moja na tvojom mieste idem este na druhy mesiac na ultr, nech ti kuknu vajka v akom su stave, ked nebudu povodne, tak stimulku preloz, nech sa ti vajka daju do poriadku

bambula27
14. okt 2012

@timmka moja, aj tak stimulka bude az pri dalsej mrche....nie pri tejto, ktora pride teraz. Tak dovtedy budem hadam fit.

cerkutka
14. okt 2012

@lilli202 na dvanastu som objednana🙂))) dakujem pekne🙂) drzte mi paaaalceeeeee!! teda hlavne tym chrustom malym aby sa drzali ako klieste@🙂

lilli202
14. okt 2012

@cerkutka neboj sa budem na teba mysliett velmi a velmi a velmi.......nebojsa budú sa ta drzat vedia ze uz sú na dobrom miesteeeee.a ty my drz na utorok hahhhah

lamilka
14. okt 2012

@lilli202 nie, nepodarila sa IUI, a na druhú ma už nedal.ale celé to bolo také divné, no neviem no....Hned sme vypisovali na IVF. ja som vo vseobecnej poistovni.takže ešte 4 týždne čakať. ☹