• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

4. novembra 2010 
Inak tiez je to pekny kocik,o tej znacke som este nepocula,ale asi sa s nim dobre karuje co?
28. júl 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to talianska znacka a vyraba sa v polsku,svagor zije v Krakowe,tak nam ho tam kupil za 300,-€ super cena,je v tom aj autosedacka a da sa nakliknut na konstrukciu. Keruje sa snim perfektne a je lahky a aj sa lahko sklada. Ale krajsi je ten abc i ked som max spokojna :wink:
28. júl 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon niekto ma tolko neodradzuje :grinning:
28. júl 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :wink: jasne ze nie
28. júl 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeem :grinning:
28. júl 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vam sa kociky vyberaju,ked mate a cakate jeno babo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som si na hodku zdriemla,male ma dneska nechali pospat a na vymenu sa zobudili,aspon nemam stres..
28. júl 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka praveze to je horsie vyberanie,ked je tych kocikov tolko...
28. júl 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale lepsie,ako my s dvojkami asi,my sme na vyber nemali skoro nic :confounded:

ja by som si isto vybrala :grinning:
28. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a inak kedy ste dostali prenatal box?vraj ho dostavaju baby niektore uz v ambulancii a potom este v porodnici...
28. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veam v ambulancii som dostala prenatal box a v porodnici box kde uz boli veci pre babatko, bola tam aj flaska avent....A este som dostala baby bag a tam bolo tiez plno veci aj kúra na vlasy, domestos....
Ahoj peti :wink: super ze si si pospala, ja furt niekde som, nieco robim, nieco riesim....o chvilku padnem na hubu
28. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedy si dostala ten prenatal box?dostava to kazdy?
28. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam ja som ho dostala na druhej poradni :wink: ale zase som nedostala nic v porodnici :angry: takze zalezi to asi na nalade personalu, ci nieco dostanes.
mici ten baby bag je co? to ti kde dali? o tom prvy krat pocujem.
28. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som dostala prenal box asi na druhej poradni :wink:
Mau je to taky vak z latky pre chlapcekov modry a pre baby ruzovy.Boli tam 2 knizky take tensie, kozmetika, par veci pre babo...a prihlasky do spolocnej poistovni ci dovery?teraz neviem, to davaju oni porodniciam. Dostala som to naraz 1 den po porode
28. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som este nic nedostala a ako vidim tak asi ani nedostanem :angry:
28. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam pytaj si :wink: aj mne potom baby povedali, nech si idem pytat do nemocnice, ale kaslala som na to :confounded: ale v tom prenatal boxe nic moc nebolo, pouzili sme asi len cumle ... tych mam mimochodom plno, lebo mi sestricka dala z boxov, ktore museli povyhadzovat, lebo nejake veci tam uz boli po zaruke. Bolo tam par vzoriek, nejake brozury a to je tusim vsetko. Tie co davaju v porodnici boli zaujimavejsie, tam toho bolo viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mici a poistila si maleho v tej poistovni? :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mau nie :grinning:
28. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici myslela som si, ked si ani nevedela aka poistovna to bola :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
maly je krasny, teraz som si pozrela fotky :slight_smile:
28. júl 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja nemozem spat :confounded:
29. júl 2009 o 02:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no peti ty si sisi :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedy si zaspala?

inak ahojte :slight_smile:
29. júl 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby :grinning:

to vam akoze dava jeden box vas gynekolog a potom este jeden v porodnici??? neviem ci sa v TT nedava len v porodnici nieco, pochybujem ze da nieco moj gynekolog :grinning: maximalne tak menstruacny kalendar kazdy rok od nich vyzebrem :grinning: :grinning: :grinning:

no ja som si predvcerom kupila tehu rifle a som z nich vytesenaaaaaa :grinning: a ze normalne su mi este trochu vacsie, tak musime este do nich trochu dorast :grinning:
a zajtra mame poradnu, tak sa tesim, ze moznooooooo bude vediet uz aj doki povedat co cakame - ale skor asi nebude vediet, a zajtra sa aj objednam na ten 3D utz :grinning:
29. júl 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,

Peti no teda nevies spavat??
Mau veru tak :grinning: A dakujem za kompliment, ty mas tiez riadnych fesakov :slight_smile: :wink:
Vierka no ja som dostala aj aj :wink:
29. júl 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

Vierka budem drzat palce zajtra do poradne a inak mne este stale doki nechce povedat co cakame,povedal ze az tak okolo 30tt,ze tipovat nebude :grinning:
29. júl 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici - tak to mas dobre, ja asi dostanem az v porodnici nejaky darcek :grinning:

veam - dakujem, ved potom napisem co bolo.... no vidis to, tak asi som moc trufala keby som to chcela uz teraz vidiet :grinning: :grinning: :grinning: ale pojdeme aj na ten 3D okolo 22 tt - takze ked mi to nepovie teraz doki, tak si este par tyzdnov pockam a uvidime na 3D :grinning: ň
ked budem mat chvilu cas, tak sem pridam tie fotky tej spalne :wink:
29. júl 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko, jedna baba si dala spravit uz v 13tt z krvi test na zistenie pohlavia - takze kto je moc zvedavy, da sa to :slight_smile:
29. júl 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka - ahojcek... ja viem ze sa to da, v blave robia tieto DNA testy... lenze ja mam blavu "od ruky" a to by tam musel ist so mnou mangel autom a teraz ma toho v praci dost... tak my si pekne pockame :grinning:
29. júl 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam tiez povedali az na morfologickom 4D pohlavia, ale u dvoch je to komplikovanejsie. Mozno ti uz povie zajtra Vieri. Zalezi aj na tom aky ma ultrazvuk... moja gyndoska ma staru rachotinu, na nom mi nevedela ani baba pomerat :astonished: Drzim palce na poradnu :wink: A nebooooj do rifli dorasties ... aby ti neboli aj male, ked su ti len trochu velke :grinning: :grinning:

veam to sa divim, ze ti nepovedali pohlavie. Na 3D si bola?

loginka to sa da aj normalne z matkinej krvi zistit? Ja som vedela, ze len z amniocentezy.
29. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a petka nam asi teraz spi, ked po nociach buntosi :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to tiez prislo divne, ze z krvi matky - to nam tam koluje gen deti :astonished: ci ako, no ale pri dvojickach to asi pojde tazko
ja si tiez pockam, kedy sa to da vediet?
29. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no ale u dvojok je to fakt asi nemozne, hlavne ak je kazde ine pohlavie :wink: Neviem kedy to uz vidno, ja som bola na morfologickom v 20 tt a potom nam to este potvrdil o tyzden, ked sme boli davat robit CD s fokami a videami.
29. júl 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok