• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

4. novembra 2010 
mici no teda,nemozem ist aspon na jednu miesto teba,ze by som sa zabavila a najedla dobre :grinning: ? ja som bola za cely zivot asi na 2 :confounded:

idem do hajan uz ,pa dobru noc
21. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ano mici pamätam,ze to bola Sophia :grinning:
21. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti ved len ty si mala tusim 3 svadby :grinning: :grinning:

Mici super to vsetko stihate :wink: My sa tiez zajtra chystame grilovat, uz treti krat tento tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti pod kludne za mna, mne sa uz ani nechce :grinning: :grinning: :grinning: , ale chce bude iste dobre, bude ziva hudba. Ale budu mat 120 ludi :sweat_smile: na takej velkej svadbe som asi este nebola.

Mau no stihame, ale ved o chvilu je tu jesen, zima a nebude sa dat tak velmi chodit kade tade :unamused: tak aj vy grilujete? Super, tak na nasej grilovacke si na teba spomeniem :slight_smile: :wink:
21. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, este spite? :grinning:
22. aug 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...baby vcera ste sa vecer nejako rozpisali,ja uz som hore,lebo male pyta papat :grinning: ...konecne som sa na nete docitala co je to ta zatka,stale som tomu nerozumela.
22. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poi a kde su tie fotky,hmm???
22. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Veam, tak daj malej poriadne papat :wink:

Baby celkom fajn stranka, poznate? http://www.zlacnene.sk/
22. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej mici ja to poznam,taka ista je aj ceska stranka...co robite?maly uz je hore?
22. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
mam mala,ale to som sa poriadne ani nezabavila,ani vypit som si nemohla :grinning:

mici,teraz uz Samko nieje v brusku,mozes sa dobre vyskakat :grinning:

veam tak uz vies,co je zatka :grinning:
22. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka nesmej sa mi,v zivote som o tom nepocula...
22. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prsi u vas? u nas v noci sprchlo,ako je teraz fajn vonku,konecne nemame saunu :grinning:
22. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesmejem sa :wink:

idem k malym,pa zatial
22. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas neprsi,ale vraj ma,ale konecne neni tak teplo...
22. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves, to je super, ze tato tema je vzdy na poprednom mieste :slight_smile:

ja sa tiez vytesujem ze prsi :slight_smile:
22. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko log...ty kde sa flakas?ako sa mas a co nove?
22. aug 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Veamm maly uz opat spinka, asi to pocasie :wink: Chceme ist dnes k mame mojej a potom sme mali ist na grilovacku, no ale neviem....
U nas este neprsalo, ale myslim, ze kazdu chvilku bude. Ale je paraaaaaaaaaaaaaaadny vzduch :slight_smile:

Loginka ahoj :slight_smile: ako sa citis?
22. aug 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici aj ja sa chystam dnes k nasim,az do nedele,potom uz pride drahy a pojdeme domov :grinning:
22. aug 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka ahoj,na teba som si prave spomenula,ze sa tu malo ukazes a si tu jedina dvojickova :grinning: ,mala by si castejsie chodit,je tu prevaha jednorciat :grinning:

a ja sa dneska kam vyberiem? asi na nakup,chcem ist malym kupit nejake topanocky

veam ty si sama cely vikend? myslim,bez draheho
22. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu soooooooom, snazim sa mat o vas prehlad, to by som si nedovolila :wink:

mam sa celkom poho, vcera som akurat stretla p.dr.Pin. cestou na jazero, bol zlaty, /on je to totiz zhodou nahod nas sused), vedel, ze som bola u nasich (totiz som volala do FC lebo som nemala utros a hovorila som ze som mimo) ja ze no viete idu chyry ze som u nasich, a on ze: ano na Modrom koniku :slight_smile:
22. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka ano som sama doma od stvrtka rana,uz neviem co mam od nudy robit...zase na nakupy???aj mne teda nieco kup :grinning:

Log super ze sa mas fajn,ani zle ti nebyva?a co emka?
22. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zle mi nebyva, nastastei, klop, klop :slight_smile:
ja pojdem tiez na nakup, ale len potravinovy, aj ked ... ked uz budem v Avione, kuknem tehu podprdu, lebo tie prsa sa stale zvacsuju a zvacsuju, zachvilu budem Lolo Ferari ci ako sa volala ta nestastnica :wink:
22. aug 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi,no tusim nadalej sleduju konika vo FC,maju prehlad o vsetkom:grinning: :grinning:
logi,len to nie s tymi prsiami

a co by si chcela pre Lauru? co ti mam kupit :grinning:

ako zase? ved musim vyuzit,ked je moj doma,nech ideme von a nieco pozriem aj pre deti :grinning:
22. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nas sleduju, Big brother watching you :slight_smile: ale nemozu sa stazovat, su tu na nich same pozitivne referencie
vealm, a ja mam vybrate jedno meno a to Laura :slight_smile: lebo babulky isli do bruska na Lauru :slight_smile:
22. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka ale nic,to len zo srandy...ja si potom odkupim od teba vecicky,ked to bude dievca,lebo ty budes mat potom chlapcov :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Log tak budu dve Lauruse tu u nas :grinning:
22. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam :slight_smile:
22. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam,ok,tak odkladam vsetko pre teba :grinning:

log a druhe meno? ake bude,ak budu dve baby? inak bol by pekny aj parik,nie? to tu v teme este nemame :grinning:
22. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druhe zatial neviem, resp. chlapcenske, moj muz povedal, ze sa so mnou zacne bavit o menach az ked budeme vediet pohlavia
ale stale sa mu pacil Tomas - aj ked je to moj brat, no uvidime
inak podprdy nula bodov, nic som nekupila a ty?
22. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka dobre teda :grinning:

Log tak teda dalsi tomas,mau ma tomasa,ja chcem tomasa a aj vy.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok