Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

peggyyy
8. okt 2009

veam tak to je super, že je všetko ok, teším sa s tebou a nechápem prečo nám nechcú spraviť tie uzv 😠

veam
8. okt 2009

Ja to tiez nechapem ved v 36tt sa ma robit posledny velky aj v tehu knizke to je...a oni takto 😠

veam
8. okt 2009

Sa im uz asi s nami nechce obtazovat... ☹

mici11
9. okt 2009

Dobre ranko,

Veam so rada, ze je vsetko Ok. A preco vam nerobia utz? Mne robili, od 36tt som chodila na poradnu kazdy tyzden a aj sono mi robili, aj prieitoky.
Baby ved coskoro tu mame nove babatka, aj vam trosku zavidim, je to neopakovatelne take male babatko 🙂 😉

veam
9. okt 2009

Ahojky...

Mici ja to tiez nechapem,nasposledy mi robil utz v 32tt...mozno mi teraz budu robit utz v nemocnici,neviem,ani mi nekontroloval krcok,iba ten vyter zobral...
Nemas co zavidiet,ved ty uz mas svoj pokladik doma a onedlho mozes mat aj dalsi 😀

babulka123
autor
9. okt 2009

ahojte,.. normalne vam zavidim.. hehe presne ako pise Mici je to neuveritlne neopisatelny pocit ten malinky uzlik.. ked si spomeniem na to ako mi bolo teplo a fucala somm a nadavala nech to uz skonci , a ked som rodila tak bolo dost chladno a prsalo a bolo v podstate super, tak by som chcela byt tehu znova.. hehehe
a pevne dufam ze sa mi to v zivote este aspon 1x podari.. ale troska neskor..

mici.. neviem ci som sa pytala alebo nie ale skusala si ten nutrilon pre lepsie zasytenie?
skus mi pls. napisat v akych casoch tvoj Samko asi papa cez den , malej budem musiet asi zvysit davky na 150, 130 jej uz nestaci..

mici11
9. okt 2009

Veam , vies ten pocit ked prvy krat uvidis svoj malicky uzlik 😉 🙂 No za taky rok rok a pol by som chcela byt znova tehu 😉 uvidime, uz aj toto bol maly zazrak.........
Babulka neskusala som ten nutrilon, lebo my papame AR, aby negrckal, ale kamoska ho velmi chvali 😉 Ked bude mat Samko 5 mesiacov chcem ho vyskusat, a ak bude stale vrackat, tak budeme papat AR 2.
Samko vstane okolo 6:00 spapa 130ml, potom po 9:00 150ml.Okolo pol jednej papa mrkvicku troska a stiahne 130ml nutrilonu, o pol stvrtej 150ml, o pol siedmej 130ml nutrilonu a o osmej papa kasu. Hodinka hore dole....teda ako kedy...
Babul ved skus jej zvysit, uvidis co ti spravi, ja ked som davala Samkovi cely den 150ml, tak vzdy nieco nechal, takto spapa vsetko 😉

babulka123
autor
9. okt 2009

ona zje rano 130, este mrnci ale dam jej dudel a je ticho..

potom spi a je az okolo pol 12 pol1 podla toho kedy sa zobudi a potom kazde 2 - 2.5 hod. 130.
a ked som citala teraz ze by nemala tak casto jest resp. by mala za den zjest len 150ml na 1kg vahy tak mi to nevychadza..

mauzos
9. okt 2009

ahojte 🙂

Babul ved jej skus este dorobit 30, ked ti mrnci a uvidis, ci vypije. Zrejme jej fakt nestaci, ked chce tak casto papat. Nasi tak tiez zo zaciatku papali, ze som im dorabala po 30 a zistila som kolko potrebuju, aby vydrzali aspon 3 hodky.
My sme skusali ten Nutrilon na dlhsie zasytenie davat na noc asi ked mali mali 2 mesiace, ale zrejme ich z neho bolelo brusko, lebo sa casto budili a plakali, tak som ho prestala davat. On je asi vhodnejsi az neskor.

jvo
9. okt 2009

babul nasa mala tusim nikdy nezjedla tych 150 na kg vahy takze to neries daj jej tolko kolko chce ale fakt je ze to UM by sa nemalo dat skor ako po 3 hodinach, napr. ja ked som emmke davala kazde 3 hodky tak mi grckala a zacala jest malo tak som jej to predlzila na 4 hodky a bol klud len ty mas asi problem ze mala si pyta skor, tak jej skus dat tak ako pise mau troska viac a uvidis
babul tie fotky do FC si posielala postou alebo mailom?

babulka123
autor
9. okt 2009

mailom..

oki tak skusim jej este dorobit. lebo ked potiahne tych 130 a vyberem jej flasku tak place teda viac menej sa certi, dam jej dudel a je ticho..

mauzos
9. okt 2009

tak podla mna este chce, ak by bola napapana tak by mala byt spokojna 😉

petkaerdal
9. okt 2009

ahojte,u nas od rana poprcha,tak mam aj taku spavu naladu dneska 😖

ja sa uz chystam 4 mesiace poslat do fc fotky a nic,ale zajtra ich uz idem vyvolat a posielam do albumu 🙂

u nas bola dneska dost blba noc,taka uz davno nebola,celu noc baby mrnkali a to vcera malo pospali cez den,nespali dobre

loginka
9. okt 2009

cavelos 🙂
vcerajsi morfologicky dopadal ok, sa tesime 🙂 a dr nam potvrdil nasho fesiho a slecnu 🙂 mozte kuki na fotky 🙂
o tyzden dalsi utz-3D
joj baby ved vam je uz hej, to najtazsie (predpokladam) mate za sebou, ale je pravda ze tehotensky stav je az na male detaily nadherny 🙂
veam, peggy drzrte sa!!!

mici11
10. okt 2009

Dobre upršane ranko,

Logi, tak super,ze je vsetko ok a tesim sa, ze s tebou ze ti potvrdili fesiho a slecnu 😉
Baby ako vam spinkaju dietky po kasi? Mne Samko sice spinka celu noc, ale tak nekludne prehadzuje sa stale. Vcera som mu dala kasu poobede a na vecer nutrilon a bol kludnucky. Skusim to este dnes a uvidim ci je to ozaj tou kasou, alebo zubkami, ze je taky nekludny...Pytam sa ho na to, ale nic mi nepovie 😀 😀 😀

veam
10. okt 2009

Ahojte...

Log tak este raz gratulujem k pariku a su zlatunki...som rada ze je vsetko ok a tesim sa na dalsie foto z 3D a tvojho bruska,uz ho tolko netaj... 😀

babulka123
autor
10. okt 2009

mici nekomunikuje??? no strasne. hehehe pockaj ked mu budes este hovorit nech je chvilku ticho.. heheheh

idem na vikend k nasim , budem tam aj spat, no to bude radosti, este o tom nevedia.. hehehe

babulka123
autor
10. okt 2009

log parik.. to je super, ja mam tak sestrenicu a bratranca, sice uz maju 23 rokov ale taky su svetovi.. prepojeni.. nejako zabudli tu pupocnu snuru odstrihnut medzi nimi.. uvidis ake to bude suepr

mauzos
10. okt 2009

ahojte 🙂

Mici ale to sa ho musis pytat jeho recou a nie dospelackou 😀 😀 Moze byt, ze je pre neho tazka kasa na noc, nasim tak bol ten zasycujuci Nutrilon, tiez nekludne spali. Ved tebe aj tak pekne spinka, tak mu mozes kludne davat cez den, alebo aj vobec, ked mu este chuti mliecko. Nasi uz zacinaju vymyslat, prikrmy im asi viac chutia ako mlieko, ved sa ani nedivim, ani ja by som ho nepila 😀 Dnes som vyskusala dat do zeleninky kuracinku, ale bezuspesne, par lyziciek sice popapali ale potom rev ☹

Babul uzi si to u rodicov a oddychni si 😉

veam
10. okt 2009

Babyyyyyyy nesiem vam novinku...kde ste zase vsetky???

Máme tu dalsi prirastok Peggyyy dnes porodila malu Veroniku moju menovkynu 😀 ...mala ma 48cm a 3,2kg,obe su v poriadku 😀

petkaerdal
10. okt 2009

ahojte,
gratulujem pegg 😉 ,vela zdravicka Veronike 😀

veam a co nemas blizsie info,co tak zrazu?

emka1
10. okt 2009

ahoj veam, jeeeej, no to je super novinka 😵
peggyy to uz ma za sebou, srdecne blahozelaaaam aj ja k malej slecne 😵 😵

veam
10. okt 2009

No rano,ze mala nejake bolesti krizov,tak ju odviezli do porodnice a mala uz je na svete,porod ze zvladla v pohode,ze to nebolo nic strasne...malu dali na chvilu este do inkubatora a nic ine uz neviem...ked budem vediet viac dam vediet...

veam
10. okt 2009

A inak si vybrala pekny datum 10.10.... 😀

veam
10. okt 2009

Emka a ty ako sa nam mas?dlho si sa neozvala,uz sa ti polepsilo?

mauzos
10. okt 2009

peggy velika gratulka k Veronike, prajem hlavne vela vela zdravicka, mamine vela mliecka a nech ste cim skor doma pri tatikovi 😵

petkaerdal
11. okt 2009

ahojte,dobre ranko

tak mne sa dneska baby zobudili na krmenie o 6 😀 😀 😀 uvidime,ci im to ostane,som nechapala ,ked som pozrela na hodiny

mici11
11. okt 2009

Ahojte,

Jeeeeeeeeeeej Peggy je mamina, gratulujem a velmi sa tesim 🙂 😉
Peti tak super 🙂
No ja som nedala zase na noc kasu, ale len nutrilon a Samko spi sice o nieco kludnejsie, ale o pol tretej !!!! sa zobudil, ze je hladny a to sa este nikdy nestalo 😅 Takze dnes skusim opat kasu na veceru, nutrilon mu zrejme na noc nestaci...
Babul no nekomunikuje, teda aj ano len mu nerozumiem 😀 😀 😀 povie nieco take ako icpfuuuuuuuuuuu a oprska ma slinami 😀 😀 😀 a velmi sa z toho tesi.
Mau no ucim sa jeho rec 😉 a nutrilon mu nestaci uz....takze skusim to opat s tou kasou...

loginka
11. okt 2009

aaaaaaaaaaale, taka spravicka necakana, blahozelaaaaaam Peggy 🙂

petkaerdal
11. okt 2009

mici a preco si dala Samkovi na noc mliecko?