Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
8. máj 2009

neboj peti, ja tu stale nakuknem 😉

mici11
8. máj 2009

Aj ja stale nakuknem, slubujem 🙂 😉 Teraz sa vsak lucim, som uplne KO, idem zalahnut. Pekny vecer

mauzos
8. máj 2009

mici dobru nocku 🙂

petka uz tiez niekam zmizla 😒

vierka
8. máj 2009

petka - uz si tu asi neni, ale ja som potom odisla flakat... mladeho nemam doma, tak som nebola cely den doma, pred chvilou som prisla 😅
vo FC som bola v utorok, nafasovala som plnu igelitku injekcii (vid moj novy album) 😀 a od najblizsej mrchy (buduci tyzden) zacnam pichat 4 merionaly denne - kedze som sa priznala ze som pribrala a som s vahou tak na hranici, tak mi to doki pre istotu zvysil 😀 uz papam aj to kayanske korenie 😝 😀

petkaerdal
9. máj 2009

ahojte kocky 😉

tak ja som uz tusim 4 den bez liekov a infuzii,drzim sa statocne,bolesti ziadne,cize maternica je zatial aj bez liekov uplne kludna,len tak dalej a mozno sa dostanem aj domov,len nech sa mi to nezhorsi...povedali,ze mozno cez vikend,vizita este nebola,tak neviem

mau a mici,som rada,ze ma tu nenechate samu 😀 ,len aby som nakoniec ja mala casu 😝

Vierus,tak daj vediet,ked zacnes pichat,budem drzat palce 😉

vierka
9. máj 2009

petulka - velmi rada citam, ze sa drzis aj bez lieckov... ja som vedela ze ty s princeznickami sa budes drzat 😉 len tak dalej 😀
jasne, dam potom vediet 😉 ved mam u teba schovaneho toho bociana 😀

petkaerdal
9. máj 2009

ahojte,
tak ja som uz domka,uz ma pustili,comu sa velmi tesim,ale mam aj taky zvlastny zmiesany pocit,taky strach,ze niesom pod dozorom,o tyzden idem na kontrolu

ta zena,co bola so mnou na izbe s dvojickami je v 36tt a je maly vazia tolko isto,co moje male 🙂

mauzos
9. máj 2009

ahoj peti 🙂 super, tesim sa s tebou. Neboj, ved ked budes lezat tak to mas to iste akokeby si bola tam. Ja viem, ze doma sa tak lezat neda, ale snaz sa co najviac. No vidis, tak tvoje babule uz maju krasne vahy 😉

My sme si dnes schrupli do 11-ej 😲 Samozrejme s prestavkami na krmenie, ale uz davno som sa tak dobre nevyspala 😵

petkaerdal
9. máj 2009

mau ahoj,
musim lezat,nebudem nic robit naozaj,nech tu je aj bordel,ale nechcem sa tam stvrtok zase vratit,ved este si tam polezim po cisarskom,tak take 2tt by som chcela vydrzat,fakt budem poctivo lezat iba

do 11? tak super,chlapci ti celkom pekne prespia 😉

kolko moze trvat to otvaranie sa? dr. ma ale upozornil,ze mi moze kedykolvek aj voda prasknut,tak aby som bola opatrna,dufam,ze to spoznam,ked sa to stane 😅

babulka123
autor
9. máj 2009

peti parada.. tesim sa ze si doma.. viem ze si si to velmi priala.. tak nech tam vydrzis co najdlhsie..

my sme boli dnes na oslave lebo znamy mali narodky .. tak som si zas len tak sadla a sedela.. ale dobre mi to padlo lebo sme sedeli vonku takze parada.. ale napriek tomu som vcera niekde prechladla, neskutocne ma boli hrdlo a priedusky... take teplo ked ide z vas ked dychate .. poznate to ? je to nechutne.. a este mi to ide aj na dutinyu .. no proste parada.. tak som zvedava ako to dopadne cele..

neviete mi nieco poradit co mozem aj ked som tehu? mimohcodom v pondelok sme sa s marekom bavili o tom ze aka parada ze som vobec nebola chora a v podstate ze som nebola chora ani nepamatam .. no a tu ho mas...
len dufam ze sa babatenku nemoze nic stat.. snad nie....
cmjuuuk

mauzos
9. máj 2009

babul my sme chori vsetci styria 😠 nastastie len soplime, dufam ze to neprepukne do nicoho horsieho. Malym odsavame sopliky odsavackou na vysavac. Dalsia super vec, ktoru si baby urcite zaobstarajte, ak este nemate. Ja som kupovala az teraz. Mala som taku rucnu balonikovu, ale to je strasna kravina, nic nevytiahne.
Mne cele tehu nic nebolo, tak ti ani neviem poradit co na to mozes zobrat.

babulka123
autor
9. máj 2009

mauzi.. no pekne.. tak to je vesele..
dufam ze vam to rychlo prejde..

no ja som tiez myslela ze ma to nepostrehne ale mylila som sa.. sakra.. len dufam ze to rychlo prejde..

mauzos
9. máj 2009

tak sa pekne liec. Uz si zistila co na to mozes?

pointka
10. máj 2009

Ahojte, pekne ranko.

Jeeej Petka uz si doma 🙂 Tak sa ti to splnilo, som velmi rada. Urcite si kludnejsia 🙂 a si OK? Sorry, vcera som nepisala, lebo sme boli u nasich na zahrade, potom este cesta domov, no som bola vystavena riadne.

Som si pozrela videa porodov, no neviem... neda sa rodit nejakym mavnutim carovneho prutika? Ja sa dost bojim ☹
Videla som aj cisarsky, no a ten mi pripadal taky najhumannejsi aj pre maminu aj babo. Petka, poviem ti, zavidim ti ten cisarsky ☹

petkaerdal
10. máj 2009

Dobra ranko kocky
poi,no som kludnejsia,velmi rada ,ale aj sa bojim,zrazu som mala taky zvlastny pocit,ked som sla domov,ze co urobim,ked sa mi nieco stane,ale zatial klop klop,bolesti ziadne,ale ozaj len lezim,drahy ma co robit,lebo je teraz taka moja domaca sestricka,vsetko mi musi podat do postele,nevstanem uz vobec,az na kontrolu,tak dufam,ze to este par dni takto vydrzime,zatial teda vsetko ok 😉

Poi,cisarsky mi zavidis? ja som mala to "stastie",ze vedla mna bola baba po cisarskom,ked som videla,co ma caka,som si povedala,ze boze,ako toto zvladnem a prezijem a na druhej posteli po normalnom porode ,ta hned behala,zatial ,co ta po cisarskom sa trapila v bolestiach...asi sa treba bat oboch 😅 😅 😅

mau,tak skore uzdraveni prajem a co to je za odsavacku na vysavac??? 😕 😕 ja mam tiez tu obycajnu,len ten balonik

mauzos
10. máj 2009

ahojte dievcata 🙂
peti dakujeme, ja s Vladom uz sme OK, len mali maju este trochu sopliky, davame im aj kvapky do nosteka, tak snad to rychlo prejde ☹
Ta odsavacka je taketo nieco http://www.zdravotnicke-potreby-welnes.cz/index... a je fakt super. Ja som sa bala, lebo jeden koniec sa napoji normalne na hadicu od vysavaca a druhy das malemu do nosteka. Ale vsetky baby si to chvalia. Ta balonikova je uplne naprd, s tou sa neda vytiahnut ani jeden soplik, nechapem ze take nieco vobec vyrabaju.
Uzi si obskakovanie draheho, potom na to uz dlho nebude mat cas 😉 Budete obskakovat obidvaja okolo princezniciek.
A co sa tyka porodu neviem porovnat, ale je to individualne, kazda baba to znasa inak. Pre mna bol cisarak hroza, ale prirodzeny by bol mozno este horsi, takze tak 😒

babulka123
autor
10. máj 2009

tu odsavacku tusim kupim aj sebe teraz... baby keby ste ma videli., viete ako vyzeram.. strasne.. normalne uvazujem o pohotovosti... ale ak nie tak zajtra klusem k lekarke.. strasne..

babulka123
autor
10. máj 2009

ze sa uz babatku nemoze nic stat???

petkaerdal
10. máj 2009

mau,to normalne napojis na hadicu vysavaca? to im nevadi ten hluk?
ved to im musi aj zaludok vytiahnut,ved to je silne,nie 😕 😕 😀

mau po cisaraku si mala vyvod na cikanie alebo davali misu pod teba? bo ta kocna na izbe mala vyvod,to ma caka teda 😅

petkaerdal
10. máj 2009

babul,tak chod na pohotovost,ked ti je tak nedobre

babulka123
autor
10. máj 2009

peti ..nooo uvidim poobede lebo na pohotovost by som musela ist do BA lebo tu v samorine to nechcem riskovat.. uvidim.. pride poobede mamina tak som ju poprosila nech mi kupi kvapky do nosa a nieco na kasel a uvidime...

mauzos
10. máj 2009

ja som tu odsavacku samozrejme najprv vyskusala na sebe a vobec necitis, ze ti nieco taha, je to prijemne. Je to tak zvlastne urobene, asi tym, ze je to taka tenka hadicka, ze tam nie silny tah. Babul kup si, aj ja som si teraz odsavala, ked to na mna prislo 😀 😀
A hluku z vysvaca sa neboja, ale aj tak ideme kupit novy, lebo tento nam uz dosluhuje. Tak som vybrala taky supertichy, supervykonny, ktory aj dezinfikuje vzduch 😀
babul mas aj teplotu? Lebo my sme nemali, len klasicka nadcha.

petkaerdal
10. máj 2009

mau,tak teda sa mam aj ja popozerat po takej odsavacke,vravis,ze toto je blbost s tym balonikom 😖
predavaju to aj v obchode alebo cez net len?

babulka123
autor
10. máj 2009

mauzi..nemam teplotu .. nastastie.. asi ma len prefuklo a nejako mi to nesadlo...hehehe

petka.. kazda jedna moja kamoska kupovala tu vysavacovu odsavacku lebo tie rucne boli na prd.. ale ja si napr. chcem kupit aj taku tu rucnu, do tasky co nosis so sebou .. lebo napr minule tu bola kamoska a maly chrcaaaal lebo mal sopliky a nemala ako mu to odsat.. a tie rucne su lacne.. cize len pre zachranu na urgent zalezitost.. hehehe

petkaerdal
10. máj 2009

tak to ma nenapadlo,vidis,takze do tasky sa mi zide,ale tu vysavacovu pokokam niekde potom...

babulka123
autor
10. máj 2009

ani mna.. hehehe ale z praxe som zistila.. je to super, lebo vsetky maju teraz deti od 2 mesiacov do 5 rokov, takze zistujem vychytavky.. heheheh

petkaerdal
10. máj 2009

babul,ty mas uz 27tt?ja mam fakt pocit,ze tebe to ide rychlejsie,ako mne...ved ma dobiehas uz

babulka123
autor
10. máj 2009

hehehe tak pockaj.. hehehehe

nooo tesim sa s kazdym jednym dnom... velmi ...
stvrtok mam poradnu tak som len zvedava ako ta moja lonova kost, ci sa roztiahla este viac alebo nie.. ael uz to berem nejako sportovo..

petkaerdal
10. máj 2009

stvrtok idem aj ja na kontrolu do nemocky 😅 😅 😅 ,vzdy ma nechaju cakat 3 hodiny v cakarni a potom jasne,ze mi ctg zle ukazuje,ked male su nepokojne,ked tam tak dlho sedim,som zvedava,ci zase ostanem,zase pojdem aj s taskou 😝

este ta boli ta lonova? mna nic nastastie vobec,zatial klop klop

nepisala si Janke? ja som jej nepisala este,ze som uz doma

pointka
10. máj 2009

Petka, neboj, nejak to vydrzime 🙂
Aj ty, len sa ozaj sanuj teraz. Nech ta manzelicek obskakuje.

Ja zacinam byt z dna na den nervoznejsia a nervoznejsia... neviem sa prinutit ukludnit sa. Same zle veci mi chodia po hlave ☹ Normalne na prasky, nic pozitivne nevidim ☹