• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

4. novembra 2010 
mici,ja sa citim tiez nemotorna,ked chodim,ja musim len lezat,len tak mi je fajn v celku
uvidis teda zajtra,co nove ,daj nam hned vediet,budem cakat
19. máj 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti jasne ze dam vediet,slubujem. Idem si teraz trosku lahnut, lebo som uplne grogy, sedim uz niekolko hodin za PC a vsetko ma boli.
19. máj 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lazkaj a oddychni si,sa ti musi zle sediet pri pc,ja sediet uz nevydrzim vobec
aj ja som si trosku zdriemla
19. máj 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti no trosku som si oddychla, ale idem asi do sprchy a rovno pred telku. Nejak mi nie dobre. Inak nejak je tu chaba ucast,nase dvojickarky maju toho asi dost.
19. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne dnes nie je bohvieako dobre :frowning2:
zjedla som 2 kg melona a 1/2 kg jahod. brucho mam ako sud, nevladzem ani dychat :frowning2:
mici a preco chces v piatok rodit?
19. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poi tak to si si teda dala toho melonu :grinning: mnam aj ja by som si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co ja viem Poi prvy termin mam zajtra, a uz som otvorena na 1 prst. A je mi uz dost tazko. Ale uvidim co mi povie doky, hlavne aby maly bol Ok.

Baby zajtra sa ozvem, myslite na mna a dobru noc.
19. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mici fakt nejak nestiham posledne dni. Pisla som vas aspon pozdravit, pekne drzte pokope :wink:
19. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak ani mne nejak nebolo teraz dobre,ale uz to preslo nastastie,asi by som nemala ani varit :confounded:
poi uz aj ty si na melone? ja zjem kazdy den polku a brucho mam tiez vzdy,ako sud,plne vody a idem prasknut potom :grinning:

mau,do inych tem ale stihas,co? len sem nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti vcera ste tu mali taku sukromnu debatku s veam, ze som vam do toho nechcela skakat :grinning:
teraz krpci spia, tak som sa tu konecne dostala
19. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute...zase nemozem spat,isla som skoro spat a teraz som skoro hore...

Vcera som bola na kontrole po hospitalizacii u svojho gynekologa,nic mi nerobil,iba sa pytal ako sa mam a nieco mi zapisal do knizky,inak nic...Dnes idem na kontrolu do rizikovej do nemocnice tak snad sa dozviem viac...

Kto to tu uz chce ist rodit???Drzim palce...
20. máj 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dobre ranko :wink:

veam,mici by uz rada sla rodit a aj ja celkom,ale ja nemozem este :sweat_smile:

mau,ale ved ty si nasa,ty mozes skakat do debaty :wink:

mici,drzim palce na dnesnu kontrolu :wink:
poi,tiez drzim palce na kontrolu :wink:
20. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka mne nedrzis palce na kontrolu??? :grinning:

Mici uz moze a ty este pockaj chvilku :grinning:
20. máj 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam drzim drzim samozrejme :grinning:

co porabas,kedy ides?
20. máj 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja som tiež včera šmírovala,ale nejak nebolo čo písať...Teraz žabky spia,ja tlačím vianočku a bežím do sprchy kým môžem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Všetkým držím palce na kontroly :dizzy_face:
20. máj 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tvojka :wink:
si vianockova dneska? veru uz som ja dlho nemala :grinning:
20. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,

Takze uz som doma z poradni, maly ma hlavicku uz uplne dole v panve a otvorena som viac ako minule. Ale nespytala som sa na kolko :sweat_smile: Takze ak budem mat bolesti, alebo mi odtecie plodova voda tak mam ist do nemocnice a keby nie tak kontrola o tyzden. Boze to cakanie ku koncu trva najdlhsie :sweat_smile:
Mau, Tvojka ahojte rada vas tu vidim
Samozrejme aj Petku a Veam.
20. máj 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.

som tuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile: a nie v nemocnici :slight_smile:
huraaaaaaa, vsetko je v poriadku, mala ma 2,4 kg :slight_smile: pribrala za 2 tyzdne 0,5 kg!!!!
vody je dost, ze sa naplnila, vsetko je ok, placenta mi trosku preziera, ale ze to je uz v tomto tt normal.
krcok drzi, i ked ta vnutorna branka sa trosku otvorila, ale to z toho behania :slight_smile:
navrhla mi, ze ci chcem rodit 13. alebo 20.6. vtedy ze ma sluzbu :slight_smile:
Taka som rada, ze je vsetko OK, tak som sa bala :slight_smile:
20. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici,Poi,som rada,že máte dobré výsledky z poradní.Už to máte za pár,o chvílu už budete držať vaše detičky.Určite sa už neviete dočkať...ja som bola ku koncu strašne zvedavá ako budú vyzerať a aké budú mať miery :slight_smile:

Peti,tiež som dávno nemala vianočku a dnes som na nu dostala strašnú chuť,tak mi drahý kúpil.Inak dnes som sa vážila a mala som len 2kg navyše :confused: .Ale brucho mám ešte stále veľké...
20. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,super spravicka pointka,ze si domka a ze vsetko ok :wink:

mici,takze ty uz len cakas :grinning: :grinning: ,sme na tom podobne,aj moja ma hlavu az neviem kde uz dole a tiez mozem kedykolvek aj vodu cakat,ze odtecie...
20. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici, to som rada, ze sa to hybe :slight_smile: Kolko ma maly, nepovedali?
No zachvilku tu mas maleho pri sebe, ja este mesiac :slight_smile: Vydrzime, chcem aspon do 38tt vydrzat :slight_smile:
Mici drzim palce velmi!

Tvojka aj ja som rada, ani nevies ako, tak som sa bala. Trosku ma sice znepokojila ta pprezierajuca placenta, napisala, ze je triedy II-III, sice tomu nerozumiem, ale vravela, ze je to v norme
20. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka,tak sa pekne vratis aj na povodnu vahu,dufam,ze aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj pouzivas nejake tie stahovacie nohavicky,ci nie?
20. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti,mám jedny,tie nosím cez den a v noci klasika(je to otrava prať dookola,vy ste si to s tým pásom lepšie vymysleli)
20. máj 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka a neskusala si to na normalne gatky? ja by som to asi tak nosila
a pomaha to? porad

ja este nemam nic take kupene
20. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti,myslím,že pomáha,je to brucho také spevnené.A hlavnr ked idem von,tak to pekne drží,že mi neskáče huspenina na bruchu...vyzerám chudšia ako v skutočnosti som. :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kupim aj ja,dik za radu,nechcem mat skakajucu huspeninu :grinning: a tiez chcem vyzerat chudsia :grinning:
20. máj 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som si riadne pospala, ale v noci som nevedela :unamused: spat.
Poi super vysledky, tesim sa s tebou. Neviem kolko ma maly ja som sa dnes totizto zabudla spytat na vsetko :grinning: . Ano ja uz len cakam a cakam. Drahy vravi, ze by som mohla porodit cez vikend, aby to mohol ist poriadne zapit :grinning: :grinning: , tak uvidime ci mu maly vyhovie :grinning:
Tvojka presne, neviem sa ho uz dockat, som zvedava ako bude vyzerat, tie malicke prstiky......Furt ked pozriem v spalni na postielku, tak si ho tam uz predstavujem ako si tam spinka :slight_smile:
Petulka mi asi porodime naraz :grinning: A ja tiez budem nosit tie gatuse, lebo chcem tiez vyzerat chudsie :wink: Inak uz 3 tyzdne som nepribtrala ani deko, stale mam + 11kg :confused: nechapem, ale tesim sa.
Baby kedy vam prisli veci z deti raja? Ja si to uz nepamatam a este som nieco doobjednavala a stale nic :confused:
20. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici ,hm,zvlastne ze nepriberas,co nepapas?
mne to prislo do 7 dni tusim z raja deti....
20. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti praveze papam viac ako predtym, lebo uz mesiac nevraciam. Nechapem...
No ja som objednavala vo stvrtok a prisiel mi mail. ze objednavka sa spracuva a odvtedy nic :confused: , tak neviem. Este by mal prist mail, ze odoslane ci ako, nie?
20. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jej zavolaj mici,je to mlada kocka,je velmi mila...ja si uz nepamätam,ale prisiel mi tusim aj mail,ze uz bol kurier vyslany a ze na druhy den ho mam cakat..kludne jej brnkni,fakt je mila
20. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok pockam do piatku to bude tyzden a zavolam a dik za info.
Inak co porabas? Ja som si uvarila polievocku zeleninovu s krupicovymi haluskami. Chapes ja polievky nelubim :sweat_smile: :grinning:
Ozaj co Babulka daaavno tu nebola, kde sa flaka? Dufam, ze je ok
20. máj 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok