Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
25. máj 2009

ahojte 😉

myslim,ze s Jankou porodime priblizne v rovnakom case,tiez mam pocit,ze od ukonceneho 36tt mi chceju naplanovat cisarsky,uz sa tesim

veam,este nikto,mici ma prednost,to sa rozrastieme o jedneho chalana 🙂 a potom som na rade ja a Janka ,to nam pribidnu 4 deticky naraz 😀

ako sa mas ty?

veam
25. máj 2009

Ja sa mam celkom fajn,papkam,uz som pribrala 2kg za tyzden 😀 😀 😀 ...uz by aj stacilo na chvilu

pointka
25. máj 2009

ja chcem rodit posledna 🙂 chcem, aby mala mala cez 3 kg 🙂

ozaj ako sa ma Janka, neviete?

veam, ja to zvladam celkom dobre, po vonku chodim co najmenej a nemam tak velke brucho.

veam
25. máj 2009

Poi ale nenavyberas si,kedy sa male vypyta vtedy to bude...a inak posledna tu bude rodit babulka a potom ja.

Kolko teraz ma mala?

pointka
25. máj 2009

veam, v stredu mala 2,4, tipujem tak 2,5 ma teraz.

veam
25. máj 2009

No to uz ma dost,to uz neni taka malicka,neboj ona este podrastie 😀

pointka
25. máj 2009

ved to su tie 3-4 tyzdne 🙂

ja som sa tiez tak pekne zacala prejedat po nemocnici, nieco na tom fakt bude, co nam tam davali 🙂

veam
25. máj 2009

Tak este vydrz Poi...no ja sa obcas riadne prejedam,az si hovorim,ci mi nahodou nesibe...

Baby je normalne aby ma este obcas bolelo podbrusko?

pointka
25. máj 2009

a ako ta boli?

prejedaj sa, ja sa teraz prejedam a mala mi krasne rastie.
v stredu mi doki vravela, ze mala bola na pokraji podvyzivenia, ta nemocka u mna bola naozaj potrebna a prospesna.

Teraz jem naozaj cely den v kuse.
Teraz som si to tak odsledovala, je to ako ked bude mala na svete a koji sa asi kazde 2 hodiny.
Ona spi, potom za dve hodky sa zobudi, tak sa idem najest (vtedy papa aj ona) potom zaspi a zase o 2 hodky je hore, tak zase idem jest.

veam
25. máj 2009

To ma iba obcas zaboli,hlavne ked nieco zjem,vysvetlujem si to ze babo si berie ziviny a rastie,tak sa mi roztahuje aj maternica...

Poi tak len pekne papkaj,aby bola mala krasna baculka 😀

pointka
25. máj 2009

veam, to je ok, robi to asi brusna stena, sa ti roztahuje, mne to robilo tiez dost casto.
papam, len to je narocne stale nieco vymyslat, kazdy den chodime do potravim, manzekl bol vcera zufaly, lebo som uplne vsetko doma pojedla, proste nemali sme doma uz nic co zjest tak narychlo 🙂

mauzos
25. máj 2009

Ahojte baby 🙂

Poi, Janka mi vcera pisala, pisala som to vcera vecer, precitaj si 😉

veam
25. máj 2009

Poi tak to musi byt u vas sranda,ale ved to robis pre malu,tak to je ok,ja tiez len rozmyslam co by som dala zase do tej huby...

pointka
25. máj 2009

mazou idem pohladat diky 🙂

veam, je to ozaj narocne vymyslat co by som dala do huby 🙂

veam
25. máj 2009

Ja som si na ranajky spravila krupicu a teraz som este zozrala velky pomaranc,nebol moc dobry ale co uz... 😀

Ahoj Mau...ako chlapi???

pointka
25. máj 2009

takze janka asi za tyzden bude mat babatka 🙂
pekne vahy maju drobci, tie lieky ozaj nie su velmi dobre, tak jej velmi drzim palce!
chuda uz tusim treti tyzden tam taha. ju prijali vtedy ked mna pustili, tusim lezala o dve izby dalej od mojej, tam niesli ten gynipral s pristrojom 🙂

pointka
25. máj 2009

veam aj ja som krupicova v poslednej dobe 🙂

veam
25. máj 2009

Ja ani nie,to ma len dnes rano napadlo,nechcelo sa mi ist do obchodu,tak som si spravila co dum dal... 😀

pointka
25. máj 2009

veam aj ja velakrat improvizujem 🙂

veam
25. máj 2009

A ty to este zvladas v praci?

pointka
25. máj 2009

veam uplne v pohode, ja sa ani necitim tehotna, iba to brucho mi trci a mala kopne inak nic 🙂

veam
25. máj 2009

Tak to mas uplne super tehotenstvo,normalne ti zavidim...ani unavena sa necitis?

pointka
25. máj 2009

nie, nie som, praveze nedokazem len tak lenosit, mne vyhovuje byt taka aktivna, vobec sa mi ani spat nechce. Vcera som mala sice taky vynimocny den, som lezala a spala vela, ale to len preto, ze som bola leniva a nic sa mi nechcelo.

No super ako super. Bola som v nemocnici asi 1,5 mesiaca dokopy, 5 krat, tak aspon tymto sa mi to vynahradza 🙂

veam
25. máj 2009

Ale hlavne ze je vsetko v poriadku Poi...

Idem si lahnut lebo ma boli chrbat...pa zatial

petkaerdal
25. máj 2009

ahojte,
pisala mi Janka,ze coskoro bude uz maminka,ze dr. povedala,ze jej spravia sekciu niekedy v blizkej dobe,ze by sice potiahla aj dlhsie,ale nemozu ju moc dlho drzat na gyniprale,ta ho chuda ma stale napichnuty 😖
chalani vazia 2500 a 2200g
pozdravuje vas 😉
tak jej drzme palce 🙂

pointka
25. máj 2009

petka, no super, ja by som bola taka nervozna 🙂

mauzos
25. máj 2009

peti ani ty si necitala, co som pisala vecer o Janke? 😀 😀

petkaerdal
25. máj 2009

ahoj mau,ja som to citala,preco?
dneska mi ona pisala sama,tak som to tiez sem dala 🙂

mici11
25. máj 2009

Ahojte, tak uz som tu, mala som nejake papierovacky, des neznasam to 😝
Mau, Peti diky za info o Janulke, jej chalosi maju pekne vahy, takze co chvila ich pri sebe 😉 A samozrejme ju pozdravujem.
Veam ahoj, ty len pekne papaj, ked ti chuti. Mne chuti posledne 2 - 3 tyzdne, tak sa vytesujem, lebo to vracanie je desne.
Pointka ahoj moja ako sa citis?

Inak ja dost mizerne, pobolieva ma podbrusko, zle sa mi spalo a picha ma zo spodu. Uz nech je streda

petkaerdal
25. máj 2009

mici ,aj mne sa zle spalo,celu noc som sa budila na bolesti bruska 😢 drahy chcel ist uz do nemocky,tak som sa bala,ale uz mi je dobre,mam pocit,ze sa mi to dalej spusta pomalicky

inak Janka sa pytala na teba,tak som jej povedala,ze ty si pockas na nas dve 😀