Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
19. máj 2009

mici,ja sa citim tiez nemotorna,ked chodim,ja musim len lezat,len tak mi je fajn v celku
uvidis teda zajtra,co nove ,daj nam hned vediet,budem cakat

mici11
19. máj 2009

Peti jasne ze dam vediet,slubujem. Idem si teraz trosku lahnut, lebo som uplne grogy, sedim uz niekolko hodin za PC a vsetko ma boli.

petkaerdal
19. máj 2009

lazkaj a oddychni si,sa ti musi zle sediet pri pc,ja sediet uz nevydrzim vobec
aj ja som si trosku zdriemla

mici11
19. máj 2009

Peti no trosku som si oddychla, ale idem asi do sprchy a rovno pred telku. Nejak mi nie dobre. Inak nejak je tu chaba ucast,nase dvojickarky maju toho asi dost.

pointka
19. máj 2009

ani mne dnes nie je bohvieako dobre ☹
zjedla som 2 kg melona a 1/2 kg jahod. brucho mam ako sud, nevladzem ani dychat ☹
mici a preco chces v piatok rodit?

mici11
19. máj 2009

Poi tak to si si teda dala toho melonu 😀 mnam aj ja by som si dala 😝 Co ja viem Poi prvy termin mam zajtra, a uz som otvorena na 1 prst. A je mi uz dost tazko. Ale uvidim co mi povie doky, hlavne aby maly bol Ok.

Baby zajtra sa ozvem, myslite na mna a dobru noc.

mauzos
19. máj 2009

ahojte 🙂
mici fakt nejak nestiham posledne dni. Pisla som vas aspon pozdravit, pekne drzte pokope 😉

petkaerdal
19. máj 2009

ahojte,
tak ani mne nejak nebolo teraz dobre,ale uz to preslo nastastie,asi by som nemala ani varit 😖
poi uz aj ty si na melone? ja zjem kazdy den polku a brucho mam tiez vzdy,ako sud,plne vody a idem prasknut potom 😀

mau,do inych tem ale stihas,co? len sem nie 😝

mauzos
19. máj 2009

peti vcera ste tu mali taku sukromnu debatku s veam, ze som vam do toho nechcela skakat 😀
teraz krpci spia, tak som sa tu konecne dostala

veam
20. máj 2009

Caute...zase nemozem spat,isla som skoro spat a teraz som skoro hore...

Vcera som bola na kontrole po hospitalizacii u svojho gynekologa,nic mi nerobil,iba sa pytal ako sa mam a nieco mi zapisal do knizky,inak nic...Dnes idem na kontrolu do rizikovej do nemocnice tak snad sa dozviem viac...

Kto to tu uz chce ist rodit???Drzim palce...

petkaerdal
20. máj 2009

ahojte,dobre ranko 😉

veam,mici by uz rada sla rodit a aj ja celkom,ale ja nemozem este 😅

mau,ale ved ty si nasa,ty mozes skakat do debaty 😉

mici,drzim palce na dnesnu kontrolu 😉
poi,tiez drzim palce na kontrolu 😉

veam
20. máj 2009

Petka mne nedrzis palce na kontrolu??? 😀

Mici uz moze a ty este pockaj chvilku 😀

petkaerdal
20. máj 2009

veam drzim drzim samozrejme 😀

co porabas,kedy ides?

tvojka
20. máj 2009

Ahojte,
ja som tiež včera šmírovala,ale nejak nebolo čo písať...Teraz žabky spia,ja tlačím vianočku a bežím do sprchy kým môžem 😝
Všetkým držím palce na kontroly 😵

petkaerdal
20. máj 2009

ahoj tvojka 😉
si vianockova dneska? veru uz som ja dlho nemala 😀

mici11
20. máj 2009

Ahojte babenky,

Takze uz som doma z poradni, maly ma hlavicku uz uplne dole v panve a otvorena som viac ako minule. Ale nespytala som sa na kolko 😅 Takze ak budem mat bolesti, alebo mi odtecie plodova voda tak mam ist do nemocnice a keby nie tak kontrola o tyzden. Boze to cakanie ku koncu trva najdlhsie 😅
Mau, Tvojka ahojte rada vas tu vidim
Samozrejme aj Petku a Veam.

pointka
20. máj 2009

Ahojte.

som tuuuuuuuuuuuuuu 🙂 a nie v nemocnici 🙂
huraaaaaaa, vsetko je v poriadku, mala ma 2,4 kg 🙂 pribrala za 2 tyzdne 0,5 kg!!!!
vody je dost, ze sa naplnila, vsetko je ok, placenta mi trosku preziera, ale ze to je uz v tomto tt normal.
krcok drzi, i ked ta vnutorna branka sa trosku otvorila, ale to z toho behania 🙂
navrhla mi, ze ci chcem rodit 13. alebo 20.6. vtedy ze ma sluzbu 🙂
Taka som rada, ze je vsetko OK, tak som sa bala 🙂

tvojka
20. máj 2009

Mici,Poi,som rada,že máte dobré výsledky z poradní.Už to máte za pár,o chvílu už budete držať vaše detičky.Určite sa už neviete dočkať...ja som bola ku koncu strašne zvedavá ako budú vyzerať a aké budú mať miery 🙂

Peti,tiež som dávno nemala vianočku a dnes som na nu dostala strašnú chuť,tak mi drahý kúpil.Inak dnes som sa vážila a mala som len 2kg navyše 😕 .Ale brucho mám ešte stále veľké...

petkaerdal
20. máj 2009

ahojte kocky,super spravicka pointka,ze si domka a ze vsetko ok 😉

mici,takze ty uz len cakas 😀 😀 ,sme na tom podobne,aj moja ma hlavu az neviem kde uz dole a tiez mozem kedykolvek aj vodu cakat,ze odtecie...

pointka
20. máj 2009

Mici, to som rada, ze sa to hybe 🙂 Kolko ma maly, nepovedali?
No zachvilku tu mas maleho pri sebe, ja este mesiac 🙂 Vydrzime, chcem aspon do 38tt vydrzat 🙂
Mici drzim palce velmi!

Tvojka aj ja som rada, ani nevies ako, tak som sa bala. Trosku ma sice znepokojila ta pprezierajuca placenta, napisala, ze je triedy II-III, sice tomu nerozumiem, ale vravela, ze je to v norme

petkaerdal
20. máj 2009

tvojka,tak sa pekne vratis aj na povodnu vahu,dufam,ze aj ja 😝

aj pouzivas nejake tie stahovacie nohavicky,ci nie?

tvojka
20. máj 2009

Peti,mám jedny,tie nosím cez den a v noci klasika(je to otrava prať dookola,vy ste si to s tým pásom lepšie vymysleli)

petkaerdal
20. máj 2009

tvojka a neskusala si to na normalne gatky? ja by som to asi tak nosila
a pomaha to? porad

ja este nemam nic take kupene

tvojka
20. máj 2009

Peti,myslím,že pomáha,je to brucho také spevnené.A hlavnr ked idem von,tak to pekne drží,že mi neskáče huspenina na bruchu...vyzerám chudšia ako v skutočnosti som. 😀 😀 😀

petkaerdal
20. máj 2009

tak kupim aj ja,dik za radu,nechcem mat skakajucu huspeninu 😀 a tiez chcem vyzerat chudsia 😀

mici11
20. máj 2009

Ahojte som si riadne pospala, ale v noci som nevedela 😒 spat.
Poi super vysledky, tesim sa s tebou. Neviem kolko ma maly ja som sa dnes totizto zabudla spytat na vsetko 😀 . Ano ja uz len cakam a cakam. Drahy vravi, ze by som mohla porodit cez vikend, aby to mohol ist poriadne zapit 😀 😀 , tak uvidime ci mu maly vyhovie 😀
Tvojka presne, neviem sa ho uz dockat, som zvedava ako bude vyzerat, tie malicke prstiky......Furt ked pozriem v spalni na postielku, tak si ho tam uz predstavujem ako si tam spinka 🙂
Petulka mi asi porodime naraz 😀 A ja tiez budem nosit tie gatuse, lebo chcem tiez vyzerat chudsie 😉 Inak uz 3 tyzdne som nepribtrala ani deko, stale mam + 11kg 😕 nechapem, ale tesim sa.
Baby kedy vam prisli veci z deti raja? Ja si to uz nepamatam a este som nieco doobjednavala a stale nic 😕

petkaerdal
20. máj 2009

mici ,hm,zvlastne ze nepriberas,co nepapas?
mne to prislo do 7 dni tusim z raja deti....

mici11
20. máj 2009

Peti praveze papam viac ako predtym, lebo uz mesiac nevraciam. Nechapem...
No ja som objednavala vo stvrtok a prisiel mi mail. ze objednavka sa spracuva a odvtedy nic 😕 , tak neviem. Este by mal prist mail, ze odoslane ci ako, nie?

petkaerdal
20. máj 2009

tak jej zavolaj mici,je to mlada kocka,je velmi mila...ja si uz nepamätam,ale prisiel mi tusim aj mail,ze uz bol kurier vyslany a ze na druhy den ho mam cakat..kludne jej brnkni,fakt je mila

mici11
20. máj 2009

Ok pockam do piatku to bude tyzden a zavolam a dik za info.
Inak co porabas? Ja som si uvarila polievocku zeleninovu s krupicovymi haluskami. Chapes ja polievky nelubim 😅 😀
Ozaj co Babulka daaavno tu nebola, kde sa flaka? Dufam, ze je ok