Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
13. aug 2009

Vierka inak este 5.1. mam meniny 😀 😀 😀 januar je velmi plodny mesiac. Rodia sa mudrucke, peknucke deti vid ja 😀 😀 😀
Ale nie to je jedno kedy, hlavne nech je zdravucke 🙂 😉

mici11
13. aug 2009

Peti v noci mi spava , stale takto myslela som do ze potiahol doobeda az do 10-tej 😉 , ze som si aj ja pospala.

vierka
13. aug 2009

petka - ako si len mohla zabudnut 😀 😀 😀

mici - no veru vidim, vidim... ze ked to bude v january, tak to bude krajsie a mudrejsie nez ja 😀 a mozno to ani po maminke blondave nebude 😀
no ved uvidim, hlavne nech je to vtedy ked sa bude babo pytat, nech je vsetko v poriadku a nech to nie je v decembry... v january to moze byt hocikedy 😀

veam
13. aug 2009

No kde ste zase vsetky? 😀 😀 😀

petkaerdal
13. aug 2009

ja som tu 😀

Vierka,zabudla som,ale ako si to napisala,tak som si spomenula,ze som ta jedla kazdy den na vianocke 😀

veam
13. aug 2009

ozaj petka a teraz ti uz vianocka nechuti?

petkaerdal
13. aug 2009

veam,od porodu som ju nejedla,nechuti mi nic,co som jedla v tehu 🙄

veam
13. aug 2009

🙂)) a baby ako sa maju?posluchaju?

petkaerdal
13. aug 2009

baby su celkom dobre dneska,pekne spolu spinkali poobede,este sa nam to nedari kazdy den,ale pomalicky ich ucim na to,teraz uz podriemkvaju, za chvilku pojdem krmit a pojdu spinkat

tvoja zabka poslucha? 😀

veam
13. aug 2009

No ani nie 😀 😀 😀 ...len vykopa stale,boxuje,vrti sa...uz ma aj tlaci na rebra

petkaerdal
13. aug 2009

no to ta bude tlacit,asi to bude aj neprijemne,co som citala..mna nekopkali do rebier,asi preto,ze boli dve,malo miesta 😀 ale raz som dostala taku supu do mechura,ze az 😀

veam
13. aug 2009

No Petka je to dost neprijemne,uz aj nadavam niekedy 😀 ...a uz si ani na macku nevidim,ked sa mam holit,to je nieco

petkaerdal
13. aug 2009

😀 😀 😀 pamätam sa na to,ked som si tiez na macku nevidela,drahy nech pomoze 😀 😝
mna raz holil moj a cela som bola dorezana 😀 ..alebo na slepo,potom zrkadlom skontrolujes 😀

super,ze si uz na nu vidim teraz 😀

petkaerdal
13. aug 2009

a vies si predstavit,ze by si tam mala deti dve? 😀

veam
13. aug 2009

No draheho som zavolala a musela som to po nom opravovat,asi je slepy 😀

petkaerdal
13. aug 2009

to moj sa zase tak snazil,ze som sa musela pouzit naplaste 😀

petkaerdal
13. aug 2009

idem pomalicky krmit,potom nakuknem este

veam
13. aug 2009

😀 😀 😀 to je sranda

petkaerdal
13. aug 2009

tu uz nikto asi neni,tak dobru noc

mici11
13. aug 2009

No ja som teraz nakukla. Bola som s malym u otca na dome, potom na velky nakup, to uz aj s drahym. Ozaj tie tesco fialove plienky su v novom obale, take zelene a su aj vylepsene. Vyzeraju velmi peckovo a v akcii za 9,90€. Tak som kupila i ked teraz mame 2 pampers active, co sme dostali, ale ved sa minu rychlo. Inak pampers active su dobre, ale tie sleep and play co som mala fakt hroza 😠 . Tak budem kupovat podla toho co bude v akcii, oboje su dobre.
Samko zaspinkal o 20:30. Dostal od mojej kamosky premietacku s melodiou, asi to tu uz niekto spominal. Paci sa mu velmi 🙂

Neviem ci este nakuknete niekto, ak nie dobru nocku 🙂

veam
14. aug 2009

Dobre ranko...stavame zienky uz je cas 😀

Ja som hladna ako vlk,cakam kym pride manzel z obchodu

babulka123
autor
14. aug 2009

ahojte, zas sme spinkali 6 hod. ja mam taku skvelu dceru,,,, dufam ze jej to ostane co najdlhsie

veam
14. aug 2009

Babul super,aspon sa vyspite. 😀

mici11
14. aug 2009

Dobre ranko,

Babulka, ostane 😉
Samko zaspinkal o 20:30 a vstal o 4:30 a potom o 8:00. A teraz sa hra s plienkou, rozprava jej a potom sa smeje, su na nej mackovia. Ty sa mu pacia od zaciatku. Aj v postielke ma macka Huga 😉 .
Chcela som ist do mesta, ale to pocasie 😠 ...
Veam a co dobre ranajkujes? Ja som si dala cerstvy cierny chlebik s maslom, este bol teply mnam mnam 🙂

peggyyy
14. aug 2009

dobré ránko prajem a dobrú chuť 😀

petkaerdal
14. aug 2009

ahojte,
mici aj ja mam premietacku,pouzivam kazdy den,super vec podla mna

moje potiahli zase do 10 😀

dneska ma moj volno,tak ideme na nejake nakupy

mici11
14. aug 2009

Peti aj Samkovi sa premietacka paci, podla mna tiez super vec 😉 . Co ides nakupovat? My sme boli vcera v tescu, furt tam malemu nieco kupim 😀

veam
14. aug 2009

Mici ranajkovala som take kolace plnene cokoladou a pudingom...teraz varim omacku

Pegg vitaj,ako sa mas?mala santi stale?

peggyyy
14. aug 2009

veam no šantí šantí
už mám doma postieľku len ešte nie je zložená, veci do nej sú objednané, komoda bude na budúci týždeň a rada by som šla teraz cez víkend pozrieť nejaký ten kočík no neviem či sa bude manželovi chcieť

veam
14. aug 2009

No super,takze uz nakupujete?to je radosti co?ja este par malickosti kupim a mam vsetko...manzel uz by ma najradsej zbalil do porodnice... 😀 😀 😀