Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
28. máj 2009

baby,mna strasne,dost silno picha v lavom boku,citit to tak nejak,ako po dlhsiom behu,v ziadnej polohe to neprestava..neviete co to moze byt???? pomoooc,nepoculi ste o tom???

mici11
28. máj 2009

Petulka to mna zvyklo v pravom boku, ale zial mi nepomohlo asi nic, potom to po case preslo. Moc som ti nepomohla ☹

Prisiel domov drahy, idem sa mu povenovat a potom este na chvilku pridem

petkaerdal
28. máj 2009

ja sa bojim,ci to niesu kontrakcie,ale brusko mam ok,je to presne bolest,ako po behu,ako pisem...
uz ma to boli ale 3 hodiny 😢

mici11
28. máj 2009

No mna to zvykne boliet, tak hodinku dve, tak neviem.

babulka123
autor
28. máj 2009

peti v nemocke mi hovorili ze kontrakcie su take za ta az prehne ale v kazdom pirpade ak to neprejde chod na pohotovost.. nemusi to byt nic ale moze.. ja neivem ja som to nemala zatial..

petkaerdal
28. máj 2009

ja to mam prvykrat ,nikdy ma takto nepichalo...
ked to neprejde,pojdem do nemocky urcite
najhorsie je to,ze to boli v kazdej polohe 😢
nechcem zakriknut,ale troska mi je uz lepsie

baby,inak ma stale prehana ,uz 5 den 😢 tiez neviem co to,nestava sa to pred porodom?

babulka123
autor
28. máj 2009

peti nestresuuuuj prosim ta..
max porodis horsie sa nestane..

petkaerdal
28. máj 2009

babul 😀
hej,ale nechcem doma zacat rodit 😀

nevies o hnacke pred porodom nic? nic take nejem z coho by to mohlo byt 😖

babulka123
autor
28. máj 2009

moze to byt ze sa ti zacina cistit telo.. tazko povedat..
sak ale nebooj rodit doma aj ked zacnes neporodis behom 5 minut.. takze klud, ak nieco sa zbal a chod do nemocky... teda zbal sa teraz.. aby si potom len zobrala tasku a hotovo..

petkaerdal
28. máj 2009

tasku uz mam zbalenu 2 mesiace 😀
a pred porodom sa cisti telo formou hnacky? 😕

babulka123
autor
28. máj 2009

petka netusim .. naozaj neviem len sa to moze podla mojho skormneho nazoru stat..

mici11
28. máj 2009

Petka neviem, ale prehana aj mna uz 2 dni. Ved keby nieco nevahaj a chod do nemocky.
Babenky idem sa venovat drahemu, rano teda nastupujem do nemocky,tak na mna myslite, nech mam chrobacika coskoro pri sebe a nech je vsetko v poriadku. Hlavne nase zlaticko. Notebook sice mam,ale pripojenie na net nie a v nemocke neviem ci je ☹ ak by bol ozvem , ak nie na vam poslem sms, ze co a ako. Myslite na mna a drzte sa pa 🙂 😉

babulka123
autor
28. máj 2009

mici myslim na teba.. velmi . drzte sa a urcite daj vediet budeme mooooc cakat..

petkaerdal
28. máj 2009

baby,mne sa to uz nezda,tie bolesti v lavej strane mi vystreluju do lavej strany chrbta,dost to boli a mam aj tu hnacku
mam pocit,ze to mam kontrakcie,ale len v lavej strane to citim..neviem,co mam robit...ja to neviem poznat 😢 😢 😢

stvura
28. máj 2009

Mi sme sa zacali snazit...sakris, dufam ze sa to podari, lebo mam hlavu v smutku co s robotou. Do BA sa mi vratit nechce kvoli sefke co uz rozkradla snad polovicu firmy a neoplati sa mi to tiez financne a casovo a v NZ som sice dostala ponuku, no bolo by to z dazda pod odkvap, lebo by som travila asi viac casu v robote ako doma. Tak neviem...len aby to vyslo.

babulka123
autor
28. máj 2009

petka. chod na pohotovost.. nech ta radsej pozru.. bude to lepsie.. halvne ak sa necitis dobre..

a kuk moj synovec.. aha.. https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

pointka
28. máj 2009

Ahojte,
pisala mi Petka, tak predsa to pichanie boli kontrakcie, isla do nemocnice, ide na cisarsky, bude mat babatka 🙂
Dam Vam vediet ak napise potom.

babulka123
autor
28. máj 2009

poi to vazne.. supeeeer.. sa tesim . prosim ta napis jej ze na nu velmi myslim.. vidis sak som aj dosla kuknut ze co ej s nou ..

pointka
29. máj 2009

Ahojte.
Petka ma uz babatkaaaaaa !!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Narodili sa niekedy okolo polnoci, presny cas neviem. Aylinka ma 2350g a Selinka ma 2850g, nie su ani v inkubatore. Vsetky tri su v poriadku!

Petka velmi ti gratulujem, uz mas drobcekov pri sebe 🙂 Tak sa tesim 🙂

mici11
29. máj 2009

Pointka predbehla si ma 😉 Akurat som chcela napisat 😉 Velmi sa s nou tesim. Ja sa chystam prave do nemocky, tak dufam, ze vam coskoro napisem nieco podobne. Majte sa tu zatial pekne a nenechajte nasu temu zapadnut prachom. Drzte sa zlaticka.

loginka
29. máj 2009

Petka, gratulujejeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babulka123
autor
29. máj 2009

juuuuj petka super.

vierka
29. máj 2009

Petiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujeeeeeeeeeem 😀 tak predsa len ako ten bocian prisiel ku mne tak tebe ho uz nebolo treba 😀 a som straaaaaasne rada ze ste vsetky v poriadku, drzkaj sa MAMINA 😀 😀 😀

mici - myslim na teba, drzkaj sa a potom daj vediet 😀

mauzos
29. máj 2009

juuuj Peti to je prekvapenie na rano ... az mi slzy vybehli, ze uz si maminou. Gratulujem k princeznickam, maju krasne vahy. Zelam vsetko dobre, hlavne vela vela zdravicka vsetkym trom, mamine vela mliecka a aby vas cim skor pustili domo k tatinovi. Dufam, ze coskoro pridas fotky, aby sme sa mohli pokochat 🙂

mici velmi drzim palce, aj mojim chalanom som nakazala 😀

veam
29. máj 2009

Ahojte...Vitam medzi nami nove tehule 😀

Petka to je super spravicka,moc ti gratulujem a tesim sa s tebou,konecne mas uz svoje babulky pri sebe,drz sa a myslim na teba... 😀

vierka
29. máj 2009

veam - to hadam bolo myslene aj na mna 😀 dakujem 😀

veam
29. máj 2009

Jasne vierka na koho ineho?este som tu zbadala loginku

tvojka
29. máj 2009

Petíííííí,gratulujem z celého srdiečka!!!želám princezničkám krásny život,veľa zdravíčka a tebe samozrejme tiež a veľa mliečka!cmuky Aylinke a Selinke!!!

babulka123
autor
29. máj 2009

tvojka boze vy uz mate mesiac.. strasne to leti.. ved vcera si rodila..
mauzi ani nehovorim.. hehehe

babulka123
autor
29. máj 2009

tvojka .. su uzzzzzasne.