14 ročná dcéra stále myslí na sex. Aký máte na to názor?

saskahola
4. sep 2013

Ahojte ,moja dcera ma strnast rokov , a chodi teraz do 8. triedy. Minuly rok sa ucili na hodinach biologie všetko o sexe .. ale ona je s toho taka ina .... Stale ma dajake perverzne narazky , a vkuse sa smeje ako sibnuta !!! Všetko berie perverzne .. Ja chapem , je v puberte ... skusa co sa dda , kam sa ma usadit .... Nemam v nej taku doveru ... A este nieco .... Veľmi sa jej pacia chalani .. bojim sa ze je to na nu prilis skoro a s jedným ze vraj sa aj bozkavala .... ale ze iba tak .... ona hovori , ze je to nieco pekne ... ale mne to v jej veku pekne nepride ... ake mate na to nazory vy??? 🤐 🤐

lucinka1104
4. sep 2013

V 14 som sa tiež prvý krát bozkávala viac nebolo až v 18 , ale myslím že namieste je pohovoriť si o možných nasledkoch styku , porozprávať sa o tom , že nie s hocikým ...ale z lásky a nech ešťe aspon rok počká a potom jednoznačne antiku od 15 už dnešne baby beru bežne radčšej ako byť tak skoro babkou

nivi
4. sep 2013

no myslim, ze prvu pusu som mala aj ja za sebou v 14tich ci v 15tich. tak jasne ze robi narazky, puberta + to preberaju v skole a sexu je plno vsade. ako hovori lucinka1104 hlavne sa treba otvorene o vsetkom rozpravat. neviem aky s nou mas vztah ale ja s malou hovorim narovinu primerane jej veku a doverujeme si.
s HAK pre tak mlade baby nesuhlasim.

anjelicek26
4. sep 2013

Mne prijde cudne pisat raz, ze ma dcera strnast, potom 15 a zakladat rovnako uchylne otazky a mat nick saskahola 😝

https://www.modrykonik.sk/forum/pubertak/15-rocna-dcera-je-zalubena-poradite/

ginger_fox
4. sep 2013

určite to nemá z toho, čo sa učili na hodinách biológie a určite na hodine biológie nepreberali všetko o sexe. A ohľadne jej slabosti pre pervrz, to určite nie je získané, ale vrodené 😝 Ak je to teda naozaj perverz 😀
Mimochodom, to, že Ti povedala, že sa s niekým bozkavala je prejavom dovery voči Tebe...

tinki
4. sep 2013

tak čo počúvam okolo, tak v 14 rokoch je bežné sa bozkávať..myslím, že si len buduj dôveru v dcére..aby sa nebála ti čokoľvek povedať..Nič jej nezakazuj, aby sa nestiahla..Ja viem, je to tažké, hlavne v dnešnej dobe, keď pustíš telku a vkuse idú tie duchaplné reality šou, kde sa nerobí nič iné, len pretriasajú prsia a tak podobne..Ja mám tiež strach, že čo ma čaká.. 🙂
Ale tak z vlastnej skúsenosti, tiež som mala skoro frajera ale bolo to v hraniciach normálu a slušnosti..Myslím si, že v konečnom dôsledku je dobré, že je pred tebou otvorená..A to, že sa smeje..To je typické pre teeneger-ky..To mi aj manžel raz rozprával, že v istom veku mal strach z dievčat, lebo sa vkuse rehotali ako trafené..
Ak budete mať stále dobrý vzťah, tak nič nevyvedie..Tiež jej vysvetli, že ak by sa rozhodla niekedy intímne s niekým zblížiť, že existujú tabletky, ktoré by ste eventuálne mohli ísť spolu vybrať..A to, že má ešte čas, to ste sa už asi rozprávali. Musíš jej dôverovať..Teraz len objavuje svet.

amelie123
4. sep 2013

Tiež si myslím, že by si s ňou mala hovoriť. Vážny spoločný rozhovor, na trochu kamarátskej úrovni🙂 Mne taký chýbal a aj mojim kamoškám🙂 a tak sme mali bravo girl a podobne. našťastie sme všetky "dopadli" normálne🙂 málo rodičov zvláda taký ozastný rozhovor o sexe a ja sama som zvedavá ako to raz sama zvládnem. treba sa s dcérou porozprávať a vysvetliť, keď niečomu nerozumie, nie strašiť, že čo ju čaká keď to a keď tamto... tiež som sa prvýkrát bozkávala okolo tohto veku... nanešťastie na mňa brali starší chalani, ale ja som bola hanblivá a možno vďaka tomu som nezostala mladá a slobodná mamička🙂 a keďže mi mama nič nevysvetlila... ostali kamošky a bravo girl🙂fakt super škola🙂 myslim ze na TV Doma teraz zacne chodit seriál Tehotné v 16tich. mohli by ste si skúsiť spolu pozrieť. Hlavne ignoruj jej narážky, to je v puberte normálne🙂 Držím palce🙂

alienka000
4. sep 2013

jasne, ze je to normalne 😉 Ja som mala prvu pusu, ked som mala 11, sex v 17. Neboj, ked je rozumna, sama si zvazi.
Ale mala som kamosku, ktora uz od 15tich "pohlavne zila" a pritom aktualne jedna z najvacsich kapacit ake poznam 😎
Mne sa pacil pristup mojich rodicov, naprv mi v cca 9tich rokoch mamka vysvetlila menstruaciu a vsetko okolo a cca v 15tich, ked som zacala randit si ma s otcom zavolali a povedali, ze mi nejdu nic prikazovat, ale ze je vela nstrah a bla, bla... A ze ked nebudem mat na kondomy, radsej nech pridem za nimi a mi aj krabicu kupia, len nech si davame pozor 😀
Nechcem ta strasit ale aj prve kontakty s alkoholom a drogami zacinaju skor 🙂 Treba sa s tym zmierit a otvorene rozpravat. Pridu hadky a "nechapanie" oboch stran, ale tak to ma byt 😎

mocarabia
4. sep 2013

Píšeš o perverznostiach,čo to presne obnáša si nenapísala.Objavila svoju ženskosť a možno je na Tebe aby si jej s tým pomohla.Nerob nič,porozprávaj sa s ňou ako so seberovnou a potom uvidíš.

cmulinko
4. sep 2013

ak je tvoj prispevok pravdivy,tak tvoja dcera sa smeje ako sibnuta preto,lebo je viac ako pravdepodobne,ze tieto veci okolo sexu a dospievania pocula prvy krat...prepac,ale inak si to vysvetlit nedokazem.to na co clovek mysli ci nemysli sa neda ovplivnit a v tomto veku je to zvlast intnezivnejsie.myslim si,ze je celkom pochopitelne,ze 14 rocne nevedome dievca,ktore len nedavno bolo zavalene informaciami tohoto typu si zrazu nevie usporiadat veci v hlave a perverzne myslienky aj bez takehoto chaosu patria k tomuto veku.jednoznacne treba s nou hovorit,vysvetlit,naucit...aby sa nabuduce z jednej hodiny biologie ''nepocikala'' od smiechu.Otazku HAK pre dievca vo vyvoji nebudem riesit....lebo o niecom takom nebezpecnom mam jasno v hlave.

janesilver
4. sep 2013

neviem kolko rokov mas ty ale ta otazka predtym mi znie akoby to pisala ta 14, ci 15 rocna pubertacka

https://www.modrykonik.sk/forum/pubertak/15-rocna-dcera-je-zalubena-poradite/

aj ja mam dceru a uz teraz sa s nou otvorene rozpravam hoci je este len mala skolacka - jasne ze sa s nou o tom porozpravaj

sissy27
4. sep 2013

najprv si naštuduj, čo znamená slovíčko "perverzný" a potom sa rozhodni, či tam zaraďuješ svoju dcéru... sexuálne narážky ešte nemusia byť automaticky perverzné... ale z tvojich slov mám pocit, že v prvom rade nebude všetko v poriadku u teba, tak sa nečudujem, že nie je ani u dcéry...
inak teda neviem, čo všetko o sexe máš na mysli, že preberali v 7.ročníku na biológii, ale celkom určite viem, že rozmnožovanie ľudí a veci s tým súvisiace vrátane obrázkov je v učebných osnovách pre 3.ročník ZŠ (posledné 3 roky celkom určite)...

lesana88
4. sep 2013

aj ja som sa bozkavala ked som mala 14, dokonca 13, a aaano, bolo to pre mna pekne 😉 a nevyrastol zo mna ziadny perverzak hihi. sex som prvykrat mala tusim niekedy okolo 16-17. dnes, ked mam sama dcerku sa mi to zda byt skoro, no viem, ze to bolo vtedy pre mna prirodzene a sucast normalneho vyvinu a dospievania. moja mama bola v tomto ku mne otvorena, vedela som o antikoncepcii, o moznych rizikach...

myslim si, ze cim otvorenejsia k nej v tejto teme budes, tym jej to menej budem pripadat ako "zakazane ovocie" a lakat ju to.

m_ij_ka
4. sep 2013

pomôže jedine rozhovor, rozprávaj sa s ňou ako so seberovnou, na začiatok jej povedz to čo zaujímalo aj teba keď si mala štrnásť. Nezabudni si vypočuť aj ju keď sa bude chcieť teba na niečo spýtať.

tehula
4. sep 2013

v 14tich je uplne normalne, ze ludia sa zaujimaju o sex, ved dospievaju. Bud rada, ze je k tebe uprimna a zdoveruje sa ti. Mohla by si sa s nou viac rozpravat na tuto temu sexuality a nezosmiesnovat ju, ze je sibnuta, ci sa sibnuto smeje. Radsej sa sustred na rozhovor o moznej antikoncepcii.

denaalubos
4. sep 2013

@janesilver ja myslim ze si tu tiez @saskahola pekne zo vsetkych utahuje 😀 toto pise ciste decko presne to 14-15 rocne, pise asi o sebe mlada dama 🙂

whiterosses
4. sep 2013

toto píše nejaká puberťáčka isto kedže raz má dieťa 14rokov potom 15rokov ..ach jáj deti chodte spať radšej

wewe22
4. sep 2013

co je na tom cudne_ ked sme boli pubertaci na sexualne narazky sme premenili aj ked sa ucitelka skriabala na tabulu bo jej nesla dat dole 😀 😀 ale nebola som to len ja, aby bolo jasne, cela trieda plna pubertalnych blaznov, je to uplne normalne
to ze sa ti zverila je super a znamena to ze ma v teba doveru 😉
aj tak jej nezakazes nic len ju treba riadne poucit co vsetko so sebou sex prinasa a hlavne rizika
ak bude ona chciet tak bude sexovat uz zajtra 😒 a ty si nepomozes dolezite je aby to nemalo nasledky 😉

PS: ak si tieto slova citaju nejaky pubertaci co sa nudia dufam ze sa poucia, myslim ze ziaden z nich nechce sediet doma o 9mes s malym ukricanym nasledkom nerozvaznosti 🤐 😉

hviezdicka111
4. sep 2013

boze, deturence uz nemaju zas co ine na praci? len zakladat hlupucke otazocky a diskusie? 😀

sisaha
4. sep 2013

uz aby vam v škole naválali poriadneho učenia..., neboj prídu monitory a hned ta chichot prejde.. 😀

christtin
4. sep 2013

podla mna to píse nejaký uchyl 🙂

minnie55
4. sep 2013

Nejaký debilko sa zase nudí .....

cerez
4. sep 2013

Ktorý pubertiak sa nerehoce ako šibnutý? Každý sme si tým šibnutým obdobím predsa prešli. Že sa jej páčia chalani, je normálne. Snáď sa nemá pokukovať po dievčatách. Že sa bozkávala? Tak jej treba vysvetliť všetko čo sa týka týchto vecí a aj o sexe. A či už to píše skutočne nejaká matka svojho dieťaťa alebo samotné dieťa, ktoré si robí "možno srandu", odporúčam si naladiť stanicu DOMA a tuším od 9. septembra majú vysielať veľmi dobrú reláciu "násťročné mamičky". Vrelo odporúčam a hlavne pozerať a počúvať poriadne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

peruanec
15. jan 2014

Mne sa na tom "páči" len to, že dnes mamičky pomaly chodia s dcérami po pirulky v 14stich to, že podporujú pedofíliu (často ich vyhľadávajú starší páni) im už nevadí, a vôbec nechápem ako môžu spať s vedomím, že ju tam naťahuje ktokoľvek pod záštitou, veď spoznáva...a keď sa o xx rokov mamičky nedokážu vysporiadať ani s tým, že to už budú robiť 13 ročné, tak sa povie, nuž je to fakt treba to brať a zariadiť sa, tak už v 12stich im dajú pirulky a Viva Holandsko kde sa neustále pedofilná loby snaží o svoje...takýmto spôsobom to bude aj legálne a vôbec nie je to už vlastne ilegálno legálne??

To, čo to zanechá v 14,15 ročných deckách (nemyslite si, že tí ich mladí partneri alebo dospelý využívači im prejavia intímnu galantnosť) si neviete ani predstaviť...potom tu máme generáciu citovo chladných žien už v 16 stich...a nikto nevie prečo to ?

Najhoršie je na tom to, že tu spoločnosť podlieha mase. Jednoducho ľudia majú držať nejaké hodnoty dokonca aj vtedy ak to nedokážete zmeniť aj keby ste Vašu dcéru nedokázali udržať , vy jej to nemáte akceptovať ale stále jej ukazovať, že má hladať seba vo vnútri a má hladať chalanov takých alebo keď sa s niekým spoznávajú nech sa rozprávajú aj o citoch o skúmaní svojich hlbín nie len o skúmaní svojich orgánov...je ale smutné, že dnešná mamka vie pohotovo zaistiť fyzickú ochranu, ale duševné vedenie nie...nuž vivat MATERIALIZMUS a potom sa čudujeme neurotickým chorobám...ONO SA TO objavilo ako mor medzi tými mladými. A nie je nič horšie ako keď si myslíte, že všetko o mladíckej sexualite sú výmysli pubertiakov....ako terapeut som mal niekoľko prípadov zneužitia , znásilnenia zo sociálnej siete pokec, birdz..kde 13stka napíše , že ju volá von 20 ročný chlapec a 26 príspevkov sú výsmešné alebo podporujúce...žiaľ nie všetky príspevky sú výmysli ale realita ktorú málokto tuší. Ani neviete, čo tie vaše deti zažili.

mylove321
14. mar 2014

v 14 je skoro na bozky? no v tom veku moje rovesnicky niektore mali uz chut na sex a v 15 uz niektore mali za sebou prvy sex. cize pusa v 14 je v pohode. si divna, ze to rozoberas. neviem, co si mysliet o takych matkach

katarinka289
14. mar 2014

mylove321 ja zasa neviem, co si mysliet o matkach, ako si ty.Prvy srx v 15tich????? Teraz fakt neviem, ci je to dobou,alebo ludmi.Dceru by som z koze zodrala,keby som sa take nieco dozvedela.No verim, ze to nebude treba.Je to vychovou a ked ju niekto nezvladne, nech sa necuduje,ze dcera bude 16te narodeniny oslavovat,ako cerstva mamicka.A nepiste mi prosim nic o HAK. Ak take nieco date 15 rocnemu decku,tak fakt nemozete byt normalne.Nemyslim tym len tu zdravotnu stranku(posobenie HAK na vyvijajuce sa dievca), ale to, ze v tom vlastne neplnolete podporujete...

simona64858
22. aug 2015

Jzs to je traposina

katarina622
20. jan 2016

Poprosim vás o radu s manželom sa snažíme o bábätko ale mna to uz prestáva baviť... Asi ma zle spermie poraďte ľudkovia... Mam ist na umelé oplodnenie alebo si mam adoptovať decko ?? Do predu ďakujem za rady dievčence :*