Čo mám robiť, aby ma mali v triede radi?

malamrkvicka
23. máj 2023

Ahojte,čo mám robiť aby ma mali v triede radi ?

nique
23. máj 2023

A prečo si myslíš, ze Ta nemajú radi?

malamrkvicka
autor
23. máj 2023

@nique vyhýbajú sa mi nechcú sa so mnou kamoši mam iba jednu kamošku z tej triedy a veľa kamosiek z iných tried

s_o_n_i_k_e
23. máj 2023

keď som prišla do novej práce, tiež ma nik nepoznal a chcela som aby ma mali ľudia radi. Snažila som sa veľa počúvať a byť oporou. Snažila som sa vždy pomôcť, doniesla som niečo pod zub. To čo nik nechcel som sa ja ujala, nejako byť pre tých ľudí oporou a zároveň vedia, že sa môžu na mňa spoľahnúť a byť tu pre ľudí a ono sa to časom vráti 🙂 treba si hlavne veriť a keď nie, tak škola raz skončí a život sa posunie na inú úroveň 🙂

malamrkvicka
autor
23. máj 2023

@s_o_n_i_k_e ďakujem ale ešte 3 roky

s_o_n_i_k_e
23. máj 2023

@malamrkvicka treba si hlavne veriť, možno teraz je to to naj čo je priorita, ale časom na to prídeš, že sú dôležité aj iné veci ako to či má niekto bude mať tri roky rád 🙂 život nie je o tom, aby som sa trápil pred druhých ľudí, niekedy si len stačí povedať, všetci sú blázni len ja som to lietadlo 🙂 hlavu hore 🙂

malamrkvicka
autor
23. máj 2023

@s_o_n_i_k_e ďakujem 🤞❤️

s_o_n_i_k_e
23. máj 2023
malamrkvicka
autor
23. máj 2023
rainee
24. máj 2023

Ono je to tak, že buď ta berú alebo nie. A niekedy to ani tým ze budeš milá, dobrá ústretová atď nezmeníš. Proste sú ľudia, čo sú automaticky všade obľúbení a takí co nebudú nikdy ani keby co robili. Jasne, nie je to priorita byť hviezda triedy ale zase nie je to nikomu príjemné sa cítiť odstrcena. Chcem tym povedať, že sa preto netráp. Ved máš kamošky aspon v inej triede, nie vzdy ti ludia z tej tvojej musia sadnut...
Inak moja dcéra má presne to isté, spolužiaci jej až na 1 kamošku tak úplne nesadli. Bud sú tam grazli alebo sprti a ona nie je ani jedno z toho.

malamrkvicka
autor
24. máj 2023

@rainee začalo to tým ze som sa pohadala s kamoškou a potom to išlo, pohádali sme sa kvôli tomu ze som odišla z jej skupiny ale predtým mi vymazala všetky foto v mobile... celá trieda sa spieva proti mne

rainee
24. máj 2023

@malamrkvicka bohužiaľ, decka sú ovplyvnitelne a teda aj z vlastnej skúsenosti viem ze baby vedia byť strašne mrchy, male ci velke. Chalani sa pobijú a za chvilu sú zas kamošmi ale dievčatá mam pocit ze naschvál vyvolávajú rozbroje aj tam kde nie sú. Ja mam 2 baby,ale vždy hovoria ze chalani sú lepší a vsetko toľko neriešia.🤪

loliki
26. máj 2023

@malamrkvicka Na ten mesiac sa nenechaj šikanovať. Vezmi si do školy knihu na čítanie a nemusíš sa baviť s nikým. Ak ťa nedokážu mať radi, brať ťa takú aká si, tak načo sú ti také osoby? Ak ti niekto nevie byť priateľom, tak sa mu nevtieraj. Nepotrebuješ ich. Kúp si radšej knihu. Odporúčam knihu: Ako vychádzať s ľuďmi, s ktorými si nerozumiete. Možno tam nájdeš odpoveď aj na tvoju otázku. 🙂

malamrkvicka
autor
26. máj 2023

@loliki ďakujem 😄🩷