Problém s predkožkou u 14-ročného

anetkaa46632
2. máj 2020

Ahojte kočky, chcem sa opýtať či tu nejaká z vás nemá podobný problém.. už má to dlhšie trápi a v momentálnej dobe pandemie s tým ani nemôžeme zájsť k lekárovi. Syn mal prednedávnom 14 rokov a už asi 2 mesiace teda od začiatku pandemie asi od marca sa mi sťažuje s krvavo popraskanou predkozkou, ževraj mu z času na čas do krvi popraska a nemôže ju pretiahnuť. Nechce mi to ukázať ale asi to pre neho nebude príjemná vec . Preto by som sa chcela opýtať aj vás či náhodou nemáte podobný problém alebo neviete odporučiť nejakú mastičky popr. Inú vec. Ktorá by pomohla.

dollyzv
2. máj 2020

@anetkaa46632 napadá ma či si nemenila prací prášok alebo spodné prádlo..pokiaľ ešte sexuálne nežije(čo asi nie) má nič iné nenapadá..každopádne to má z niečoho podrazdene

janinah
2. máj 2020

Urologovia robia.netrap ho a ber ho k dr.

anetkaa46632
autor
2. máj 2020

@janinah on sa hanbí nechce to nikomu ukazat

kaluzka
2. máj 2020

framykoinová mastička, ale myslím, že je na predpis, ale radšej k lekárovi

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
2. máj 2020

Suhlasim s babami, musi s tym k lekarovi. Prave lekar, co nerobi nic ineho, ako riesi penisy, s toho dramu robit nebude. Ak si nieco poranil, ak sa spravia zrasty, nic dobreho s toho nevzijde. Radsej nech sa to poriesi nacas.

simatko2
3. máj 2020

Na také trhlinky na predkozku je dobrý Tea tree krém, mame s tým skúsenosť, ale pri menšom chlapcovi, ale na trhlinky super, ale prečo sa robia, treba riešiť s urológom asi..

janinah
3. máj 2020

@anetkaa46632 poznám prípad,že sa mladý muž hanbil a dopadlo to nie dobre-rakovina semenníkov. to ale ni eje váš prípad,len chalan k dr. bude musieť ísť skôr či neskôr... /mám kamošku,ktorá 30r. frajera hnala na operáciu,krvácal po každom styku a jeho rodičia ani on to neriešili/.......je načase rozhovor otca a syna o veciach,ktoré sú úplne normálne...kolkokrát sa taká žena "vycapí" pred gynekologa,kým si odrodí všetky deti? a je to normálne....

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliska13
3. máj 2020

@anetkaa46632 určite lekar

miskooo1987
3. máj 2020

Sa ho spýtaj, či to nie je náhodou na jednej strane viac🙂

a inak na 99% stačí akákoľvek nivea a pár dni kludovy režim...(Kludovy režim 14 ročný pochopí....)...

kaluzka
3. máj 2020

@anetkaa46632 ešte som robila sedavý kúpeľ v repíku + natrela framykoinovou mastičkou

mirkava
24. máj 2020

@anetkaa46632 urcite Dr. presvedc ho. Pojde dnu sam.... pockas ho vonku. Pred doktorom sa nebude hanbit

pepisek420
5. aug 2020

On dobre vie z čoho to je