Zvykli ste si na kávu bez cukru? Vaše skúsenosti.
Pamätám si, že prvé pokusy boli katastrofa. Dnes mi naopak presladená káva nechutí.
Podarilo sa vám prejsť na kávu bez cukru alebo ste to vzdali?
manžel pije bez cukru išiel nato pomaly stále si dával menej a menej cukru až nesladi vôbec alebo si daj rovno kávu bez cukru uvidíš
Dočerta to som tu fakt jediná, ktorá to skúšala postupne mesiac bez cukru a bez šance? 😆 Musím ju mať osladenu, hotovo, konečná 😂
@anonym_f039f1 Nie si jediná 🙂
@anonym_autor Mne s cukrom nechuti ani kava, ani caj. Uz ani neviem odkedy, ale 25 rokov to uz bude, caje aj dlhsie.
Espresso vzdy bez cukru, capuccino s cukrom alebo sladidlom 😄
Ano, volakedy davno som pila s troma lyzickami cukru, a potom po jednej som uberala. Vtedy sa pila nesca s cukrom bezne. Terwz si to uz ani predstavit neviem
práve s tým bojujem😀 ja pijem kávu pre chuť a teda akonáhle mám čo i len o pol lyžičky menej cukru ako som zvyknutá, hneď mi zmrští tvár 😅 pomaly uberám z cukru a dochucujem stéviou - pôžitok je to teda o 70% menší ale verím že raz sa dobojujem k tomu, že zabudnem ako dobre chutí sladká káva😂
Dočerta to som tu fakt jediná, ktorá to skúšala postupne mesiac bez cukru a bez šance? 😆 Musím ju mať osladenu, hotovo, konečná 😂
@anonym_f039f1 cez post sa vzdame cukru ale kavu si vtedy velmi neuzivam. Sladim bezne vanilkovym sirupom, a vzdy sa tesim na koniec postu 😬

len s mliekom,a len nízkotučné,ani bezlaktózové nie,to je strašne sladké