icon

Zvykli ste si na kávu bez cukru? Vaše skúsenosti.

23. jún 2026

Pamätám si, že prvé pokusy boli katastrofa. Dnes mi naopak presladená káva nechutí.

Podarilo sa vám prejsť na kávu bez cukru alebo ste to vzdali?

Strana
z2
avatar
rozculena
23. jún 2026

len s mliekom,a len nízkotučné,ani bezlaktózové nie,to je strašne sladké

avatar
minesasubu
23. jún 2026

manžel pije bez cukru išiel nato pomaly stále si dával menej a menej cukru až nesladi vôbec alebo si daj rovno kávu bez cukru uvidíš

avatar
vler
23. jún 2026

@anonym_autor pouzivam steviu

anonym_be1741
23. jún 2026
@anonym_f039f1

Dočerta to som tu fakt jediná, ktorá to skúšala postupne mesiac bez cukru a bez šance? 😆 Musím ju mať osladenu, hotovo, konečná 😂

@anonym_f039f1 Nie si jediná 🙂

avatar
marianarem
23. jún 2026

@anonym_autor Mne s cukrom nechuti ani kava, ani caj. Uz ani neviem odkedy, ale 25 rokov to uz bude, caje aj dlhsie.

anonym_c6dc78
23. jún 2026

Espresso vzdy bez cukru, capuccino s cukrom alebo sladidlom 😄

avatar
majlo1234
24. jún 2026

Ano, volakedy davno som pila s troma lyzickami cukru, a potom po jednej som uberala. Vtedy sa pila nesca s cukrom bezne. Terwz si to uz ani predstavit neviem

anonym_0410d8
24. jún 2026

práve s tým bojujem😀 ja pijem kávu pre chuť a teda akonáhle mám čo i len o pol lyžičky menej cukru ako som zvyknutá, hneď mi zmrští tvár 😅 pomaly uberám z cukru a dochucujem stéviou - pôžitok je to teda o 70% menší ale verím že raz sa dobojujem k tomu, že zabudnem ako dobre chutí sladká káva😂

avatar
margotka17
24. jún 2026

@anonym_autor nepodarilo, tak skladom medom. Ja som veľmi na sladké 🫣

avatar
123tana123
24. jún 2026

@anonym_autor cukor doma ani nemame ... nechyba nam je to o zvyku

avatar
jablkovastrudla
24. jún 2026
@anonym_f039f1

Dočerta to som tu fakt jediná, ktorá to skúšala postupne mesiac bez cukru a bez šance? 😆 Musím ju mať osladenu, hotovo, konečná 😂

@anonym_f039f1 cez post sa vzdame cukru ale kavu si vtedy velmi neuzivam. Sladim bezne vanilkovym sirupom, a vzdy sa tesim na koniec postu 😬

Strana
z2