Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
irriss
14. sep 2012
@titkovamiriam 😃

vidis to ja cervy neeeeeeeeeeeeee....

kdyz vzpominas na Amazonku..videla jsi film.."Zazraky se deji" ???
Videla jsem to jako mala holka..dost mne ty cervi vzali..a nepustili ani po 30ti letech :-N

zkusim najit pro ilustraci nasi dnesni veceri 😉 ..ale @joannas musi zavrit oci a nekomentovat 😃 😉
titkovamiriam
14. sep 2012
@irriss jasne hladaj,ja som mala kolegu vietnamca a ten teda varil divočiny 😃
lencyca
15. sep 2012
@soniatko drzim palceky,moji obidvaja chlapci boli po termine 🙂 skus vajickove cestoviny,to mas rychle 😉
lencyca
15. sep 2012
@abriela uz som odtial nieco skusala,je to pekne urobene a s fotkami jedal 😉
miskadusko
15. sep 2012
zemiakovvý šalát, kúsok kapra čo som našla v mrazáku a kuracie prsia v jogurte. 🙂
sisanka
15. sep 2012
joooj baby ja mam chut dnes nieco upiect 🙂 len este neviem co, ci slane ci sladke...mm je cely den v praci a chcem ho prekvapit vecer...mozno aj nieco salne na zahryznutie vecer k telke... 🙂
na obed mam s deckami este buchty na pare, ale nieco rychle si asi uvarime este, bud polievku alebo cestoviny - to lubia obaja 😉
nadulka88
15. sep 2012
Baby, mozem sa vas spytat? potrebujem radu, ci mozes spravit slivkove gule normalne zo zemiakoveho cesta a dat ich take surove zamrazit? mame vela sliviek a neviem co s nimi :-N :-N a ak mate este nejaky napad, tak by som bola vdacna.. aj za nejaky fajn recept na tie gule 😉 dakujem
lululka555
15. sep 2012
ahojte 🙂 u nás dnes kyslá zemiaková polievka s volským okom ,upečiem jablkový koláč a veterníky-mraky a večer ideme na chalupu 🙂 🙂 🙂 zajtra tam pečieme kačky,lokše a s kapustou,tak sa tešíííím 😉
katkas1
15. sep 2012
zapekane zemiaky a vyprazany syr a zajtra kuraci vyvar, pecene masko, knedlik a kapusta 🙂
soniatko
15. sep 2012
akurat som dovarila zeleninkovu polievku s cestovinou a hned som si z nej aj nalozila... 😉
vivusika
15. sep 2012
zeleninová polievka, halušky so syrokrémom a kyslé mliečko 🙂
tin007
15. sep 2012
Peciem slivkovy kolac, zo vcera mame kuraci vyvar so zeleninou a kedze pojdeme von, lebo je pekne, tak si urcite nieco dame v nejakej restike (mam chut na halusky, asi ukecam chlapov na Biofarmu v Stupave).
kikatko
15. sep 2012
@a2303 šak práve preto-mne odišla za za 3 roky tretia fritéza a tak ideme na nový spôsob- dám potom vediet ako sme dopadli
denisa87
15. sep 2012
Baby ako vy varievate "Halászlé"?myslím ako mam prepasirovat rybu aby v polievke neboli kosticky?Poradte 🙂
bubutko
15. sep 2012
ja dnes idem robit medove stehienka http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7296
mitka2007
15. sep 2012
nooo,ja som dnes manzelovi sparvila jablkovu zemlovku s tvarohom...no a ja som na dukanovke,tak ja mam kuracie prso na pazitke s rajcinami...
joannas
15. sep 2012
@nadulka88 ano možeš ...ja to vždy tak robim 🙂
michalag
15. sep 2012
Dnes cesnaková polievka a druhe strudla s tvarohovo-jahodovou plnkou a s makovou plnkou
mimi21mimi
15. sep 2012
dnes sosovicne kari s ryzou a pre muza carbonnara spagety
lenand
15. sep 2012
dnes šišky
sisanka
15. sep 2012
idem na veceru nalozit kuracie prsia do medovej marinady, ugrilujeme si na veceru s mm a k tomu grecky salat 🙂
modrofuzik11
15. sep 2012
hrachovu polievku. mnam🙂
lenand
15. sep 2012
a ešte som objednala pizzu dnes nevarím
karin0401
15. sep 2012
robim vyvar polievočku a segedinsky gulaš 🙂
zuziq
15. sep 2012
tak my dnes polievocka Hokkaido a tiez segedin po dlhom case
linddi
15. sep 2012
kuracie prsia len tak na rýchlo osmažené, ryžu, volské oko a dusenú zeleninku na masle
elise
15. sep 2012
rajčinková polievka, ryža a činske kura, ked pride manželo z práce spravim jablkové štrudle🙂
lussy23
15. sep 2012
@irriss tak to je pravda Ono zrak a čuch robia svoje, a veľa chutnbých jedálčlovek práve kvôli tomu neochutná. Keby som mala zaviazane oči, zjedla by som to... A má to aj nejaký smrad? Lebo minule om mala jahelné mlieko. Ako bolo chutné, ale ten zápach ma odrádzal, tak som ho dala do kokteilu.
katushka16
15. sep 2012
ahojte,my dnes cesnakova polievka s kyslou smotanou a granadír s uhorkou🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli