Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

nelinka0401
11. okt 2012

ahojte.včera som varila šošovičnú kyslú polievku so zemiakmy len herec mi to nechcel jesť,tak jemu zeleninovú so slížikmi a dnes bryndzové halušky so slaninkou.dúfam,že ostane aj na zajtra 🙂

amdeis
11. okt 2012

My dnes opat bez polievky. Chorej sa mi nechce. Zo vcera bude to pecene pliecko co sa rozplyva na jazyku s ryzou. Vcera vecer som upiekla kolacik a la danielaj a dnes bude k obedu este aj bob na masle. som vcera nasla na trhu trhovkynu, co sama dopestovala tak som kupila. Bo cinskemu "bio" bobu ani nicomu cinskemu neverim.

katkas1
11. okt 2012

sosovica a zemlovka

karin0401
11. okt 2012

polievka šošovicova nakyslo a kapustne halušky

katkas1
11. okt 2012

@zklimekova hodis link ako urobit tie motyle?

karin0401
11. okt 2012

@amdeis ako sa robi to mesko? 🙂

liviaf14
11. okt 2012

polievka zeleninová s mrveničkou, pečený pstruh a pečené zemiaky 🙂

lencyca
11. okt 2012

@womankc aj moj starsi syn vyzera ako keby som mu nic nedavala jest 😀 ale opak je pravdou,stale je hladny,nestiham doplnat chladnicku 😅 jeho vyroky-zase nic nemame,moje zlate pubertiatko

lencyca
11. okt 2012

dnes brokolicova kremova,cestoviny s nivovou omackou,posypane oprazenou slaninou a porom,zaviny su uz pomaly fuc 😉

lencyca
11. okt 2012

@amdeis ahoj,ako si robila to masko? 😉

lululka555
11. okt 2012

baby ,co hovorite na tento kolacik? http://varecha.pravda.sk/recepty/visnovo-ladove...
naskusali ste ho niektora???

luciferova
11. okt 2012

@womankc myslis tie gastany? Das do vody a varis, kym nie su makke, ako napr.fazulu. Nesupes, ale mozes nakrojit. Mnam, dala by som si 🙂

danielaj
11. okt 2012

@amdeis aký môj koláčik si robila? 😲

danielaj
11. okt 2012

@lululka555 nerobila som ho, ale vyzerá veĺmi dobre 😉

danielaj
11. okt 2012

@luciferova ja som včera varila gaštany, ja ich neľúbim, ale mm a staršia dcéra ano, ja len v zákusku zjem, som si to včera večer zobrala k telke a šúpala som ich a oni dvaja mi to vyžierali 😖 ale podarilo sa mi odložiť si za dva kelímky do mrazničky na zákusok 😀

lizatko1009
11. okt 2012

segedin na smotane verzus knedlik 😝

womankc
11. okt 2012

@lencyca hehe ja si pamätám aká som bola vždy frustrovaná pri oboch mojich deťoch na poradniach, všetky deti boli také tučnučké, len moje vyzerali ako špagety , aj si pamätám , že som pár krát pri prvej dcére dostala šplech, že jéj čo jej nedávate jesť , ale vy si dáte čo? no niekedy ma to aj zamrzelo, no ale teraz je z nej vysoká krásna mladá slečna a veru nič jej nechýba , no a pri poslednej dcére ma tieto porovnávačky prešli, proste ja rodím atletické deti hehehe 😀 len teda syn vyzerá ako tá socha tých gréckych atlétov len vo scvrknutej verzii 😀

nanulik
11. okt 2012

@lizatko1009 tak segedín alebo knedlík? my to zvykneme jedávať spolu 😅 🙂

včera som robila paradajkovu s ryžou, zostalo aj na dnes a dnes špenátové halušky so syrovou omáčkou

womankc
11. okt 2012

@luciferova ďakujem , áno presne to som myslela a aj ja by som si dala,mňam také dobručké voňavučké

bubo1104
11. okt 2012

šošovicový prívarok + fašírka + zemiaky . Napráskali sme sa , že až fučíme

dabon
11. okt 2012

Tak my dnes bez polievočky, spravim zajtra nejaku 🙂 Dnes si dame mäsové guličky v paradajkovej omačke a spravila som k tomu viedenskú knedľu a tiez mi kysne cesto na škoricové a čokoládové motýliky 🙂

lululka555
11. okt 2012

@danielaj za tri tyz.,ma svokra narodky ,tak jej ho upeciem..aj mne sa pozdava ten recept 🙂

abriela
11. okt 2012

hrachova kasa, klobasa, chlieb. Zakusok - ceske buchty

dada2107
11. okt 2012

luskova omacka s fasirkou 🙂

abriela
11. okt 2012

@lululka555 podla mna kolac si si dala musi byt super 😝 😵 . Cesto je predsa taka maslova klasika, visnova plnka je ako zele plnka z ovocie, vrch klasika krem ole.

abriela
11. okt 2012

@zuziq kokosovy kolacik poznam, len nedavam pod kokos iba dzem, ale aj puncovinu - rozdrvene piskotove cesto, respektive piskoty zmiesane s marhulovym dzemom. Je este chutnejsi, stavnatejsi.

lululka555
11. okt 2012

@abriela dik 😉 mozno na spodok urobim piskotove cesto bez masla,alebo myslis ,ze to co je v recepte bude lepsie?...

miriamr
11. okt 2012

u nás dnes karfiolové fašírky a zemiaková kaša, rajčinový šalát 😉

womankc
11. okt 2012

dievčence toto sa mi velice páči http://varecha.pravda.sk/recepty/zahoracke-snic..., asi urobím v nedeľu