Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

titkovamiriam
8. nov 2012

@olo2003 vitaj a mnaam 🙂

abriela
8. nov 2012

@natal12 ano. Poprazis cukor, zalejem troskou vody a je to. Ja som tym poliala slivkove gule kt. boli s poprazenou struhankou.
Nezahustovali sme to nicim. Myslim si, ze ani Daniela. Var to kym to nebude huste,

kikatko
8. nov 2012

pizza- 3 plechy( už nie je ani kusok) a zeleninová polievky

abriela
8. nov 2012

@zklimekova jeeej, nova foto a je ze kto tu pise. Sekne ti to .-)
@titkovamiriam pises menej,a lebo sa mi to zda?

zuziq
8. nov 2012

@natal12
@womankc
@luskacik32
ja to robim uplne jednoducho. Su aj recepty na tie gulky take zlozitejsie, ale nam chutia aj takto. Zmiesam si mlete masko, vajicko ( 1/2 kg masa davam 1 vajko) , cesnak, korenie - vegeta, cervena paprika, co kto ma rad, moze sa dat trosku rozmoceneho peciva ci struhanky na zahustenie. Urobim z toho gulky a dam piect do rury na peciacom papiery. Peciem na 200 stupnoch cca hodinku, ja to nejak nestopujem, robim to skor od oka, kedy uz su pekne upecene. A omacku robim tak ze dam do hrnca smotanu na slahanie, do nej hovadzi bujon ( podla chuti, treba skusit dat najprv polovicku a pripadne pridat neskor) a metlickou miesam a pomaly varim tu smotanu kym nezhustne. Dochutim este troskou horcice 😉 Takto robim aj omacku na lososa akurat davam kuraci bujon, ten je jemnejsi a viac horcice a je to mnamkove 😵

natal12
8. nov 2012

@zuziq šak to je uplne jednoduche 🙂 🙂

lucka1987
8. nov 2012

@lussy23 asi 180 stupnov na 50 minut. pocas pecenia to mozes kuknut a premiesat, ale netreba to.

natal12
8. nov 2012

@zuziq a nemas foto tej omáčky ako vyzerá ? a má byt riedka nie ? pozri nasla som aj video ale tu to robia inac .

https://www.youtube.com/watch?v=aZB93T-j1IE
titkovamiriam
8. nov 2012

@abriela nezda pisem menej lebo mam inu pracu od oktobra a este poobedne su v pohode ,no nocne ma nicia ☹

abriela
8. nov 2012

@titkovamiriam myslela som si, ze je za tym praca. ale super, ze aspon nieco mas 😉

natal12
8. nov 2012

@abriela daniela to zahustovala solamylom v albume to ma 🙂

rastulka
8. nov 2012

@gelinka75
@womankc Dakujem kočky 🙂
@abriela @zklimekova Ano budem ju robit v sobotu a oslava bude v nedelu 🙂 Robila som asi 2x tuto potahovku http://varecha.pravda.sk/recepty/marshmallow-po... ,ale nezdala sa mi,bola taka tvrda 😠 Teraz chcem vyskušat tuto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2274 Baby necham sa prehovorit 😉
@abriela aj ta želatinova sa mi zda byt jednoducha,a ako by som ju zafarbila?Inač vaham bo mam doma aj sušene mlieko,tak by som mohla vskušat aj PDT @zklimekova 😀 Hmmm.....Ktore by som zvladla? 😅

zuziq
8. nov 2012

@natal12 foto veru nemam, dnes ju este len budem robit a je riedsia, ale varenim a miesanim s metlickou zhustne trosku. Da sa urobit aj tak s besamelom, ale ja moc nemusim mukove omacky, tak preto robim len zo slahacky 🙂

natal12
8. nov 2012

@zuziq besamel to co je ? 😲

lizatko1009
8. nov 2012

tak dnes kremova porova polievka s pecenym chlebom a vyprazane plnene sampinony, pyre, tatarka. zajtra budu bud ryby, alebo lokse, na tie uz mam dlho chut 😀

abriela
8. nov 2012

@rastulka ta prva hmota musela byt veru fuska. Cukriky sa netopili v mikrovlnke.
Ja pridavam aj vodu.
Cukríky si umyjem, aby na nich nebol ten skrob. Dám do misky, pridáme 1 lyžicu vody (v tvojom recepte voda nieje), tuk - ceru vo velkosti orecha, citornovu šťavu alebo esenciu aku chces mat chut, potravinárske farbivo ale pri telovej farbe netreba. Dám na cca 2min (zvycajne menej) do mikrovlnky rozpustiť, (pravidelne po 15sek vyberať a premiešavať). Vmiešam 200g preosiatého práškového cukru (alebo vlejeme roztopene cukriky), vyklopím na pocukrovanú dosku a vmiesime ešte asi 100-150g cukru, aby bola hmota tvárna, ale držala tvar.
Potahovka zo susene mlieka je podla mna najlepsia. Ja som ju este nikdy nerobila.
Zelatinovku by si musela farbit len potravinarskou farbou - ja mam len praskove z tesca.

abriela
8. nov 2012

@rastulka a aky motiv ides robit?

natal12
8. nov 2012

obed zo včera a na večeru sme mali šulance s popraženou struhankou a praškovým cukrom a poliate medom 😉

luciferova
8. nov 2012

@abriela
@rastulka aj ine kocky

Chystam sa tiez robit prvu tortu, potahovku som zatial nikdy nerobila, chcela by som zo suseneho mlieka. Ktore farby su dobre? Potrebujem bielu a cervenu. A ciernu. Alebo domacimi fintami dako ofarbit by sa dalo?

luciferova
8. nov 2012

@natal12 nebol ten med moc tuhy? Ja na taketo jedla pouzivam javorovy sirup, aj na palacinky, dolky, zemlovku...

natal12
8. nov 2012

@luciferova nie nebol mame uz k vianociam mamina doniesla 😉 fantasiticky bol a kde sa da kupit javorový sirup ?

luciferova
8. nov 2012

@natal12 bud v zdravej vyzive alebo v dmke 🙂 ale aj v bille a inych retazcoch som uz videla...

jadi
8. nov 2012

ahojte, mozem sa pridat? chodim sem obcas na inspiraciu, a zistujem, ze je este toho vela, co som neskusala uvarit....
dnesna vecera- kapustova polievka z obeda a jablkovo- skoricove lievance
zajtrajsi obed- polievka z cervenej sosovice, mrkvy a cesnaciku, a granadir

natal12
8. nov 2012

@luciferova a kolko stoji ? inak ma to len napadlo ze si to polejem z medom 😅 a v tescu alebo kaufland a lidl nemaju nevieš ?

luciferova
8. nov 2012

@natal12 mali by to mat. Popozeraj. A cena zavisi od velkosti a kvality (ci bio abo nebio) 🙂

njonja
8. nov 2012

@levandullka wooow, tak obal je krasny!!! A tvoja znamena ze su recepty tvoje, ty ich fotis, upravis foto a spravis knihu a vydas, alebo ako ze tvoja? Mne teraz jedna kocka navrhla, ze chce o mojich veciach vydat knihu, tak sa pytam🙂 SOm este nepovedala konecne slovo🙂

abriela
8. nov 2012

@luciferova neporadim lebo zo suseneho mlieka som potahovku este nerobila. Na to je odbornicka vecernice v teme marcipanove torty.

veve39
8. nov 2012

@natal12 tesco ma javorovy sirup, aspon hypermarket...sirup ma stupne, podla intenzity javoroveho extraktu - grade, od A po D...A-ckovy by som uz nekupovala-je ako sladka voda, vyborny je C-ckovy (ma aj DM) alebo v inej terminologii je oznaceny ako "medium"..javorovy siruop je chutovo uzasny, ma taky karamelovy podton

natal12
8. nov 2012

@zuziq a z akeho mleteho mesa tie gulky robis? Hovedzie alebo bravcove?

lienka2
8. nov 2012

baby ako sa robi parizsky krem? viem ze vyslahat slahacku s kakaom, ale kolko coho.. nejaky overeny recept .. a co ked mi to nebude chciet stuhnut?