Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
slavka86
23. nov 2012
a uz sa pecie pernik s jablkami : http://tana-catering.blogspot.sk/2011/06/rychly... surove cesto chuti vyborne. uz sa tesim na finale 😃
abriela
23. nov 2012
@joannas no korpus mal asi 4-5 cm a bol z 1 vajcia. Necakala som ze tak vyrastie, kedze bol v 26cm okruhlej forme a piekol sa v rure este aj so zemiakmi 😃
slavka86
23. nov 2012
@martinkatinka
drzim palce,nech sa kolac podari. k nam raz prisli svokrovci na navstevu a manzel sa chcel pochvalit ake sikovne stvorenie si to na krk uviazal, tak im vychvalil moj domaci chlieb a natierky k tomu. chleba sa piekol a piekol a nedopiekol. okraje pocernejsie, stred surovy. nakoniec sme jedli natierky s chlebom z obchodu. 😃 ako naschval sa mi vzdy moj chlebik podaril, ale ked najviac trebalo tak pohorel 🙂
levandullka
23. nov 2012
@lululka555 Prepac, ze tak neskoro odpisujem, ale varila som 😃. Ja dam vzdy jeden-dva zemiaky navyse a tej polievke to na zahustenie uplne staci 🙂. A jasne ze chuti lepsie, viac tam vynikne chut toho poru 🙂. Ja uz inu ani nerobim 🙂
salma22
23. nov 2012
svieckova a asi knedla 🙂 k tomu
sweetlemon
23. nov 2012
My vcera francuzaky, teraz varim chilli con carne, mnamka 🙂
bubo1104
23. nov 2012
@danielaj súhlasím , naše starké boli neuveriteľné šikuľky a vedeli v kuchyni čarovať . Naša starká bude mať skoro 80 rokov a ešte vždy upečie lepšie kapustniaky ako ja . A som poctená , že Ty taka paní pekárečka ide skúsiť tie naše medovníčky , taším sa
bubo1104
23. nov 2012
dnes som uvarila krúpkovú polievku a lángoše . Klasické s cesnakom , kečupom a tatarkou , robila som aj plnené len so syrom , šunkou , slaninkou a hráškom . Nič iné mi doma v chladničke neostalo , tak len také . Ale niekedy robím aj s mäskom
dadkaabarino
23. nov 2012
@adel22 Ďakujem velmi pekne dnes na veceru vyskusam 😉
lencyca
23. nov 2012
@ktore Ahoj,dakujem 🙂 robím ich už ale 20x,mminé nechce...je to trocha zdlhavejšie ale stojí to za to,páči sa recept:do misy si dáš 35dkg hlad.múky,15dkg celozrnnej-alebo špaldovej múky,2 čl soli,premiešaš,v strede si urobíš jamku na kvások:1dl vlaž.mlieka+1/2kocky kvasníc+1čl cukru-necháš vykysnút,potom pridáš semienka ak máte radi-lanové,slnečnicové-od oka,1,5dl vody,1 vajce,50gr rozpustenej Hery,zmiešaš,vypracuješ cesto(možeš aj mixerom),necháš 1 1/2h kysnút,potom cesto pokrájaš na 12kusov,každý rozvalkáš do vačšieho trojuholníka,zroluješ od širšieho kraja do rožka,dáš ich na plech s papierom na peč.a necháš ešte 1h kysnút,potom potrieš vodou,posypeš sezam.semienkami,dáš do vyhriatej rury na 180c piect asi 12min,ja na ne prizerám,ked začnú hnednút vyberiem,sú vynikajúce,chrumkavé,veru neodolala som večer a dala som si 😃
adel22
23. nov 2012
@dadkaabarino Vyskusaj, mne sa vcera ohromne podarili a ten dressing je len maslo, tvaroh, jogurt a cesnak, plus korenie, sol a nejaka pazitka alebo co mas....a este moze nastruhat tvrdy syr do toho.... ale k tomu sa hodi hocico a aj ked ti zostanu, mozes ohriat v hriankovaci🙂 ale nemali by...nam zostala jedna🙂
lencyca
23. nov 2012
@danielaj ja som tam dala citron,pomaranč a asi 3mandarinky 😉
mia258
23. nov 2012
@lululka555 to je quiche 🙂
skarabeus1111
23. nov 2012
kuracie sote a zemiakova kasa.... polievocka neni, lebo chlapci si nezelali, jeden v skole, jeden v skolke, jeden v robote 🙂
zklimekova
23. nov 2012
dnes sme dojedli polievku z červenej šošovice ..a spravila som také čo chladnička dala 🙂..zapekaná brokolica, zemiaky šunka, zaliate kyslou smotanou s vajíčkom 🙂
jadi
23. nov 2012
@zklimekova jeeej, my sme mali dnes na obed to iste 🙂
olo2003
23. nov 2012
takže dnes na obed kyslá fazuľová polievka s cesnakovými uzlami, rožkové šúlance. Poobede idem vypekať bratovi tortu na nedeľu a chcem skusiť oreo sušienky a keďže sa nám ohlásila na zajtra návšteva na celý deň, tak musím porozmýšľať čo navarím a upečiem.
Inak ste ma navnadili s tými medovníčkami, tak dnes zarobím na tie od @bubo1104, ma dostal ten postup, úžasne sa to čítalo 😉
bklaudia
23. nov 2012
Ahojte! Včera som spravila lasagne, ale už sa minul😞 takže na večeru pečiem jaternicu a palacinky pre malú. mala som v pláne aj žemlovku ale to už len na zajtra 🙂
ibajeho
23. nov 2012
@danielaj dani aj ja som bola vcera na nakupe vykrajovaciek, ale normalne v hypernohe a kupila som si aj tie safari co tu mala fotky jedna kocka. Tak som natesena, ale aj ja nemam s cinanmi dobre skusenosti a averziu na nich.

Inak som robila vcera vecer zemiakove placky so sote, co ma v albume sisanka a musim pochvalit, velmi mi smakovalo. Chlap mi to zjedol ajked on na take nie je ale uz ze to zjedol je uspech takze su velmi chutne, dobry receptik. Odporucam
No a idem vas docitat lebo zase som asi 5stran pozadu a maly akurat zalomil tak predpokladam ze mam taku hodinku k dobru s vylozenymi nozkami 😃
rastulka
23. nov 2012
Ahojte 🙂 Ja som dnes nevarila 🙂 mame zo včera kapustovu polievku myslim,že bude aj na zajtra 😉 akurat som len dorobila ryžu k bravčovemu na štave 😉
rastulka
23. nov 2012
@womankc Dakujem 😉
eva7780
23. nov 2012
dnes dojedáme granadir,akosi som viac urobila :-p zajtra budú karfiolové faširky a pečené zemiaky
womankc
23. nov 2012
@natal12 horkú chuť veru nedostaneš odtiaľ, ak by si v budúcnosti dávala grep , musíš ho vyšúpiť aj z tých dužín aj šupiek , tie spôsobujú tú horkú chuť práve
michalag
23. nov 2012
Ahojte
baby ked robite francuzske zemiaky, krajate ich a davate surove na plech, alebo ich varite v supke a potom ich davate na plech s ostatným?
Robila som tym druhym sposobom len sa mi to zda strasne zdlhave :-N 😃
zuziq
23. nov 2012
@michalag moja mamina vzdy robila z varenych v supke, u svokrovcov som sa naucila robit zo surovych a musim povedat ze kazde su ine a chutne 😃 Ked chcem prave francuzaky davam varene v supke, klobasku vajicka a ked tam chcem dat napr. aj karfiol a syr tak vtedy robim zo surovych 😉
michalag
23. nov 2012
@zuziq mnaaaam s tym karfiolom a syrokremom to milujem je to este take stavnatejsie 🙂 🙂
emty
23. nov 2012
@michalag Ja si surové zemiaky ošúpem, nakrájam na plátky a predvarím, potom dávam na plech s ostatnými surovinami.
zuziq
23. nov 2012
my sme u nasich tak varila mamina, kuraco zeleninovy vyvar so struhanou zeleninkou a hviezdickami a druhe sme mali lasagne z mletym maskom. A dnes na veceru som urobila sa jednu velku misu parizskeho salatu, nic moc zdrava vecera ale mala som na neho neuveritelnu chut :-x 😃
milenka74
23. nov 2012
My dnes kelovu polievku a zeleninove rizoto 🙂 x-)
snad sa este prinutim aj daky dezertik vymysliet 😉
womankc
23. nov 2012
@bubo1104 moja starká vedela také kysnuté koláče robiť a aj celkovo jedlo, výborná gazdinka a moja teta,ktorá bola tiež vychýrená kuchárka, piekavala na svadby, vždy vravela, že také koláče ako babka nikdy netrafila a ja som zas nikdy neuvarila takú roštenku s kari ryžou, ako robila moja mama i keď som sa o to niekoľkokrát pokúšala . Myslím, že to má každá jedna z nás , že aj keď v mnohom tie naše mamy, starké , tety predčíme, že sa niekde nájde dačo , čo si povieme " tak toto sa mi takto veru nikdy nepodarilo"

Začni písať odpoveď...

Odošli