Dobré a nenáročné jedlá pre 6 mesačné dieťa

kkupka
13. jan 2012

Ahoj. chcem vás poprosiť o nejaké rýchle jedlá hlavne zo zeleniny pre moju 6 mesačnú dcérku. vôbec mi nechce jesť príkrmy. Ovocie iba trošku, kaše vôbec, chutia jej jogurty. Skúšam rôzne polievky z brokolice, mrkvy z tých knižiek, ale moc to nechce.
Ak máte najaké odskúšané jedlá pre bambuchy prosím pošlite. Už neviem čo jej mám dávať.

potvorka20
22. feb 2013

ja mam 6 mesacneho syna a davam uz hocico.tak po kuskoch skusam..ma velmi ra milaciky a ziadny problem s travenim sme nemali.lubi aj vyzivy kase,dokonca aj chlebik so syrom male kusocky,uz som skusila aj trocha meska a aj kusok tuniaka vo vlastnej stave..jablcko ,brumik a hoci ine a stipku nech spoznava chute 🙂 ZIADNY PROBLEM SME NEMALI 🙂 🙂 🙂 🙂

dvebabulky
23. mar 2013

nemusis sa stresovat, kazde babo je ine, ked bude buchta hladna, tak zacne papat 🙂 ak je babo spokojne (pekne spinka, smeje sa, je zive a prospieva), tak sa neznepokojuj. ak nechce dnes, skus o zopar dni. my sme zacinali s jednoduchymi pyre, jednozlozkovymi, dcerka len kostovala. mozno po 2 tyzdnoch spapala 'za hrst'.

stella4
23. máj 2013

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či môžem malej, má 5 mesiacov dať na obed mrazený karfiól? Som ho rozmrazila, bol moc nasiaknutý vodou a pri udusení oružovel.. Teraz neviem, či ho môže, alebo radšej nemám riskovať..
Ďakujem za radu..