Používame cookies. Viac informácií tu. OK
akika722
13. okt 2011

skus 😉 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4627
sladke ale malo velmi velky uspech 😉 alebo "slonie žradlo" to je šalat z dietnej salamy,pripadne syrova rolada-všetko je na foto 😉

elina313
13. okt 2011

ja som robila toto http://varecha.pravda.sk/recepty/krabie-tycinky... - k tomu som dala smotanovo-cesnakovú omáčku - ale dala by som kľudne do takých malých misiek aj chilly omáčku, kečup a hostia sa nevedeli dojesť. No bolo to fakt mňamkové 😉

geegee
13. okt 2011

ja mam odskusanu slanu tortu z toustovych chlebikov - http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13821&use..., alebo plnene arabske chleby /prekrojit arabace na 2 placky, potriet kecup+majoneza, na to nasypat na pasiky pokrajany ladovy salat, na male kusky pokrajane papriky farebne, a na to na tenke pasiky na tenko vyklepane kuracie prsia posypane grilovacim korenim opecene na kvapke oleja. Zrolovat, zabalit rolku do folie, nechat stuhnut v chladnicke, a sikmo prekrojit a naservirovat 🙂 / Obidva recepty su chutne a krasne vyzeraju naservirovane

lucikan
13. okt 2011

Ja pridam nieco velmi jednoduche, co malo ale nakoniec velky uspech. Jedna z veci co som robila minuly vikend na moju 30. Maslo s rukolou a troskou soli a natierane na toustove chlebiky. Chcela som najskor ine bylinky, ale obchod sklamal, mali len rukolu, tak ze ok, nieco z nej vymyslim. Chcela som take jednohubky aby ich mohol aj maly, co ma akurat rok. Nechas len zmaknut maslo, rukolu nakrajas na drobno, zmiesas a trochu posolis. Vyzera to krasne a aj to bolo dobre. Dalsie jednohubky boli s vajickovou natierkou.

katka888
13. okt 2011

u nas frci:
tatarka zmiesana s cesnakom, namazes tym rohlik nakrajany na kolieska, a na to bud oliva, alebo kusok plesniveho syra a spardko, cize jednohubky.
my sme mali akciu poobede , kolaudaciu bytu a frcala kapustnica, co mm navaril a domace klobasky... urcite tym pomazes bruska chlapom.. a joj a stale mame oskvarkove pagace, cize u nas ziadne chipsz, jeden kolac na sladko a ostatne su chlebicky, tie spominane jednohubky a kedze bolo jasne, ze s ato potahne tak ta kapustnica a klobasky

lin123
13. okt 2011

slonie zradlo malo u nas vzdy uspech, cesnacky:majolka +syr nastruhany najemno a cesnak, nivova pomazanka: niva nastuhana nahrubo+maslo+pazitka(nemusi, ale vyzera to lepsie)+cibulka.

lucka1987
13. okt 2011

ja robievam
-zelene olivy plnene masovou plnkou /kludne moze byt taka ako sa dava do lazani/ obalene v trojobale je to mnamka velka...

-cesnakovo syrovu natierku / tatarka, syr v crievku, nastruhany syr, cesnak / a natieram kolieska rozkov s tym

-uvarene vajicko prekrojene napoly, zltko vymiesat s horcicou, solou, a naspat vlozit do prekrojeneho bielka a navrch dat na spicku kavovej lyzycky kaviaru.

-salat z mozarelou prekladanou paradajkami a posypany oreganom

-nove zemiaky take drobnejsie prekrojene napoly upecene v supke a v zemiaku je urobena jamka aby sa tam zmestila trocha bryndze a cele je to zapecne v rure

zuzica4
3. júl 2015

Ahojte mate nejaky tip ns nieco chutne,co sa vam osvedcilo,nieco rychle a lahke v tychto horucavach?

mysha
3. júl 2015

najjednoduchsie, zaroven najrychlejsie a najzdravsie je nakrajat ovocie a urobit z toho ovocnu misu... pripadne smotanova torta s cerstvym ovocim (piskoty a miesto smotany davam biely jogurt, pride mi to zdravsie) a domacu pizzu - deti miluju 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli