Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Z rodičovskej na materskú

sonka14
30. apr 2015

Ahojte maminy.Zo zdravotnych dovodov sme sa s manzelom rozhodli,ze chceme druhe miminko.Uz s nasim prvym sme mali problem.Som zamestnana,od 6 tyzdna som bola na rizikovom.A tak sme sa smanzelom zhodli,ze bude najlepsie necakat a pokusit sa o druhe.Syncek ma 2 roky a 2 mesiace.Rodila som cisarskym.Chcela by som vediet ako to funguje ked pojdem z rodicovskej na matersku.Ako to je s peniazkami.Ci budem nadalej pokracovat s rodicovskym prispevkom.Alebo som sa dopocula ,ze mi nabieha materska taku aku som mala 65% z platu.Chcem sa ist informovat na socialnu poistovnu ci urad prace.Ale za kazdu Vasu odpoved Vam budem velmi vdacna.

bonaqa2013
30. apr 2015

@sonka14 ja som išla najskôr na MD potom na RD, potom zas na MD, na RD a otočila som to ešte raz MD, a RD. Všetko za sebou. Takžev práci som nebola, aj keď som povedala, že sa vrátim po 3 mesiacoch - no nemohla som. S vyplácaním nebol problém.

sonka14
autor
30. apr 2015

@bonaqa2013 Tak znovu nabieham na matersku taku vyssiu ako som mala prvy krat?Alebo mi ostava to co mam teraz?Dakujem za taku rychlu odpoved.

evittam
30. apr 2015

@sonka14 Ak pôjdes z RD na MD, tak dostanes matersku z tvojho pôvodneho platu,teda rovnaku ako si mala prvu. Mohla by byt aj vyssia,ak by ti zamestnavatel potvrdil vyssi predpokladany prijem. Dnom nastupu na MD prichadzas o RP.

sonka14
autor
30. apr 2015

@evittam boze baby dakujem Vam za Vase rychle odpovede.Takze ak dobre rozumiem.Syncek bude mat 3 roky 4.3.2016.Ak porodim druhe miminko do toho datumu,nabieha mi opat materska dovolenka ratana z mojho platu?Cize 65%.Teda taku aku som mala do 6 mesiacov babatka?

evittam
30. apr 2015

@sonka14 Ano, a nepobera sa 6mesiacov,ale 34 tyzdnov.

sonka14
autor
30. apr 2015

@evittam Rizikove tehotenstvo budem mat aj druhe.Cize ak sa nam podari otehotniet neskor.Cize koncom roka ci zaciatkom buduceho roka.Gynekolog ma da opat na rizikove,nastupit do prace mam vp februari a vzhladom na zdravitny stav nastupit do prace nemozem.Tiez mi nabieha materska vyssia?Ci tam mam aj "hluche obdobie"?

atrami
30. apr 2015

@sonka14 Ja som z RD predchádzala raz, druhý krát z RD na PN (nakoľko sme sa medzičasom pri druhom dieťati presťahovali a do práce by som nemala ako chodiť) a potom na MD, mala som vyššiu materskú nakoľko zamestnávateľ zvyšoval platobný základ. Na rizikovom tehotenstve budeš, len ak trvajú podmienky , pre ktoré si bola pri prvom tehotenstve na rizikovom. Prvé tehotenstvo som mala rizikové pre nízky tlak, ale pri druhom a treťom bol tlak ukážkový.

gapa
30. apr 2015

@sonka14 bude záležať od vašej mzdárky, čo uvedie do potvrdenia pre soc.poistovnu, aký by si mala vym.základ pre nem.poistenie za mesiac nástupu na md. Ak máš bežnú mesiačnú mzdu, tak nebýva problém, uvedú mesačnú mzdu podla aktuálnej prac.zmluvy (ak menili/zvyšovali platy, tak by mal byť vyšší ako predtým). Problém býva, ak majú maminy fixnú a variabilnú časť platu, vtedy je to už na mzdárke, čo uvedie, či len fixnú časť, či aj nejakú priemernú variabilnú časť.
Tiež si treba dať pozor na to, ak by si napr. končila RD dajmetomu 10.10.2015 od 11.10.2015 by si bola na pn až do konca roku 2015 a na MD by si išla v roku 2016. Ak by si totiž NEMALA v predchádzajúcom kalendárnom roku vym.základ a okrem Rd tam sú aj iné dni (PN, očr, neplatené volno...), tak sa neráta materské z pravdep. vym.základu, z ktoré by sa platilo nem.poistenie ale z minima! (ak teda tvoj pravdep. vz je vyšší ako minimum). V tomto prípade je dobré pred PN čerpať riadnu dovoelnku ale tak, aby obdobie medzi RD a pn bolo čo najmenej kalend. dní, tj. na pn isť pred víkendom - no je dobré sa poradiť potom podla konkrétnych dátumov!
Ak skončí Rd v tom istom kalendárnom roku ako je nástup na druhú MD a medzitým je pn, tak pre nárok na materské to nevadí, lebo v predchádzajúcmo kalen. roku je len RD (nie je tam tá pn).

evittam
30. apr 2015

@sonka14 Tak ako ti napísala gapa. 😉

sonka14
autor
30. apr 2015

@evittam dovolenka mi zostala ,mam vyse 27 dni.S manzelom pracujeme spolu v jednej firme.Pracujeme na smeny.Manzel je majster na smeny.Cize ranne,nocne a poobedne.Praca na smeny neprichadza do uvahy pri tak malom dietati.Preto vahame nad vsetkym moznym.Chceli sme druhe babatko,ale tak ked nas syncek bude mat zo 5 rockov.Len nejak nevieme skombinovat smeny ,aby sme si to pri syncekovi vedeli predstavit fungovat.A este k tomu moj zdravotny stav nas len pri rozdhodovani presvedcil.Len som este hladala informacie ohladom nastupu na druhu matersku.Myslela som si,ze po ukonceni rodicovskeho musim ist minimalne na 6 mesiacov spat do prace.Aby som mala narok na rodicovsku 65% z platu.Nevedela som,ze to tak nie je.

kacenkakatka
5. máj 2015

Ahojte, chcela by som sa tiež opýtať, z čoho sa bude rátať moja druhá materská. Momentálne som na RD, (stále zamestnaná) a mám brigádu. Zvýši sa mi vym. základ tou dohodou, alebo sa bude brať do úvahy len 65 % z predpokladaného príjmu. ďakujem

lohrien
11. máj 2015

Ahojte dievky, ja mam tiez otazku. Momentalne som na RD, mala bude mat este len dva roky teraz v maji. Druhe babo sa ma narodit v oktobri tohoto roku. Podla socialky nemam narok na matersku dovolenku, co to pre mna znamena? Budem dostavat aspon rodicak? Nejaky zvyseny alebo nie? Asi ani nepojdem na MD tych 6 tyzdnov pred porodom, vsak?? Dakujem za kazdu radu a prajem pekny dnik.

majusqa77
11. máj 2015

@lohrien ak niesi v pracovnom pomere, nemas na materske narok. a ano, budes potom dostavat rodicak. myslim, ze 6tyzdnov pred a 6 po porode sa da poziadat o príspevok. inak je len klasicky rodicak+pridavky

gapa
11. máj 2015

@kacenkakatka ak si na Rd v zamestnaní a tá ti bude trvať až do nástupu na md, tak dnom nástupu na MD ti vznikne (obnoví sa= ukončí sa prerušenie) nem.poistenia zamestnanca, tj. bude podstatné, či bude trvať nem.poistenie z dohody aj v den nástupu na md. Dni predpokladám máš dosť z dohody (neviem iste, ako sa to prirátavajú dni prerušenia zo zamestnania). No a nesmieš samozrejme pracovať počas dohody. No toto velmi nemám preverené. Asi najlepšie by bolo sa spýtať, napísať priamo na soc.poistovnu cez ich formulára (na stránkach soc.poistovne), napísať odkedy dokedy je dohoda, či budeš pracovať na dohodu počas čerpania MD v prac.pomere (ak pracuješ, nie je nárok a musíš to oznámiť, predpokladám, lebo pri dohode sa nenahlasuje nástup na md a rd). Sama by som bola zvedavá, čo ti odpíšu.

gapa
11. máj 2015

@kacenkakatka vypadol mi otáznik, či máš dní z dohody dostatok, odkedy máš dohodu a kedy PTP?

lohrien
13. máj 2015

@majusqa77 dakujem za odpoved 🙂 o ten prispevok ziadam na UP alebo na socialke? Resp. ako sa to vola, nech si to viem najst. Dakujeeeem a prajem krasny dnik

majusqa77
13. máj 2015

@lohrien príspevok na starostlivost a na UP

Tu začni písať odpoveď...

Odošli