Používame cookies. Viac informácií tu. OK
eperia
5. dec 2018

@simicka1234 tu niet ,čo radiť.Sama su si všetkému na vine.Je jasné ,že muž tu už neverí,keď si s tým istým chlapom po čase znovu a znovu podvadzala.Prepáč

pininka
5. dec 2018

To že si to doserkala vieš sama, odporúčam čo najskôr kontaktovať právnika,je aj bezplatná právna pomoc a jeho sa opýtať na možnosti. Dieťa ktoré nieje jeho a neadoptoval ho určite nemôže dostať. To druhé dieťa teoreticky áno, ale to by si ty ozaj musela byť v situácii že nemáš kde bývať, nemáš prácu a deti by boli zanedbávané. Držím palce, snáď sa poučis.

beky1813
5. dec 2018

Tak ti treba, co ine chces pocut? Sa cudujem, ze teba nevyrazil z domu

dzulli1980
5. dec 2018

Keby Ťa muž podviedol, potom by hral dobručkého, milučkého, sypal by si popol na hlavu a vzápätí by urobil to isté, ako by si sa zachovala? ... nesúdim Ťa, no je to choré ... fungujúca rodina je základ, a hormóny by ma mohli valcovať krížom-krážom, skrz-naskrz, pokiaľ si ju nevážiš, prepáč, nezaslúžiš si ju.
@simicka1234

sissy27
5. dec 2018

@simicka1234 no ako ďalej... nájsť si prácu aby si mala z čoho platiť podnájom, nájsť ten podnájom, presťahovať sa a ďalej sa uvidí.
Inak dcéru, ktorá nie je jeho a nie je uvedený ako jej otec v rodnom liste, nedostane do opatery. To aj keby si hneď umrela a neboli by iní žijúci príbuzní, tak by to nemal také jednoduché.

saslavka73
5. dec 2018

@simicka1234 A ten čo si s ním spávala čo na to?

cacianka
5. dec 2018

Necakala som ze mi da poloovicu bytu kedze ja som do neho nic neinvestovala , najprv sme sa dohodli ze byt ktory by patril "mne" tak bude pisany na nasu spolocnnu dceru - aký byt by ti mal patriť ked žiadny nemáš.. ?
bolo koze dobre, išla na ľad tancovať. neodsudzujem ťa, ale ani neľutujem, no ked si to poserinkala asi nemáš inú možnosť iba podnájom, ubytovňa, alebo azylák, prípadne chod k tomu čo má lepšieho vtáka ako tvoj muž.
ale deti nemôžu za to, čo si pohnojila, opakovane -tak sa ani chlapovi nečudujem že ťa nechce ani vidieť ale chce sa postarať o deti. a buď rada že aj o nevlastné.
čo robiť ? - no ísť pracovať aby si bývanie utiahla a vedela sa postarať o deti, lebo ti ich fakt na súde nezveria.

simicka1234
autor
5. dec 2018

@eperia jasne ze som na vine ja necakam ze sa ku mne vrati ale ze sa normalne dohodneme ako ludia pretoze o deti sa staram, niesu zanedbane cele roky som mu bola verna starala som sa o neho aj o domacnost, no proste stane sa ze clovek ked si neuzije v mladosti mu prepne..
@pininka
@cacianka ten byt ktory mame je dost velky, a mal sa predat a ist na polovicu a nemyslim si ze nase partnerske nezhody by malio zasiahnut aj deti ja som sa k tomuto vzdy stavala ferovov suhlasila som aj so striedavou starostlivostou, nerozumiem potom preoc by to ze my sa nezansame malo zasiahut aj deti natolko, ze ja nebudem mat poriadne s nimi kde byvat vacsinou sa ide pol na pol a ja som neziadala tu polku na svoje meno.. ale ok

river_song
5. dec 2018

Nemyslím si ze by dostal deti, skôr tá striedavka. Co sa tyka bytu, je úplne logické a normalne ze aa budeš musieť odstahovat ty, nakolko byt je tvojho muža a dostal ho on (predpokladám ze od rodičov).. skôr mi pride nepochopitelne ze sa tomu ešte čuduješ a berieš to ako krivdu.. po tom co si tvojmu mužovi spravila, s tebou on jedná (podla mňa) veľmi fér a slušne, tak držím palce aby ste sa dohodli, bohužiaľ za chyby sa plati, za opakované chyby dvojnásobne 🙈

simicka1234
autor
5. dec 2018

@saslavka73 neperspektivny a nebolo to len o sexe bolo to porozumeni totizto ono keby mam rozpisovat co vsetko bolo v nasom bvztahu zle, a aky bol aj muz kolko krat som kvoli nemu trpela mozno viac by to vnieslo svetlo do toho preco som urobial to co som urobila.. no chapem na nete tazko vysvetlovat nechcela som kazania baby ved ja to chapem nerobim sa svata, teraz i ide vazne len o deti a o prakticke veci a nechcem sa dotahovat a mrzi ma ze moj muz sa k tomu takto stavia ze zobrat a deti a dovidenia to je cele preto som chcela rady co dalej ci ma naozaj moze s tym jednym dietatom vyhodit na ulicu keby aj druhe ziskal do svojej starostlivosti ci ste sa s tym uz stretli atd proste skusenosti nie poucenia ale hej je to forum tak co uz
@sissy27
@dzulli1980
@beky1813

simicka1234
autor
5. dec 2018

@river_song ja to chapem ale ja zas nerozumiem ja keby dostanem byt a mame spolu dieta a j keby mi hocijako ublizil ale vedela by som ze nema kam ist a deti ho miluju nenecham ho na tej ulici neviem ne to pride luto proste pretoze tu ide hlavne o deti ktore maju radi tak isto mna ako aj jeho a on vie od zaciatku v akej som situacii a vzdy tvrdil ze keby sa cokolvek stane pojdeme s bytom pol na pol lebo ani s nim to nebolo vo vztahu ruzove ale hold ja osm asi ina povaha , mozno robim chyby ale toto by som muzovi neurobila aj keby je byt moj a chapem ze to neni jeho povinnost ale kvoli detom by som sa obetovala lebo aj oni tym budu trpiet a ano viem mala som an to mysliet skor no niekedy clovek chybí, a hlavne nikto nevie co bolo za tym nebol oto len tak

saslavka73
5. dec 2018

@simicka1234 Hold postaviť sa tomu čelom.

saslavka73
5. dec 2018

@simicka1234 Ale urobila. Keby pichal svojho vtáka do inej. Z holou riťou by si ho nechala na ulici a s úsmevom.

beky1813
5. dec 2018

@simicka1234 ty fakt ziadas po nom polku bytu? Ktory nie je tvoj? Potom, co si ho opakovane podviedla. Ja zaanem a co to dieta, s kym sa onho pokusas

simicka1234
autor
5. dec 2018

@saslavka73 no kvoli detom neurobila veru neviem nebudem presveidcat tu cudzich ludi ci urobila neurobila ja viem svoje a kvoli detom by som to neurobila ...a vlea krat som mu pomahala ale to je jedno no

sissy27
5. dec 2018

@simicka1234 na ten byt nemáš absolútne žiadne právo, ani na to, aby tebe zaobstaral bývanie. Deti predsa na ulicu nevyhadzuje, o deti sa chce postarať, aj o to nevlastné. Keby to bolo opačne, tak ho ženieš svinským krokom a deti zostávajú tebe a požiadaš o výživné a nie že mu dáš polovicu bytu, aby mal kde prášiť milenku.

simicka1234
autor
5. dec 2018

@saslavka73 opakujem ten byt polovica mala byt na meno malej nie na mna ja by som z toho neprofitovala ...

milivanilka
5. dec 2018

@simicka1234 Ak nemas v byte dozivotne pravo alebo nebol nadobudnuty pocas manzelstva, moze ta vyrazit. Deti ti uplne vziat nemoze. Tam bude rozhodnuta striedava starostlivost, za predpokladu ze budes mat kde byvat. Teda ze nebudete doslova na ulici. Co si myslim ze nebudete...

simicka1234
autor
5. dec 2018

@sissy27 no dakujem krasne staci mi, takze je normalne zobrat matke deti ktora sa o ne stara preto ze to vo vztahu nevyslo? no žasnem ok staci mi teda

river_song
5. dec 2018

@simicka1234 a prepáč ze to tak napíšem, ale kde má tvoj muž istotu ze ked ti nechá JEHO byt, ze sa tam nebudeš (sorry za vyraz) pelešit s tým tvojm amantom? Predpoklaam ze niesi nejaký pripad xe musíš skončiť na ulici, prácu si vieš najst a zarábať tak aby si si mohla dovoliť byvanie.. nevyhadzuje ta na ulicu, len ťa nechce vo svojom byte pp tom, fonsi mu spravila.. ja ho chápem..

beky1813
5. dec 2018

@simicka1234 ty si pekne krásne najdi byvanie, poziadaj o rozvod, vyzivne, starostlivosť o deti a necakaj, kym ta pridu sudne vystahovat.

simicka1234
autor
5. dec 2018

@river_song ale samozrejme da sa to chapat a nie nezarabam tolko ze by som si mohla dovlit podnajom a do vztahu sme isli s tym ze keby sa nieco stane, tak on vie aku mam situaciu povedla ze kvoli detom pojdeme pol na pol, aj jeho rodina to vzdy tak prezentovala preto osm suhasila s tmy aby mu byt darovali lebo najprv sme chceli hypoteku ale preto sme ju odmietli lebo slubili ze byt bude nas SPOLOCNY a ze nam ho daruju no nakoniecn a zmluve bol len mu samozrejme ale aj tak mi sluboval ze keby hocico sa stane tak pojdeme pol na pol kvoli detom iba kvoli detom lebo on vie ze ja nemam rodicov ku ktorym sa mozem vratit a poznal moju situaciu tak preto sa mozno vy cudujete preco som z toho taka lebo dohoda bola ina ale bohuzial len ustna

milivanilka
5. dec 2018

@simicka1234 je to blba situacia, no za chyby sa plati... Je pochopitelne ze tak reagoval ked si viac krat spravila to iste. O deti ale neprides. Hladaj si ale byvanie a neplac tu

simicka1234
autor
5. dec 2018

@beky1813 samozrejme ze na to nebudem cakat preboha ale je to este cerstve este ani nepodal ziadost, je tomu tyzden co sa dostahoval k rodicom tak to vsetko bohvie kolko sa bude tahat navrh na rozvod atd celkovo to vsetko

larisalarisa
5. dec 2018

Nebudte na seba až taká prísna. Urobili ste chyby....ale vždy sa dá začať odznova. Takže skončíte nadobro s tým podvadzanim a dajte mužovi čas.
Nikto z nás nie je dokonalý a pre neveru vám deti nevezmú. To je hlúposť.
Ste matka a tou aj ostanete.
Pochybili ste , ale treba ísť ďalej .

beky1813
5. dec 2018

@simicka1234 za 10 dni si uz mohla rozhodiť siete a hladat byt. Nemusis cakat s navrhom nanho. Podaj ho ty

simicka1234
autor
5. dec 2018

@larisalarisa dakujem za slusnu odpoved a hlavne za tie slova :( citoim sa fakt hrozne no nechcem sa lutovat len som potrebovala pocut ze aj clovek ktory poriadne nieco pokasle ma mozno este aspon male pravo aspon na deti a na normalny zivot .. dakujem za tuto reakciu dufam ze sa da ist odznova, muz mi uz asi neodpusti a s tym chlapom je koniec bola to chyba velka.

simicka1234
autor
5. dec 2018

@beky1813 neviem bojim sa podat prva, stale cakam ze si to rozmysli... tak nejak v kutiku duse , aj ked uz clovek nema nadej, z rozumneho pohladu, no v dusi stale dufa ze co ak... :(

river_song
5. dec 2018

No jo, byt mal byť spoločný a ty si ho nemala podvádzať.. veci sa udiali inak ako ste si planovali, teraz sa s tym musite/musis vysporiadať.. on ti sluboval ze pôjdete pol na pol, ale ty si mu zasa sľubovala ze ho nepodvedies a potom si mu to slubovala znova.. tak sa naozaj necuduj.. je to bohužiaľ tvoja vina, snáď si si nemyslela ze ked ho podvedies, ze sa o teba ešte aj postará..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli