Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

kolos
13. aug 2009

Ahojte,

som ženatý 4 roky a pred rokom som odišiel od manželky k inej žene. Spolu s manželkou máme jednu dcéru, o ktorú som sa naďalej po mojom odchode staral ako som najlepšie vedel. Manželke som na ňu platil 5 tis. Sk mesačne a bral som si ju každý druhý víkend, kúpil to čo potrebovala a prispel na väčšie veci ako napríklad bicykel.
Od manželky som odišiel preto že som sa zamiloval a to bezhlavo do dievčaťa ktoré bolo o 5 rokov mladšie od ženy a omnoho atraktívnešie. Avšak môj ošiaľ trval asi pol roka, potom postupne opadal a ja som si uvedomoval čo som spravil. Z mojej priateľky sa vykľula hašteriva a egocentrická osoba, od ktorej som sám po roku odišiel.
Manželka medzitým výrazne schudla a dosť sa zmenila jak výzorom, tak povahou. Začala študovať a veľa času venuje jóge a samozrejme dcére. Ako matka bola vždy skvelá, a spätne ako sa na to pozerám nebola ani zlá žena.
Môj odchod mi nikdy nevyčítala,nikdy som ju nevidel plakať a ani raz mi neurobila scénu. Neviem či jej to bolo jedno, alebo bola tak silná že sa s tým tak rýchlo vyrovnala.
Viem že som urobil hlúposť a chcel by som sa k nej vrátiť, neviem však ako na to a ani neviem či niekoho náhodou nemá. Ak mi chcete napísať že som bezcharakterný hajzel, napíšte ,ale zároveň mi skúste poradiť .

zanett
18. aug 2009

Jezis a neni to snad jedno? 🙄 Vyzkum, studie nebo jen obycejny zajem...zalozil diskuzi, spousta lidi na to reagovala - od toho to forum je, ne? Aby lidi sdileli svoje nazory na urcite problemy. Kdyz nekomu tak strasne trha zily, ze to chtel treba kvuli vlastni mini-studii, tak nechapu, proc sem prispivaji? 😝

krasuliak
18. aug 2009

uz neni co riesit a vy zeny stale nieco vymyslate 😀 😀

bambi09
18. aug 2009

ženy,pome na Jurajaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

kubaka
18. aug 2009

samozřejmě, že je jedno, zda dělal studii nebo psal článek - nic proti, šel na to chytře. Jenže je problém, že pokud to téma není životné, neexistuje, nemůže on poskytnout všechny objektivní informace a tudíž i naše reakce jsou velice zkreslené a zavádějící. V podstatě mohl to téma manipulovat směrem, který se mu hodil - tím, jak a které informace nám předkládal. Takže směrodatné a průkazné informace tak nemohl získat. V tom je ten rozdíl. Abych si utvořila názor a vyhodnotila situaci, musím znát co nejpřesnější a objektivní fakta.
Bez nich se můžeme bavit a psát názory, ale je to pak celé úplně o ničem.

maminuska
18. aug 2009

baby ja vám fakt nerozumiem.
Riešite fakt kraviny, či je to pravda alebo nie. Nie je to fakt jedno ? Koľko mužov odišlo od žien pre zďaleka iné kraviny ako je nadváha ? Jednoducho si našli milenku. Prestali sa starať o deti a zaoberali sa len svojím novým objavom.
Tu je jasne definovaná príčina rozpadu vzťahu, kolos si priznal vinu a snažil sa pohnúť dopredu. Veď nie je všetko biele a všetko čierne. Môže byť aj šedivé.
Zbytočne moralizujete.
Chlapi myslia inak a konajú inak ako my , podĺa nich , citovo labilné osoby.
Keby to aj bolo vymyslené , no a čo ? A súhlasím so zanett dobodky.
Mna ani tak nezaujala téma ako neskôr tieto "posledné dokrútky nás žien"

bobulle
18. aug 2009

zanett, přesně jak píšeš "od toho to forum je, ne? Aby lidi sdileli svoje nazory na urcite problemy"
Takže i já jsem sdílela můj názor... 😉 ... a to že se někomu nehodí "do krámu" mě opravdu žíly nerve 😀 😝

atrami
18. aug 2009

bambi09
😖 😖 😖 😖

sasiki
18. aug 2009

kto je Juraj?

kubaka
18. aug 2009

juraj je něco jako kokos - píše stejně pěkně 😀 a taky má dva příspěvky. 😀

maminuska
18. aug 2009

preboha, veď sa spamätajte kočky - kubaka nie kokos ale kolos - a čo ke´d má dva príspevky, raz sa začať musí.
Som žena ale nestíham nad vami krútiť hlavou 😒 😒

bambi09
18. aug 2009

atrami,to bol nepochopený žart,sorry,čo to všetko tak strašne vážne beriete???
čítala som ho v téme,ale nemám čo napísať,tak som ticho 🤐 🤐 🤐
toto je virtuálny svet a veľa znesie,prečo to tak prežívate,keď ani neviete,či polovica tém tu nie je vymyslená?? 😕 😕 fakt nechápem,ale idem radšej kade ľahšie,lebo zas to tu začína zaváňať urážkami,to ja nemusím 😒 😒

kubaka
18. aug 2009

maminusko - to byl taky žert - na kokos ho holky překřtily o stránku dozadu 😀 Je to virtuální svět, nevím,e kdo sedí na druhé straně, nijak to neprožívám. maximálně mě tak něco namíchne - téme Urieknutí mimin 😀 😀

maminuska
18. aug 2009

pripúšťam že je tu možno množstvo vymyslených tem, ale možno práve táto nie a znížiť s ak takémuto jednaniu a ešte aj napadnúť úplne iný nick - to sa mne už žartovné nezdá.
Samozrejme že tým nechcem nijako urazit ani teba.

konoupek
19. aug 2009

Nad některými z vás opravdu jen kroutím hlavou,fakt slepice 🙄

atrami
19. aug 2009

bambi09,
🙂 🙂 🙂 , brala som to ako žart.

sue
19. aug 2009

Maminuska, vzhľadom k tomu, že nick Kolos je preto, že za kolos považoval ten muž svoju manželku, tak ani kokos nie je zrovna nepriliehavé 😝 😀

ikke
19. aug 2009

prosim, pokracujte dalej bez urazok, v opacnom pripade nebudete pokracovat...

emilyz
19. aug 2009

maminuska suhlas s tebou

stellaartois
26. aug 2009

..no, kolos pochval sa co mas noveho?

norulka18
3. máj 2013

Zeny, chlapi maju uplne ine zmyslanie ako my zeny...., je to tak 🙂

pipi909
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henamichal
5. máj 2013

@sue Plne s Tebou súhlasím, máš svätú pravdu!!!

kikaba44
7. máj 2013

@kolos 😀 😀 áno, máš pravdu