Bojím sa ísť do vzťahu s rozvedeným

15. jún 2022

Ženy naskytá sa mi príležitost začať chodiť s rozvedenym priateľom ktorý bol v manželstve 22 rokov ja som slobodná s jedným dieťaťom 15 rokov🙂 Čo myslíte?Nebude sa týka obracať stále za prvou rodinou? Má aj detí 3 a s toho na 2 platí Alimenty

zdenka11081983
15. jún 2022

Keď ti baby povedia ruky preč od neho, urobíš tak? Však ty slobodná s jedným dieťaťom tiež nie si moc in ci? Riad sa svojim srdcom a čas Ti ukaze ci to bolo dobré. Život máš len jeden.

bosorka2302
15. jún 2022

ja mam pocit ze aj ten chlap a ta zena tu pisu nonstop

mikadooo
15. jún 2022

Veď vyskúšajte... Hádam nejdete hneď sa brať, nie? Časom sama uvidíš na koľko vám predošlá rodina zasahuje do vzťahu. To nikto teraz nevydedukuje 🤷

autor
15. jún 2022

Doma(rodičia) má odhovaraju až si nezačínam s takým že taký len chcú pri niekom dožiť až nie sú samí 😄 ,, Že načo sú mi staré hrable ktoré sa čochvíľa zlomia 🤣a také blbosti okolo toho🙂A mám nutkanie to aspoň skúsiť

denden77
15. jún 2022

ja mam rozvedeneho s jednym dietatom 🤷‍♀️😁

laska86
15. jún 2022

Si natom podobne ako on..az na pocet deti..preco neskusit stastie?ved sa nejdete brat🤷

ajajaj00
15. jún 2022

vztah sa skusa?to nemyslim.ja som si isla do vztahu s muzom ktory je rozvedeny a ma dospeleho syna a sme spolu uz 12 rokov a mame spolu dve deti a viem ze lepsie rozhodnutie som v zivote nemohla urobit

mandzula
15. jún 2022

Ja som bola ta, co ostala sama s dietatom a nezdalo sa mi, ze by som bola nejaka zavadna.🙂 A veru som sa aj hned minula.🙂

autor
15. jún 2022

Čochvíľa mám 32 r.a zatiaľ kamarátovi je 46 rokov

janickacrazy
15. jún 2022

Je to tvoj život, si hádam dosť stará, aby si vedela, čo robíš. Okrem toho mám pocit, že ty si tu už písala aspon dvakrát. Asi ťa to baví.

zmrzlinka2021
15. jún 2022

Ale on sa ma obracat za svojou rodinou, on ma deti, on ma povinnosti voči nim. A tak je to aj spravne.

Rozhodnutie je vzdy na tebe. Ja by som si napriklad rozvedeneho nikdy nevybrala. 22 rokov je 22 rokov + 3 deti.

Je pravdaze, ako ti tu pise, ze sa nejdete hned brat, ale za seba ti mozem povedat, ze ak v niecom nevidm buducnost, tak nejdem zabijat takto "bezprizorne" cas a ja som citliva zena, cize bud idem do veci naplno, s celym srdcom, alebo nejdem

melanta
15. jún 2022

Rodina ťa odhovára? A sú si vedomí, že možno rodina nejakého chlapa bude odhovárať jeho od vzťahu s tebou? So slobodnou matkou, ktorá sa stará o dieťa, s ktorou keď bude raz žiť, tak aj na ňom bude ľudská aj finančná spoluúčasť na výchove cudzieho dieťaťa. Obaja máte rovnakú východziu pozíciu, on tak trocha dokonca nevýhodnejšiu, pretože jeho deti s vami nebudú raz žiť, tvoje áno. Takže nerieš rodinu, rieš toho človeka. Ja mám dieťa už dospelé, môj nový muž je rozvedený, s jeho synom trávime maximum času, je to najlepší chlap aký ma stretol a patrí k nemu aj jeho syn. Ak vieš, že ty sama nezvládneš byť pre jeho deti skvelou priateľkou ak budú u vás, ak vieš že bude pre teba problém že na ne finančne prispieva, tak pre jeho dobro do toho nechoď. Ale mysli na to, že rovnako sa muži môžu pozerať na teba. Veľa šťastia.

dadis
15. jún 2022

Ale z tvojej strany to asi nebude prilis velka chemia a zamilovanost, ked si svoju lasku pred rodinou nevies obhajit a na MK sa musis pytat, ci? Moj nazor, ak chces vediet, ze ide o prilis velky vekovy rozdiel, mas len 32 a velke dieta. Mas este 10rokov na zalozenie novej rodiny aj s detmi a muzom +- v tvojom veku bez deti. Ale tu ide o racio dovody, ak mas plnu hlavu lasky a hormonov, tak nikoho nepocuvaj a skus to.

oli18
15. jún 2022

Ja by som do toho nesla. 3 deti je viac problemov, ako 1dieta.

horalka1986
15. jún 2022

Mna si moj muz nabalil rozvedenu, s dvoma detmi a keby pocuval rady od mamiciek z MK, neboli by sme spolu, nemali by sme pekny vztah, ani on by nemal pekny vztah s detmi a nemali by sme spolu uzasnu dceru. Co viac potrebujes?🤷‍♀️

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spadnutaslivka
15. jún 2022

3 deti má, ale len na dve platí alimenty? O tretie sa stará on alebo na to sa vykašľal?

nessa123
15. jún 2022

@spadnutaslivka podľa mňa je tretie už dospelé a stará sa o seba už samo

hefo
15. jún 2022

Podľa mňa je na teba už moc starý, najmä ak by ste chceli mať ešte nejaké spoločné deti.

spadnutaslivka
15. jún 2022

Aha, to môže byť. To mi nenapadlo.
@nessa123

h2
15. jún 2022

Ahoj, ja mám rozvedeného s dvoma deťmi. A to som predtým bola bezdetná. Ty už dieťa máš. Tak neviem, v čom je problém. Aj ty môžeš byť pre niekoho nevyhovujúca partnerka, lebo máš dieťa. 🤷🏻‍♀️

zmrzlinka2021
15. jún 2022

@horalka1986 A ak sa mozem spytat, okolie a rodina ho neodhovarali od manzelstva s tebou?

horalka1986
15. jún 2022

@zmrzlinka2021 manzelia este nie sme, aj ked sa to uz blizi, ale rodina a kamarati nas praveze podpichuju, ze uz by sme aj mohli.😉

bosorka2302
15. jún 2022

@elizabet173 inak aj nejaky chlap tu pisal teraz niekedy tiez co bol v 22r manzelstve

elizabet173
15. jún 2022

@bosorka2302 ešte som čítala jednu tému, kde bolo písané, že platí alimenty na dve deti, a na to tretie už nie

mell27
15. jún 2022

@mandzula ja som sa tiež minula po mesiaci od rozvodu 😃

97tomi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz