Citové vydieranie alebo tlak

23. apr 2023

Ahojte. Boli sme spolu s priatelom cca 5mesiacov...po tejto dobe som sa rozhodla vztah ukoncit, lebo som uz nechcela pokracovat. Opadla chemia a celkovo, necitila som to uz tak. Avsak priatel to vzal velmi zle. Vycita mi, ze sa velmi snazil, kupoval mi malickosti a pomahal. Pise mi aj par mesiacov po rozchode a chodi k mojej praci aby mal zamienku mi nieco doniest. Pise mi, ze som ho nikdy nemala rada kedze som to ukoncila. Mame 29r. Nikdy by som nepomyslela, ze v takomto veku budem riesit taketo veci. Citim psych.tlak. Nikdy som mu nadej nedavala, ze sa k nemu vratim. Mam prerusit uplne kontakt a teda neodpisat mu ani? Po dobrom to naozaj nejde. Vsetko bolo vyrozpravane aj osobne samozrejme. Chcel by sa za stretnut a riesit to, ale ja v tom nevidim zmysel. Predtym nez oslovim mozno odbornu pomoc, tak som chcela aj tu...Mate niekto podobnu skusenost?Dakujem pekne za rady.

hope87
24. apr 2023

Jednoznacne ho blokni. On bude stale dobiedzat, lebo ma pocit, ze nic take, preco by si sa s nim mala rozist, neurobil. Staci, ked tam chyba laska, chemia, nieco, co ta nuti tesit sa na toho druheho, atd...
Napis mu este jednu sms, ze si sa snazila byt mila a vysvetlit mu veci po dobrom, avsak vidis, ze to nikam nevedie a nevie pochopit, ze je koniec...ze samozrejme, on nemusel chciet ukoncit vztah ale vztahy sa neudrzuju jednostranne. Kedze ho ty nechces, to staci. Nech ta prestane kontaktovat a sledovat, lebo to budes riesit s policiou. Ze samej ti to je blbe ale ked nic nepomaha, tak to budes riesit tak.

pimpulienka
24. apr 2023

Úplne uzavrieť tuto životnú kapitolu. Jasne mu to, ale oznámiť.

astonka
24. apr 2023

Normalne tomu blaznovi napiš,že mu píšeš posledný krát,že aj keby neviem čo urobil tvoje rozhodnutie je nemenné ak ťa neprestane kontaktovať a obťažovať,že ho jednoducho nahlasiš a viac mu nepodpisuj,neber telefon nijako nereaguj.

lunademonica
24. apr 2023

Mne raz byvaly povedal: "Ty ma milujes, len o tom nevies."
Dodnes mi ta veta znie v hlave, :D :D

0kristina0
24. apr 2023

@gerrwie_girl je bezne, ze dvaja ludia zacnu spolu chodit k sebe nic necitia? Lebo vsak to pride casom?

0kristina0
24. apr 2023

@ndrag 🤦‍♀️

gerrwie_girl
24. apr 2023

@0kristina0 jasne ze môžu cítiť. Mohla tam byt sympatia, príťažlivosť, všetko čo má byť. Ale je úplne normálne ze to vyprcha. Inak by sme všetci ostávali s prvým partnerom s ktorým sme začali chodiť 🙂. Neostanem s niekym predsa len preto ze no ved keď už s ním chodím...smutné ze to chalan nevie prijať,nale taky je život andeju sa horšie veci. Bolo by fajn keby sa dal dokopy a neotravoval ju.

marca12
24. apr 2023

Urcite prestrihni kontakt uplne. Nieco podobne sa mi stalo este volakedy davno na skole. Po dobrom to neslo,este mna jeho okolie obvinivalo,ze ho namotavam. Tak som sa uplne odstrihla,nekomunikovala,vyhybala sa mu. Bolo to tazke,lebo doslova vyhladaval moju spolocnost a sledoval ma. Postupne to prestalo. S takymito labilnymi ludmi a vydieracmi to po dobrom bohuzial nejde.