Čo robíte doma pre mužov?

katkka1986
18. aug 2017

Ahojte.
Som zena na materskej s dvomi detmi
Zijeme s druhym tatinom nie s biologickym
Chcela by som vediet co vsetko doma robite? Ja to mam tak ze vzdy je navarene upratane deti na poriadku
Lenze priatel mi tak jemne naznacuje a kazdy vecer ked pride hovori ze ako velmi ho boli krk ze ked sedi cely den za pocitacom.proste chce masaz
Alebo ked rano odchadza chce po mne ciste tricko nohavice spodne pradlo. Teda aby som mu nachystala.
Kazdy den musi byt sex. Ako ja to tiez milujem milovat sa s nim ale po tom vsetkom za cely den si pripadam ako rohozka. Vydrzi dlho ide aj 4 kola ako on vravi no ale ja by som rada vedela ako to funguje aj v inych domacnostiach kde su zeny doma s detmi.
Alebo co od vas muzi ako zivitelia rodiny ocakavaju? Dakujem za slusne odpovede

ema234
18. aug 2017

@katkka1986 kolko ste prosim spolu rokov

cecilia68
18. aug 2017

@katkka1986 Ako decko, keď ho berieš do škôlky a chystáš mu čisté veci ☹ Len mu pekne povedz, že "mamahotel" je na inej adrese😝

fivecat
18. aug 2017

Ja mam muza na materskej a neviem v akom alternativnom vesmire by robil pre mna popri jednom dietati (druhe v skolke) vsetko to co ty. Ved si to zober opacne, ze on by bol doma a ty v praci? Toto vsetko by si po nom vyzadovala? Bol by ochotny to urobit? Lebo, ak niekto po druhom pozaduje veci, ktore sam nie je ochotny pre druheho robit, je to chore.

missguerlain
18. aug 2017

@katkka1986 Mna normalne sokuje, ze zena na materskej ma sex kazdy den 😲😲 A to ja som si vzdy myslela ako su zeny na materskej vyzdimane. To my ani deti nemame, a sex denne nam nehrozi 😂

laurinka_21
18. aug 2017

Nehnevaj sa,dospely muz si musi nachystat saty rano sam...spravil si z teba sluzku...operiem,ozehlim,navarim,upracem ale nieco musi spravit aj on..a sex kazdy den?to mas chut?ja by som sa nemilovala,keby na to nemam chut...

katkka1986
autor
18. aug 2017

@ema234 1,5 roka. Z toho 8 mesiacov spolu zijeme

renimac
18. aug 2017

@katkka1986 ja to naozaj nemyslím v zlom a nechcem sa ťa dotknúť, ale prečo si toto jedna dospelá žena, matka dvoch detí nechá so sebou robiť?

lilyianka
18. aug 2017

@katkka1986 my deti nemame,ale toto by som nerobila...
Za prve) je dospely,svojpravny a ma obciansky preukaz,tym padom predpokladam,ze veci si vie nachystat sam 😉
Za druhe) sex kazdy den? A ze musi byt? Musi? A ty co si zvieratko? Este aj 4 kola?? No dakujem pekne...my mame sex ked chceme a mame chut a teda kazdy den to nie je....
Za tretie) doma robim bezne veci ako kazda zena..varim,periem,nakupujem,staram sa o domacnost,nakupujem....takisto ako on kosi travnik,stara sa o auta,bazen,zahradu a pod 👍

Ste spolu kratko,treba si stanovit hranice,lebo toto nie je dobre...a moze to byt cim dalej horsie

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bmuller
18. aug 2017

....uffff 😝 ....vztah by mal byt vyrovnany, to sice neznamena 50-50, lebo tak to zas nefunguje, zena nedokaze vymurovat pivnicu a chlapske umyvanie okien tiez nebude za 100bodov. proste najst rovnovahu, aby kazdy prispieval do chodu domacnosti rozumnou castou svojej prace...
...ale chystat trenky a ponozky??? aaaaaaa 😲 to je (sorry) NESVOJPRAVNOST. mozes mu ich vyprat a odlozit, pripadne vyzehlit koselu alebo nohavice... ale aby si jeden dospely chlap sam nedokazal vziat z policky svoje oblecenie, tak to je uplna neschopnost alebo machizmus - vyzadovat to od zeny, akoby bola podriadena 🐷
a co jeho mamicka? nehodis s nou rec, dokedy synacikovi chystala trenirky? alebo odkial ma take blbe zvyky ten chlap. ak nie z domu, tak by sa aspon pred rodicmi mohol hanbit ...🙈

janinah
18. aug 2017

Žena mužovi....,o nič sa nestaráš,všetko sama robím,deti ťa nezaujímajú,v noci mi pokoj nedáš,už mám toho dosť ,zbaľ si kufre a vypadi.....Muž žene....TY mi zbaľ😉

asi tak si dopadla,je na tebe dokedy a nakoľko to budeš tolerovať...a mysli na jednu veci,po RD pôjdeš do práce,tam musíš podať výkon,unavená dôjdeš domov a toto všetko čo si robila doteraz ťa bude čakať ako druhá smena a ani v noci sa nevyspíš....jasné,že chlap ceý den vysedený za pc vydrží aj 4 kolá,jeden deň ho nechaj samého s deťmi a zaspí v sekunde,kedy sa zvalí na posteľ....no,nezávidím ti.....radím dlhý rozhovor a manželskú poradňu

mimi1237
18. aug 2017

povedz mu ze aj ty chces pomasirovat po narocnom dni ,ze ta neboli len krk ale cely clovek ,tak este moze byt rad ze ma bolesti len v krku 😀 (zas chapem ze ani praca za pc cely den nieje lahka 😉 )
a tie veci ked po tebe chce tak mu to aj nachystas ci ako ? ako skolkar ,prepac ..
a ten sex ozaj ze musi byt kazdy den ? to ma byt jeho pravidlo ? a co ak nebude ?

janulka1802
18. aug 2017

Sex 4 kolá každý deň? To jedno kolo koľko trvá? To by ma nebavilo ani s najkrajším chlapom na svete a to rozhodne tuto milú aktivitu s manželom obľubujem. Chystať trenky takému capovi? No tak to je ozaj ako ďalšie deculo. Však normálnemu chlapovi by to vadilo. Čistý truľko toto, nie chlap!!!

vanesanova
18. aug 2017

Joj no ty sa mas....ohladom toho sexu ti zavidim a nic si z toho nerob mozno ta len tak podpichuje to hadam neznamena hned ze ak mu nevyhovies vzdy ze sa bude hnevat ci ano?skus to nanho rovnako opatrne jemne skus podpichnust s usmevom ako ta bolia nohy po celom dni z upratovania a starania sa o deti varenia ze by sa ti hodila masaz alebo skus vecer nenavarit a navrhnut ci by ta nepozval niekam von najest ze si si bola unavena a nechcelo sa ti...mozno potom otvori oci a zisti kolko toho robis pre rodinu ale ja si nemyslim ze by sa to malo nejak rozdelovat ze kolko kto robi pre rodinu proste niekto to urobit musi a hotovo ja mam niekedy dni ze vazne sa mi nechce tak muz umyva riad ako teraz vari veceru ide so psom vyhodi smeti...stara sa o maleho a zasa su dni ked robim len ja vsetko sama a ja sa nehanbim.ja mu.rovno vytmavim ze ci nechce s niecim pomoct musis si ho naucit opatrne pomalicky si ho ochocit 🙂 no vela krat sa kvoli tomu sekneme ale nic na rozchod to nie je a to ze sa citis obcas ako rohozka?tak mu to normalne povedz ze sex je s nim.fajn ale tebe staci len tri krat do tyzdna uvidis co ti povie.skus sa dat na maroda a tvar sa ze mas straaaaasnu chripku ze nevladzes ani zit vacsinou chlapi potom otvaraju usta ked zistia ze to sa samo nenavari neopere neozehli neumyju deti nenakrmia nevysypu smeti nepovysava neumyju dlazky...😉 to budes sledovat ako bude z toho po par dnoch zruteny a pochopi ze robis omnoho viac ako si on predstavuje

vanesanova
18. aug 2017

@missguerlain ano sme vyzdimane nemysli si ja mam sex tak na vianoce a to musim pred tym oddychovat aspon pol dna aby som sa vladala aspon pred tym umyt z potu a oholit a popri tych plienkach a kasickach a starani sa o domacnost vazne zabudnes sa aj vzrusit lebo uz nekukas ani tie krasne lakovane casopisy kde obcas vidiet nejake pekne tehlicky 😂ale chyba mi to no nie som stroj akoze to vazne nedavam ved ja sa ledva postaram o seba o dieta a o byt nieto este o nejake libido

pivonka6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
18. aug 2017

no pozri, ja môjmu večer poviem - keď chce sex...samozrejme ale ja mám rada rýchlovky takže starý makaj....máš nato 15 min. 😀 pretože ráno treba deti do školy, ísť na nákup - detí máme plný dom, upratovať.....

maria584
18. aug 2017

@deti95060810 aj my presne tak isto, odkedy máme deti, tak sú to rychlovky 🙂 raz za čas aj romantika, ale väčšinou tie rychlovky. A určite nie každý deň

bmuller
18. aug 2017

@pivonka6 no dobre, ten tvoj by sa pri samostatnom chystani mozno "dogabal" cervenym trickom so zltymi nohavicami a fialovymi ponozkami... ale bol by aspon obleceny (jemu samemu by na tej kombinacii nic nevadilo) a snad by ti nenadaval, ze si mu vsetky sucasti odevu nedala az pod nos 😉
tento autorkin partner nevyzaduje dobre farebne kombinacie, ale nachystane uplne triviality ako trenky 😖 a mozno by jej ani nerobilo problem mu to nachystat - ale keby ju o to aspon poprosil stylom "bez teba som v obliekani nemozny, zlatko" 🙏, a nie "to musi zena robit" 😖

dahra
18. aug 2017

@katkka1986 - oblečenie si väčšinou chystá sám, hoci najradšej by som mu ja /on je schopný ísť do práce aj v 10ročnom tričku na doma/. Ale s týmto problém nemám, bo pranie, vešanie a žehlenie je môj relax. 😉 Kľudne by som mu chystala. Ešte sa mi nestalo, že by nemal opraté alebo ožehlené. Ani na pohodené ponožky nefrflem. Inak on je expert na vyzlečenie všetkého od pása dolu jedným vrzom - spodare a ponozky musim hladat v nohaviciach už dobrých 10 rokov😀
U mňa by bol problém, keby som musela napr. každý večer chystať teplú večeru. Varím denne niečo na obed. Ale večera,...rovnako aj dokonale uprataná kuchyna /jeho túžba/, niekedy nestíham alebo sa mi nechce. 🙂 Potom rieši on. Vec dohody a tolerancie. Ako všetko vo vzťahu. Ja nefrflem na jeho obliekacie navyky a on mi zasa nevycita iné, čo zasa vadí jemu. O sexe pomlčím.....

sardinka32
18. aug 2017

@katkka1986 Tuna plati stare dobre pravidlo "Ohybaj ma mamko, dokial som ja Janko..." alebo šité na Vas, ste spolu kratko v spolocnej domacnosti, ako si naucis, tak budes mat. Sex kazdy den ze musi byt? Ako sorry, ale Ty nie si umela Anca. Chce masaz? O.K., on Ti nastavuje krk, tak mu pomasiruj krk a nasledne Ty si vyloz nohy a ze Ta bolia, nech Ti pomasiruje chodidla. Chystat mu ciste oblecenie? Nonsens! Nech si pekne nachysta vecer sam....vytiahnut zo skrine ciste trenky, ponozky a tricko snad dokaze aj sam vo svojom veku. Pekne si stanov hranice, lebo vekom sa to bude u neho este zhorsovat...resp. stupnovat jeho naroky. Ak je upratane, navarene a deti na poriadku, spravila si za den co si mala ako vzorna manzelka. Si jeho manzelka, nie slúžtička. Zjavne Ti to vadi, kedze si tu zalozila tuto temu, takze nie je o com, musis to zmenit.

terezka1947
19. aug 2017

@katkka1986 prepac,asi budem za nechapavu.....aj mozno netaktnu
ALE preco si sa s nim s dvoma detmi hrnula do spolcneho byvania po tak kratkej dobe??????
a najma,ked to ani otec deti nie je?
on je naoaj vo velkej vyhode oproti tebe,nie je este vyzrety a kde este starat sa....to robis ty
ste z rozdielneho zazemia-inak rozmyslas ty,inak on
ty si mama,on este len muz bez zavazkov,v puberte,hoci vo velmi vysokom veku....prisiel k zene,dvom detom nejako.....ale nema nejaku extra povinnost,tak ocakava on...nevie este o detoch,rodine nic...ty uz ano
ozaj ste este mali co to sa spoznat,nie po tak kratkej chvilke byvat spolu-najma,ked su tu uz deti

sayurinka
19. aug 2017

U nás sa snažím, aby bolo navarené, upratané (aspoň ako tak), vyprané. A ešte aby mal muž v skrini vždy vyzehlenu aspoň jednu košeľu a jedny nohavice. Samozrejme, niekedy sa mi nepodarí udržať ani ten základ a stáva sa, že večer keď muž príde, tak je kuchyňa zaprataná riadom alebo sa kde tu povaluje neposkladané prádlo a to ho často hnevá. Máme však 2 malé deti a akosi to proste nestiham. Myslím si, že veľa mužov žije v domnienke, že jednoducho žena na materskej si popri deťoch doma oddychuje a čudujú sa ako je možné, že za cely deň sme neurobili to a tamto...
Ale nesťažujem sa, nakoľko ked ma manžel čas tak aj navarí, aj uprace, aj napecie za asistencie staršieho syna pričom mladšieho ma v nosiči pre nazornú ukážku "ako sa to dá" 😂🙏😂
A ja si s úsmevom aspoň vypijem kávičku 👍😉

erikad82
19. aug 2017

Viete ja takýchto chlapov poznám dvoch -môjho manžela a švagra. Ja osobne si myslím,že je to všetko o výchove "svokier". Ja som našťastie môjho manžela už ako tak zmenila,no ešte čo to treba doladiť,no mám švagra,ktorý bude mať čoskoro 50r. a mamička mu chystá všetko: trenírky, ponožky... a dokonca po opratí aj prevracia,aby si chúďatko neobliekol naopak tričko... Takže otras,chce to pevné nervy...
Takže milá @katkka1986 neboj sa! Všetko mu poriadne vysvetlí a uvidíš,buď pochopí alebo ... Držím moooc palce!!!
P.S. ja som s mojím začala žiť,keď mala najstaršia 3 roky -ona ho učila,kde sa dáva špinavé prádlo... Ale našťastie sa nám to podarilo po cca 3 mes. 🙂 🙂

katarinamarkova
19. aug 2017

@katkka1986
keď som bola na materskej, rodičovskej tak:
- som bola na materskej rodičovskej - t.j. miesto práce som sa starala o deti ( nie o manžela, ktorý už dávno dieťa nie je a čisté tričko si zo skrine vie vybrať aj sám! )
- varenie- ak manžel chodil do práce - t.j. bol tam vačšinu dňa, stravoval sa v práci, popri práci....doma sme si spolu dali večeru - keď mal čas, nachystal on, keď som mala čas, nachystala som ja, keď sa nikomu nechcelo, resp. nikto nestíhal - bolo na večeru - kto si čo uloví z chladničky.
deti - mali navarené 🙂
- masáž 🙂 ak ma po celom dni naťahovania sa s deťmi bolel chrbát, dostala som ako predohru masáž 🙂 - ak sa manželovi chcelo, nie, preto, že by to bola jeho povinnosť, či ako ty píšeš, že niekto ,,musí,,
Ak sa mi chcelo dostal masáž aj manžel
- sex - keď sa chcelo obom.
niekedy častejšie, inokedy menej často
- obliekala som deti - manžel dieťa nie je - ani nevládny, ani postihnutý - vie sa obliecť sám!
- ak si náhodou manžel chvíľkami začal myslieť, že málo stíham, dostal vo voľnom dni do opatery deti aj s domácnosťou a ja som na oplátku dostala do opatery kus jeho práce 🙂 razom nás tie hlúpe myšlienky, že jeden robí menej oboch prešli.

katarinamarkova
19. aug 2017

@katkka1986 novinka:
🙂 ale veď ani ty nemusíš 🙂

tiper24
19. aug 2017

bud rada ze robi na pc a netaha niekde vo fabrike 12tky to by si mala sex iba cez vikend 😀

tiper24
19. aug 2017

@janulka1802 4 kola jednominutove asi 😀

rata
19. aug 2017

@katkka1986 Sama si napísala, že sa cítiš ako rohožka a to fakt nie je v poriadku. Vo vzťahu sa máš cítiť príjemne a hlavne rovnocenne a nemať nalinajkované, že každý deň bude sex, že máš nachystať čisté oblečenie pre dospelého chlapa, ktorý ma ruky, nohy a nie je nesvojprávny. My sme obaja pracujúci, deti zatiaľ nemáme. Ja chodím z práce skôr ako manžel, takže urobím nákup a večeru (podotýkam nie varenú). Bežne periem, žehlím, varím, ale nikto mi to neprikazuje. Ak nie je ožehlená košeľa, ktorú si chce dať do práce, poprosí ma, či mu ju ožehlím a ja s tým nemám problém. Cez víkend upratujeme spoločne náš byt, keď máme službu na chodbe, tak ju upratuje manžel, ja vtedy väčšinou varím. Cez leto, keď čerpám dovolenku (som učiteľka), tak upracem v priebehu týždňa sama a víkend máme pre seba. Myslím, že ide hlavne o deľbu práce, o to, aby jeden druhému neprikazoval a nezameriaval sa len na zaužívané stereotypy (žena pri hrncoch, chlap v robote a potom doma na gauči v polohe ležmo a žena ho obskakuje). A sex? Keď máme chuť, určite by som zo seba nerobila rohožku len preto, aby bol muž spokojný, hlavne ak to požaduje každý deň.

sense
19. aug 2017

Ak si pri nom pripadas ako rohozka,naco si s nim?

Uprimne doma pre muza nerobim nic resp obcas ked mam chut ja, mu pomasirujem nohy, alebo ked sa postazuje ze hobolia krize lebo mal narocny den tak sa ho spytam ci to nechce pomasirovat a niekedy rano ak sa nahodou doma stretneme mu spravim kavu