Existuje ešte verný chlap?

hoblinka13
21. jan 2014

Co prispevok,to nevera,klamstva,ponizovanie.Existuje vobec verny chlap?Len sa zamyslam,lebo som mierne znechutena z prispevkov,ktore sa tu objavia.Bud je chlap neverny alebo nervozny,vulgarny buran.Ci to mam brat tak,ze o dobrom sa nepise,len o tom zlom?

adri266
21. jan 2014

@hoblinka13 vdaka, zase sa citim taka vynimocna 😎 😎 😎

hoblinka13
autor
21. jan 2014

@adri266 nikto o nich nepise zle!!!

lucka1987
21. jan 2014

ja v tom vidim rovnicu stale....
XY verných mužov = XZ verných žien
a YY neverníkov = ZZ neverných žien

pretiže nie všetci ženáči podváchadzaju so slobodnými zenami a naopak.. a kto povie, ze zena je menej nachylna na podvadzanie hovori bludy.. rovnako ako sa v dnesnej dobe zeny zrovnopravnuju s muzmu vo vela veciach a evolucia sa poznacila aj na ich sexualnom zivote.. uz sa nemilujeme s muzmi len so spodnicou a zahalene a len v dobe plodenia,a lebo aby sme chlapom ulahodili.. / ako sa pise v starych knihach o sexualnom zivote zien, ze to museli vzdy " pretrpiet" "
dnes je doba ina a rovnako ako muz bol oznacovany ako lovec a samec, a monogamia mu bola cudzia a nevera mu bola spolocnostou ospravedlnovana vetami " ved je to take chlapske... tak rovnako je to dnes aj u zien.

jaj takze este raz v skratke ano verny muz existuje.. je ich presne tolko, kolko je na svete vernych zien ...

adri266
21. jan 2014

@hoblinka13 toto je od cmulinka:
Prospesne temy su negativne,smutne,zarazajuce,kontroverzne,burlive,citlive na hadky,osocujuce....to je ta nasa salka kavy,kde sa mozeme vyburit nie len ohladom manzela ale vdacne temy su : svokra,nevera,ockovanie,viera,dojcenie,prve prikrmy,albumy plne znackovych siat a drahych kocikov atd....kazdy,kto ma potrebu '' rypat sa v niecom '' ma bohatu ponuku podla vlastneho vkusu...podla toho v ktorej oblasti mu to ide najlepsie.

sono2
21. jan 2014

@hoblinka13 možno analytička a nemôže si pomôcť 😀

adri266
21. jan 2014

@lucka1987 na 99 % s TEbou suhlasim, ale zabudas na jednu malicku vec. Ak si chlap chce zasexovat, staci, ze pojde do erotickeho salonu, na roh ulice, atd....Neviem, ci na Slovensku existuju muszki prostituti, este som sa s tym nestretla, aspon s tymi hetero. Takze pre chlapov je to *lahsie* byt nevernymi ako zenam, lebo maju viac prilezitosti.

adri266
21. jan 2014

@sono2 odhalila si ma 😀 😀 😀

cmulinko
21. jan 2014

@adri266 ale ja nie som z tych co rypu.....ani v tejto teme.Ja som sa nad nikym nepozastavovala...ani nad tebou,beriem to ako trvoj nazor ale ty napriek tomu si ma oznacila v prispevku ako za osobu,ktorej by nezaskodilo viac empatie....a pravom? v com konkretne som neempaticka ? Pisala som snad,ze zakladatekla nema pravo pisat aj o neprijemnej veci ako je nevera ?Ja som tuto temu nekritizovala...vsak skus si moj prispevok precitat tak ako to je...nie je za tym nic menej a nic viac,len konstatovanie toho,ze tema nevera je neprijemna....a teda velmi vdacna co sa navstevnosti tyka na tomto fore,vdacnejsia na riesenie problemov ako tema idealny manzel.Preco v tom chces vidiet viac ako v tom je? Ja som s tym nikoho urazit nechela...ani zakladatelku temy a jedinym slovom som jej nic zle nenapisala,ale uz smerujeme tam kam smerovat nechcem....a pravdu povediac necitim sa v tej pozicii,ze by som sa mala za nieco ospravedlnit.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka1987
21. jan 2014

@adri266 ano v tom mas pravdu... aj take sa stava.. ta rovnica plati napriklad ked si spriemerujem to co poznam v mojom okoli.. ale niekde na laze daleho za horami za dolami, kde je vacsina zien doma s detmi a chlapi chodia po tyzdnovkach..... aka tam asi ta rovnica bude ? 😅 😀 ta moja uz platit nebude...
tak som to myslela, ze kedysi boli chlapi nieco viac a aj nevera bola u nich akoze v pohode akceptovana.. no teraz sa casy menia a aj zeny zacinaju akosi emancipovatiet / existuje take slovo ? / a tak sa aj ich vrtochy podobaju viac tym chlaskych 😝
jezis toto je tazka tema.. zamotam sa tu sama do svojich viet ...idem cakat mojho lovca mamutov a ohriat mu veceru 😀

cmulinko
21. jan 2014

nech konecne napisem nieco prospesne aj k teme...ci existuje verny chlap...pridavam sa k tym,ktore su '' majitelky '' jedneho takeho manzela 😉 a je mi luto ak niekto na vlastnej kozi zazil neveru....mali sme pripad v rodine...moj stary otec aj moj otec mali bokovku a viem ako to nase podvedene zeny znasali ☹

kotatko1232
21. jan 2014

Ja mam verneho chlapa 🙂

adri266
21. jan 2014

@lucka1987 ano, aj zeny su uz teraz rovnake ako chlapi, tiez sa mi niekedy rozum zastavuje nad tym, co tu citam, ze zena kvoli zblazneniu zmyslov je schopna riskovat rodinu, vztah s manzelom, deti 😨 Ale mas pravdu v tom, ze je to spolocnostou, ze nevera ako taka je akceptovany fakt v spolocnosti, dobreze Ta niekto nepotlapka po pleci, ze vitaj v klube 🙄 🙄 🙄

@cmulinko ospravedlnujem sa Ti, ak som v Tvojom prispevku videla to, co tam nebolo, pochopila som ho inak. Mea culpa 😔 😔 😔 Skoda, ze tu nie je cervenajuci sa smajlik.

monyccka
21. jan 2014

@adri266 teraz v dobrom - spadla mi sanka! Naozaj nepamatam, kedy som u videla ospravedlnenie a uznanie viny..klobuk dole..

marusik
21. jan 2014

existujú verní chlapi. napr. ten môj, moji bratia a isto aj iní🙂

ella555
21. jan 2014

Aj moj muz bol 15 rokov verny, potom 3 mesiace neverny a uz je zase 2 roky verny. Co je to za otazku? Verneho muza ma doma kazda zena, aspon nejaku dobu. Smiesna a nezmyselna otazka.

zuriva
21. jan 2014

@ella555 😀 😀 😀 trefa do cierneho

moj bol neverny virtualne. Aj to sa rata? Ci len samotny fyzicky akt? 😎 😎 😎

Ale verim, ze chlapi byvaju verni...aspon kym nemaju 15 rokov

zita19
21. jan 2014

@hoblinka13 No nemusis citat vsetko. Ja sa tiez niektorym temam zo zasady vyhybam. V zaujme zachovania svojho dusevneho zdravia.. 🙂
Bud by som si len zbytocne zdvihla tlak alebo by mi mozog zaseklo nad stupidnostou niektorych otazok a odpovedi 😖

medovka14
21. jan 2014

ako sa vraví, iste sú len dve veci : dane a smrť 🙂))))

monyccka
21. jan 2014

@zita19 sa zas zo vsetkeho nemusime poprkat, ze? ;)

seraa
22. jan 2014

@hoblinka13

existuje 🙂

dankako
22. jan 2014

existuje, milujem svojho muza, je verny a je nam spolu nadherne, takze existuju urcite aj viaceri 😉

vieri22
22. jan 2014

Nevera bola aj vždy bude...Len volakedy aj ked si boli neverní či je to muž alebo žena tolko rozvodov nebolo alebo rozvod bola hanba, možno vtom bránil aj majetok...teraz je to také, že nemusíš znášať neveru, nemusíš ostať s takým človekom...aj ten neverný ťa ľahko opustí , sa to toleruje...aj rozvod aj nevera...mám právo na šťastie,
Tiež mi vŕta v hlave , či sú verní chlapi...alebo existuje také niečo ako láska na celý život, že ti dvaja sú pre seba súdení alebo je to len blud...Ak to takto bude pokračovať tak o sto rokov každy za ten svoj život bude mať dve tri manželstva, naše deti budú mať kopu nevlastných súrodencov , bude to samozrejmosť..aspon peniaze sa budú viac porozdelovať..

maria1989
22. jan 2014

načo nevera, keď existuje trojka, a podobne 😀 😀 😀

iveta71
22. jan 2014

@adri266
Nezdá sa ti, že najviac silné reči majú ženy, ktoré si pre istotu nedajú fotku?

miskap2111
22. jan 2014

Určite existuje. A sú aj v mojom okolí - či už profesionálnom, alebo osobnom. Ale zaujímavé je to, že všetci títo chlapi sú veľmi vyrovnaní a silní, netrpia žiadnymi zbytočnými komplexami a aj keď si uvedomujú, že svet je plní "lákadiel", sú natoľko charakterní, že na tie lákadlá proste nikdy neskočia, lebo im to nestojí za to. A uvediem aj niekoľko príkladov - moj brat - cca 25 rokov so svojou manželkou, stále ako zaľúbenci- stále sa držia za ruky, brat ju neustále vychvaľuje- aká je krásna, ako jej to svedčí, ako schudla, atď a s takou láskou v očiach, že vždy pozerám dokonca s údivom... Brat je veľký fešák a nesmierne úspešný muž, vo vysokej manažérskej funkcií. Už pár krát sme mali o tom debatu, ako to vie všetko tak dobre ustáť, lebo si viem predstaviť, že ženy musia na neho letieť ako muchy na med - on je fakt ako z filmu. A on sa vždy usmeje a povie: "A čo by som si tým dokázal? Nie je moja krásna rodina a pokojné zázemie to najviac, čo možem mať? Ja som sa proste rozhodol, že toto nechcem stratiť za žiadnu cenu a tak to aj bude..". Až sa mi tisli slzy do očí, ako to povedal.. Ďalší príklad - moj bývalý šéf - generálny riaditeľ jednej nadnárodnej spoločnosti - opäť veľmi úspešný a silný chlap, mimoriadne charizmatický (až tak, že sa vám vedia doslova podlomiť kolená 😀 )- opäť to isté ako brat. Ženy sa okolo neho len tak hmýria a on nič, proste to vidíte, žiadne flirtovanie - nič... Mali sme s kolegyňou vedľa kanceláriu a steny boli veľmi tenké, tak sme občas počuli (aj keď fakt nechtiac), jeho telefonické rozhovory. A sme padali z nôh, ako sa on rozprával s manželkou... Niečo úžasné. A to sú manželia tiež cez 20 rokov. Zhodou okolností som sa s ním na jednej akcii dostala do debaty práve o vzťahoch a nejako sa otvorila aj táto téma. A povedal mi presne to isté ako brat!! A ešte by som mohla menovať ďalšie príklady - ale všetky sú zhodou okolností veľmi podobné.. Nevera samozrejme existuje a je jej čoraz viac. Ale silní jedinci, ktorí nepotrebujú stále niečo "hľadať" a dokazovať si niečo, sa jej proste nedopúšťajú, lebo im nestojí za to riziko, že stratia niečo vzácne.

adri266
22. jan 2014

@miskap2111 pekne napisane...kiezby bolo viacej takychto ludi... a nielen chlapov, ale aj zien, myslim, ze svet by bol lepsi...a to nehovorim len o nevere, ale vseobecne o klamstvach, o podvadzani, o politike, o tolerancii medzi ludmi...

@iveta71 asi tak 🙂 Ja sa za svoj nazor nehanbim

barnica
22. jan 2014

Existuje 🙂 ten moj 😀 máme síce rozdielne názory niekedy a podobne ale nevymenila by som ho za nič na svete

mahmulienka
22. jan 2014

@hoblinka13 ahoooj 🙂 tak ja sa tiez pridavam do zastupu podla vacsiny mk matiek "hluchych slepych sprostych ci neinformovanych zien", pretoze moj muz mi je verny 🙂 dokonca pracuje 5 dni mimo domov, vidime ho len cez vikendy a mali sme v nedavnom case dost zavazne problemy a aj tak sme stale spolu, teraz stastni a zalubeni ako blchy a zvladli sme to aj bez nevery, odchodov, rozvodov atd...
takze ano, existuje este verny chlap a ako pozeram podla vyssie uvadzanych odpovedi niektorych, isto nie je jediny. ako tu uz zeny pisali, mk je tu naozaj skor na postazovanie si, najma ked si v sekcii rodinne problemy, tam sa naozaj nemas sancu docitat nic pozitivne, a ak naaahodou ano (vid uz tu spomenuty link na jednu nedavno zalozenu temu ''zmeny v sex.zivote''), huraaa do kamenovania.
vo vseobecnosti som si ale vsimla, ze my slovaci ako taki, sme dost ustazovany narod. dokonca moj byvaly zahranicny zamestnavatel vzdy hovoril, ze miluje slovakov, aki su mili a pracoviti, ale za toho sveta sa ich nikdy nesmies opytat, ako sa maju, bo skoncis pocuvanim litanii len o tom najhorsom. malo si vazime, co mame, nevsimame si to, sustredujeme sa na zle a sme prispati na to, aby sme s tym nieco robili. miesto hecnutia sa v zmysle dobre, nemam sa fajn, tak idem s tym nieco robit, sa vecne budeme stazovat, ako je nam na ho**o.
takze tolko moj nazor, nemaj depky z toho, cim sa to tu hemzi, sustred sa na to pekne, co okolo teba je 🙂
krasne dni prajem

noccikalili
22. jan 2014

@hoblinka13 ahoj , ked som sa tubnedavno zaregistrovala a vydela som ake temy tu ficia no aj mna to zarazilo...nevera, nevera a nevera...ked nie chlap tak zena povadza, nechapem... odpovedam na tvoju otazku : dufam ze ano, dufam ze este existuju verny chlapi a veri, dufam ze moj manzel medzi nimi je🙂 len aby som ta upokojila zijem v krasnom manzelstve bez klamstiev, samozrejme ze hadky niekedy su, ved kde nie? 🙂. Nic nie je dokonale ale to viem ze podviest ma nepodviedol a dufam ze sa to nestane ani ja by som to nedokazala spravit jemu... 😒